15 Bin Dolarlık İPhone

İşte size ilgi çekici bir haber daha. 15 Bin Dolarlık İPhone haberini okumadıysanız lütfen okuyun. Telefon haberleriyle ilgilenen okuyucularımız lütfen ne düşündüğünüzü yazınız. Tartışalım.

15 bin dolarlık iPhone, Telefon haberleri, Telefon, iphone, apple, 5

Geçtiğimiz hafta yeni iPhone 5S modelinin tanıtımının ardından bazı teknoloji firmaları şimdiden özel hazırlanmış telefon modellerini piyasaya sunmaya başladı.

Yerel basında çıkan haberlere göre İngiliz yaşam ve teknoloji firması Amodoria, Ortadoğu’daki açılışını ve tanıtımını yapacağı ilk koleksiyonunu duyurdu.

Firma, özel hazırlanan Falcon altın ve mücevherli AMOiPhone 5S modelinin özellikle Körfez ülkeleri için hazırlandığını açıkladı. Saf 18 ayar sarı ve gül renkli altınla kaplanacak modelde ayrıca 3.75 karatlık VVS1 taşlar bulunacak.

Üzerinde toplam 35 gram altın bulunan iPhone 5S’in satış fiyatı ise 15 bin dolar olarak belirlendi. Özel koleksiyon 1 Ekim’den itibaren Birleşik Arap Emirlikleri’nin ticari merkezi Dubai’de satışa sunulacak. Firmanın ürünleri ayrıca 27 Eylül’de başkent Abu Dabi’de düzenlenecek Dünya Lüks Fuarı’nda tanıtılacak.

Amodoria yetkilileri ürünlerin İtalya ve Almanya’da hazırlandığını ve dizaynının ise İtalyan Erminio de Monaco’ya ait olduğunu ifade etti.

Sponsorlu Bağlantılar

15 Bin Dolarlık İPhone İçin Yorum Yap