17 Haftalık Gebelik

17 Haftalık Gebelik On Yedinci Hafta Gebelik - Bu makaledeki notlar: gebelikte17. hafta 17 haftalık gebelik on..

Gebelikte 17. Hafta, Onyedinci Hafta Hamilelik Takvimi, Bebeğin Resmi

Annesi:

Senin kasık kemiğine ve göbek şimdi yaklaşık yarım arasında rahim. Vücudunuzun her yerinde Kişisel salgıları, artan kan hacmi nedeniyle artabilir. Bu yüzden, eğer daha fazla terleme, artmış vajinal akıntı bu endişe hiçbir şey acı, veya burun tıkanıklığı varsa hakkında ve uzak bebeğin doğumundan sonra gidecek.
Baby:

Bebeğinizin kendi cilt altında, gebeliğin sonuna kadar bu toplam vücut ağırlığının% 2-6 hesaba olacaktır kahverengi yağ mevduat kurmakta olduğunu. Bu onlara zaman doğarlar onların vücut sıcaklığını korumaya yardımcı olacaktır. Bebek yaklaşık 5 ons (142 gram) de ağırlığındadır. Bu bebek şimdi plasenta daha tartmak anlamına gelir. Yeni yapılar oluşturdular.

Yüksek sesler dışında aslında korkutmak için bebek neden olabilir.
Baba:

Varsa bekleyen baba derslere bölgenizde size biliyor musunuz? Ne Bulunduğunuz yerde sunulan bulmak için hastane, doğum merkezi veya yerel doğum eğitimciler arama deneyebilirsiniz.
Herkes büyüme ve fetal gelişim hafif farklılıklar olacaktır. Herhangi bir sorun işitme rapor edilmelidir.

Foto © J. Rauch
Ikiz İpuçları:

Emin olun yüksek mertebeden katları için daha fazla protein yaklaşık 120 gram ikizleri için bir gün, alıyoruz. It olarak olarak görünebilir zor değildir. Hızlı bir fıstık ezmesi sandviç veya bir yumurta orada bu numaraları artırmak yardımcı olabilir. Bazı kadınlar protein tozu diğer yemek ekledi bulmak onlar için daha kolaydır.
Önerilen Okuma:

Boy veya Kız: 50 Eğlence Yolları Shelly Lavigne Find Out
Hediye için şirin kitap, büyük ya da bir bebek duş için. Sizin doğmamış bebeğin cinsiyeti belirlemek için batıl masalları kullanır.

Sponsorlu Bağlantılar

17 Haftalık Gebelik İçin Yorum Yap