65 Kilo Kaç Beden

65 Kilo Kaç Beden 36 Beden Kaç Kilo - Bu makaledeki notlar: 42 beden kaç kilo 65 kilo..

Erkekler Kaç Beden Kadın Sever

İngiltere’de yapılan araştırmaya göre erkeklerin gözdesi 42 beden kadınlar…

İngiltere’de yapılan bir araştırma kadınların kilo konusunda daha tutucu olduğunu gösteriyor, demek ki kilo konusunda bütün o tabuları yaratan bizlermişiz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi en düşük beden olan 36 beden bayan esasında bütün kadınların olmak istediği bir vücuda sahip, yani kadınlar ne kadar ince olurlarsa o kadar kendilerini beğeniyor ve sevileceklerini umuyorlar. Oysa ki erkeklere göre bir kadın 42 olmalıymış, şaka değil gerçek bu İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonucu. Yani biz kadınlar bzie uygun görülen ve dayatılan imgeyi beynimizin içine öyle bir yerleştirmişiz ki kraldan çok kralcı olmuşuz.

ŞİMDİ GELELİM BİRAZ BU ARAŞTIRMANIN SONUÇLARINA Şişman ya da zayıf kadınların yüzde yetmişdokuzu zayıflamak istiyor. Oysa ki erkek cephesinde işler değişik, onlar partneri olan kadının aynı kiloda kalmasını uygun buluyor; bu ne çetrefilli bir havuz problemi örtmenim?

Kadınların içinde bulunmak istedikleri beden 36’yken, yüzde yirmibeş erkekler partneri 3 beden inceldiği takdirde onu terkedeceğini söylüyor. Gerçi yüzde ellisekiz oranındaki erkek de sevgilisi ya da karısı 3 beden şişmanladığında onu terkedebilirmiş. Hadi bakalım çıkın işin içinden, demek ki kadınlar bir ilişkiye başladıktan sonra ne şişmanlayacak ne de zayıflayacak! Acaba bu yüzden mi kadınların yüzde kırkı dış görünüşleri hakkında sürekli endişeli yaşıyor? Ve yüzde ellibeş oranındaki kadın partneri olan erkeğin kendisi çekici bulup bulmadığından endişe ediyormuş.

Kadınların yüzde ellisi kızarkadaşlarının dış görünüşünü kıskanırken, ancak yüzde yirmidokuzu aynaya baktığında kendisi mutlu hissediyormuş. Yüzde ellialtı oranındaki kadın estetik operasyona evet derken yüzde kırkbiri liposuction’ı olması gereken estetik ameliyat tercihinde kullanıyor.

EN BEĞENİLEN KADIN
Kadınların yüzde yirmialtısı (ki bu ankette mutabık kalınan en yüksek oranlı cevap) en beğendiği kadın olarak televizyon sunucusu, müzisyen, aktris Myleene Klass’ı göstermiş. Demek ki kadınlar şirin ve sempatik olandan yana. Oysa erkeklerin beğendiği kadınlar klasmnında Myleene Klass, Kelly Brook’un açıkara ardında kalıyor. Kelly Brook kadınların sıralamasına da girse erkek oylarının neredeyse yarısını almış.

Peki medyanın kadınların beynine şartladığı kilo sorununundan sonra erkeklerin kadınlardan beklentisi neymiş biliyor musunuz? Dış görünüşe daha fazla güven.. Yok artık daha neler!

Erkekler 42 Beden Kadın Seviyor

Erkekler 42 Beden Kadın Seviyor
İngiltere’de yapılan bir araştırma kadınların kilo konusunda daha tutucu olduğunu gösteriyor, demek ki kilo konusunda bütün tabuları yaratan bizlermişiz.

En düşük bedene sahip 36 beden bayan esasında bütün kadınların olmak istediği bir vücuda sahip, yani kadınlar ne kadar ince olurlarsa o kadar kendilerini beğeniyor ve sevileceklerini umuyorlar. Oysa ki erkeklere göre bir kadın 42 beden olmalıymış; şaka değil gerçek. İngiltere’de yapılan bir araştırmanın sonucu aynen bunu söylüyor. Yani biz kadınlar bize uygun görülen ve dayatılan imgeyi beynimizin içine öyle bir yerleştirmişiz ki kraldan çok kralcı olmuşuz.

ŞİMDİ GELELİM ARAŞTIRMANIN SONUÇLARINA

Şişman ya da zayıf kadınların %79 ‘u zayıflamak istiyor. Oysa ki erkek cephesinde işler değişik, onlar partneri olan kadının aynı kiloda kalmasını uygun buluyor.

Kadınların içinde bulunmak istedikleri beden 36’yken, araştırmaya cevap veren %25 oranındaki erkek, partneri 3 beden inceldiği takdirde onu terkedeceğini söylüyor. Gerçi %58 oranındaki erkek de sevgilisi ya da karısı 3 beden şişmanladığında onu terkedebilirmiş. Demek ki kadınlar bir ilişkiye başladıktan sonra ne şişmanlayacak ne de zayıflayacak! Acaba bu yüzden mi kadınların %40 ‘ı dış görünüşleri hakkında sürekli endişeli yaşıyor? Ve %55 oranındaki kadın partneri olan erkeğin kendisi çekici bulup bulmadığından endişe ediyormuş.

Kadınların %50 ‘si kız arkadaşlarının dış görünüşünü kıskanırken, ancak %29 ‘u aynaya baktığında kendisi mutlu hissediyormuş. Ve sıkı durun, araştırmaya cevap veren %56 oranındaki kadın estetik operasyona evet derken, %41 ‘i liposuction’ı olması gereken en elzem ameliyat olarak görüyor.

Kadınların En Beğendiği Kadın
Kadınların %26 ‘sı en beğendiği kadın olarak televizyon sunucusu, müzisyen, aktris Myleene Klass’ı göstermiş. Demek ki kadınlar şirin ve sempatik olandan yana.

Myleene Klass

Erkeklerin En Beğendiği Kadın
Oysa erkeklerin beğendiği kadınlar klasmanında Myleene Klass, Kelly Brook’un açıkara ardında kalıyor. Kelly Brook kadınların sıralamasına da girse erkek oylarının neredeyse yarısını almış.

> Erkekler Gözünde Sıfır Beden Kadın

Erkekler Sıfır Beden İstemiyor.,

Yapılan bir araştırma ortaya koydu: Erkekler “sıfır beden” yerine normal kilolu kadın istiyor.!

İtalyan Grazia Dergisi, 4 bin kadın ve erkekle anket yaptı. İşte anket sonuçları:

Her 10 erkekten 9’u sıfır beden yerine normal ölçüde birisiyle çıkmayı tercih ediyor.

10 erkekten 6’sı sıfır beden bir kadınla dışarıya çıktığı zaman kendini rahat hissetmiyor.

Erkekler kadınının çekiciliğini değerlendirirken görünüş kadar kişiliğe de önem veriyor.

Erkeklerin yüzde 78’si mükemmel vücuda sahip olan bir kadın yerine güleç yüzlü ve kişiliği güçlü birisini tercih ediyor.

Kadınların yüzde 60’ı, erkeklerin de yüzde 62’si mükemmel görünen biriyle dışarı çıkmak istemiyor.

10 erkekten 7’si çapkın bir kadınla evlenmeyi tercih etmiyor.

Ayrıca, yüzde 75’i eşinin güzel yemek yapmasını istiyor.

Kadınların yüzde 52’si sevgililerinin seksüel sorunlarını umursamadığını söyledi.

Akşam

Sponsorlu Bağlantılar

65 Kilo Kaç Beden İçin Yorum Yap