Abdullah Kiğılı İzmir Mağazaları Kaşmir Palto

Abdullah Kiğılı İzmir Mağazaları Kaşmir Palto Abullah Kiğılı Sonbahar & Kış Modelleri - Bu makaledeki notlar: uki TAKIM ELBİSE abdullah kiğılı izmir..

2008 Sonbahar-kış Abdullah Kiğılı

“Hiçbir şey şansa bırakılamaz” sloganı ile 2007-2008 Sonbahar / Kış sezonuna damgasını vuracak Abdullah Kiğılı markası, İstinye Park’ da açılacak mağazası ile, yeni sezonda sizlerle buluşuyor.

Dünyanın, en seçkin kumaşlarından itina ile hazırlanan ‘Abdullah Kiğılı’ koleksiyonu 45 yıllık deneyimin sonucu ile ortaya çıkıyor. Sadece erkek giyimine özel bu deneyim, önce kumaşın emin ellerde seçilmesi ile başlamaktadır. Yetenek ve deneyim gerektiren bu süreçte hiçbir şey şansa bırakılamaz…

Takım elbise ve ceket kumaşlarında % 100 yün, yün – kaşmir, yün – ipekler kullanılmıştır. Düz desenlerin haricinde; çizgili, prince de galle, balıksırtı desenler ve ceket kollarında kullanılan deri ve süet aksesuarlar 80 li yılları hatırlatarak nostalji yaşatıyor.

Değişik bir mağaza konsepti ile ihtiyaçları en iyi şekilde karşılıyabilmek için zevkinize ve modaya hitap eden ‘ özel dikim’ hizmetinin de sunulduğu Abdullah Kiğılı exclusive butiklerde, siparişinizden 3 hafta sonra ürününüz size teslim edilmektedir.

Abdullah Kiğılı exclusive butikleri Ankara AnkaMall, İstanbul İstinye Park ve İzmir Forum Bornova’da hizmetinizdedir

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Kiğılı İzmir Mağazaları Kaşmir Palto İçin Yorum Yap