Açık Lise Ders Notları

Açık Lise Ders Notları Açık Öğretim Lisesi Ders Notları - Bu makaledeki notlar: ilayda yayınları açık lise ders notları..

Açık Lisede Ders Notlarını (ders Kitabı) Nereden Ve Nasıl Alınır?

Açık Lise İle İlgili Sorunları Nasıl Çözerim?

Açık Öğretim Lisesi öğrencisiyim. Okulla ilgili sorunlarımı çözebilmek için nereye başvurmalıyım?
Öncelikle internet sayfamızı inceleyiniz. Sayfalarımız bir çok sorunuza cevap olacak nitelikte hazırlanmıştır. İnternet sayfamızı düzenli olarak ziyaret edip, haber ve duyuruları dikkatle okuyunuz. Buna rağmen probleminizi çözemediyseniz, bize ulaşmanın 4 yolu var bunlar;

  • 1. Yol: (0 312) 444 83 83 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Öğretim sürecinde karşılaşacağınız sorunlar ve yapmanız gereken iş ve işlemlerle ilgili tüm telefon görüşmelerini, Çağrı Merkezi aracılığı ile yapınız.
  • 2. Yol: Telefon ile anında cevaplanamayacak durumlar için sorun ya da mesajınızı http//cagrimerkezi.meb.gov.tr internet sayfasından bize gönderebilirsiniz. Mesajınıza genellikle en geç 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun günlerde cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 3. Yol: Soru ya da önerilerinizi, cağ[email protected] adresine elektronik posta ile gönderebilirsiniz.Normal süreçte 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun zamanlarda cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 4.Yol: Bulunduğunuz yerdeki Halk Eğitim Merkezi, Açıköğretim Okulları Bürolarına sahsen ya da telefon etmek süretiyle de problemlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Açık Lise Ders Notları İçin Yorum Yap