Açık Lise Kitapları Nereden Alınır

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır Açık Lise Kitapları Nereden Alınacak - Bu makaledeki notlar: aöl kitapları nereden alınır açık lise..

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır?

Açık lise kitapları Halk eğitim merkezlerinden alınır.

Açık Lisede Ders Notlarını (ders Kitabı) Nereden Ve Nasıl Alınır?

Açık Lise İle İlgili Sorunları Nasıl Çözerim?

Açık Öğretim Lisesi öğrencisiyim. Okulla ilgili sorunlarımı çözebilmek için nereye başvurmalıyım?
Öncelikle internet sayfamızı inceleyiniz. Sayfalarımız bir çok sorunuza cevap olacak nitelikte hazırlanmıştır. İnternet sayfamızı düzenli olarak ziyaret edip, haber ve duyuruları dikkatle okuyunuz. Buna rağmen probleminizi çözemediyseniz, bize ulaşmanın 4 yolu var bunlar;

  • 1. Yol: (0 312) 444 83 83 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Öğretim sürecinde karşılaşacağınız sorunlar ve yapmanız gereken iş ve işlemlerle ilgili tüm telefon görüşmelerini, Çağrı Merkezi aracılığı ile yapınız.
  • 2. Yol: Telefon ile anında cevaplanamayacak durumlar için sorun ya da mesajınızı http//cagrimerkezi.meb.gov.tr internet sayfasından bize gönderebilirsiniz. Mesajınıza genellikle en geç 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun günlerde cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 3. Yol: Soru ya da önerilerinizi, cağ[email protected] adresine elektronik posta ile gönderebilirsiniz.Normal süreçte 24 saatte cevap verilir, ancak yoğun zamanlarda cevaplama süresi 48 saati bulabilmektedir.
  • 4.Yol: Bulunduğunuz yerdeki Halk Eğitim Merkezi, Açıköğretim Okulları Bürolarına sahsen ya da telefon etmek süretiyle de problemlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Açık Lisede Ders Notlarını (ders Kitabı) Nereden Ve Nasıl Alınır?

Açık Lisede Ders Notlarını (Ders Kitabı) nereden ve nasıl alabilirim?Ders seçiminizi yaptıktan sonra kitap gönderilen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinden alabilirsiniz.
Ders notlarını alabileceğiniz Halk Eğitim Merkezlerini görmek için buraya tıklayınız.

Açık Lisede Kayıtlar Ne Zaman Yapılır? – Açık Lisede Kayıtlar Ne Nasıl Yapılır?

Açık Lisede Kayıtlar Ne Zaman Yapılır? – Açık Lisede Kayıtlar Ne Nasıl Yapılır?

Açık öğretim Lisesi Batı Avrupa Programına kayıt işlemleri her yıl Eylül ayında yapılır. Kayıtla ilgili ayrıntılı bilgileri ve bazı belgeleri içeren kayıt evrakı Eylül ayının ilk haftasında, Köln�deki Anadolu Üniversitesi İrtibat Bürosu tarafından kayıt için dilekçe ile büroya başvuran adayların adreslerine gönderilir. Bunun için sınavlara katılmak isteyenlerin önceden adreslerini, Köln Bürosuna bildirmeleri gerekmektedir.
Kesin kayıt için öğrencilerin ödemesi gereken öğrenim ücreti, her yıl kayıt işlemlerinden önce Anadolu Üniversitesi tarafından belirlenir.
http://www.aol.meb.gov.tr/

Sponsorlu Bağlantılar

Açık Lise Kitapları Nereden Alınır İçin Yorum Yap