Actool Kullanımı Resimli Anlatım

Actool Kullanımı Resimli Anlatım Actool Macro Kullanımı - Bu makaledeki notlar: actool kullanımı actool kullanımı resimli anlatım..

Actool Macro Ve Vmware Ko Kullanımı

Vmware ile bypass kullanımı başlığını açan arkadaşın yaptığı işlem güzel. Bende çoğu zaman bu şekilde kullanıyorum.

Actool programı ve vmware ile ilgili daha önce başlık açmıştım deneyemediğim için denenmesini istemiştim. Ancak olmuyor diye konu silindi. Bu sefer kendim denedim ve oldu.

– Vmware ile sanal pcyi (XP işletim sistemi) kurup, sanal pc mizde KnightOnline kurulumunu yapıyoruz. ( tabiki 3d ekran kartı desteği vmxbuilder ile + directx dahil ) ( Vmware ve vmxbuilder programlarının forum sitemizde nereden indirileceği ve nasıl kurulum yapılacağı bulunmakta. )

– Kendi işletim sistemimizde Actool programını kuruyoruz. ( Actool kurulu olduğu zaman kendi işletim sistemimizde KnightOnline çalışmaz bilginize hata verir. Xtrap yakalamakta bu nedenle kendi işletim sistemimizde KO çalıştırmak için Actool programını kaldırmak gerekir. )

– Actool macromuzu yaratıyoruz.

——SetActiveWindow Knight OnLine Client——–

yerine

——SetActiveWindow SanalXP – VMware Workstation———

kullanıyoruz. Ben sanal pc yi SanalXP olarak yaratmıştım. Siz başka bir isim vermiş olabilirsiniz.

en basit atak macrosu olarak aşağıdakini kullandım.
———————————————————-
SetActiveWindow SanalXP – VMware Workstation
Commanddelay 10
ObjVar 10
Procedure attack
Keys z
Delay 1
Keys 1
Delay 1
Keys z
Delay 1
Keys 2
Delay 1
End
while 1=1
call attack
End
———————————————————-

– Sanal Pc de KnightOnline bağlanıyoruz.

– Macroyu çalıştırıyoruz. Actool kendi işletim sistemimizde çalıştığı için Sanal Pc de çalışan KO nun Xtrap’ı Actool’u kesinlikle bulamıyor ve hata vermiyor.

– Mouse’umuzu Sanal PC ekranınının üzerine getirdiğimizde Macro çalışıyor. Mouse’u Sanal Pc nin ekranını dışına taşıdığımızda atak duruyor. Bunun anlamıda Vmxbuilder yüklediğimizde Mouse Sanal PC ekranında kilitli kalmıyor. Ve Mouse Sanal PC üzerine geldiğinde Active Window olarak Actool tarafından anlaşılıyor ve macro işlevini klavye bilgilerini göndererek yerine getiriyor.

Actool macro ile yaptığım atak macrosunda sorun yaşamadım. Uygun macro kodlar ile Wolf ve Heal de basabildim. Ancak ekranda Mouse için koordinat kullanan macrolarda başarılı olamadım.
Birde Sanal PC yi tam ekranda çalıştırmadım. Pencere içerisinde çalıştırdım.
Actool macro ile uzman arkadaşların bu konuya el atmaları gerekecek.

Uzman arkadaşlara güzel bir ışık olacağını umuyorum.

Özellikle tekrar ediyorum. Atak macrosu yukarıda anlattığım şekilde gayet güzel çalıştı.

Bu yöntemle çalışacak macro örneklerini işinin uzmanı arkadaşlardan büyük bir heyecanla bekliyorum.

Actool Kurulum

Merhaba!

İlk önce bilgisayarımıza kuruyoruz.

Download link: AC Tool 5.4.0

Program yüklendiğinde masaüstüne gelmez peki nereye yüklenir diye sorarsanız şu adımları izleyiniz.

1.Bilgisayarım Tıkla

2.(c:) Sol tıkla Açılan yerde AcTooL klasörünü görürsünüz.

Bu kadar basit yapamayan olursa [email protected] yada iletişimden ulaşabilir.

AcTooL ile ilgili açma kapama gibi kısa bilgiler anlatacağım.:deli:

(Önemli)

Sonra en altta Preferences Var ona tıklayalım

karşımıza küçük bir ekran gelicek

Onunda yukarsında Global Hotkeys Var ona tıklayalım

Kırmızı Okla gösterdiğim yer işaetli olmıyacak

sonra ordaki boşluklara tıklayıp Kısayol tusunu secelim (Bende < tuşu )

Yukarda disket resmi var kaydet diyelim ve kaydedelim

Deneme Amaclı 1 Not defteri acalım ve actool u baslatalım seri 678 yazmaya baslıyacaktır

Sm Olmadan Çalışan Bot Haxcr4x İle Beleş Ve Güncel 27.05.2007 10.00 Actool

Ô*¶¯Á¦Íâ¹Ò–English srobot 1.63 ü indirin

Dosya.cc – Paylaşım Sistemi – Free File Hosting -Best Web Hosting AcTool Programı İndirmek için

Dosya.cc – Paylaşım Sistemi – Free File Hosting -Best Web Hosting HaxCr4x 3.1 indirmek için

http://rapidshare.com/files/33616349/Sean_Boswell_macroo.rar” Macro Kodumuzu İnidrmek

Önce Ac Tool Progra mını Bİlgisayarımıza Kuruyoruz.Daha Sonra HaxCr4x 3.1 i Kuruyoruz daha Sonra En Sondaki Macro Kodunu İndiriyorsunuz.
Biliyorsunuzki Ac Tool Programı Yazı Yazma Programıdır.Bu AcTool Programı Bota HaxCrax 3.1 ile Crack Attığımız Zaman Auto Training gözüküyor ama Skill bar daki skiller Unknow Gözüküyor Act Tool Programı Sizin Yerinize Tuşa Basacak. Dolayısı İle Bot Sadece Canavara Saldırıyor Actool Programı ise Klavyenize Siz Basmadan Yazı yazıyor İlk Girişte Oyunda İken Yazı yazma Yerine dikkat le bakın (Tabi Herşeyi Bitirdikten Sonra) Yazı Yazmaya Başlıyor Buradaki AcTool siz Basmadan Basmış gibi Yapıor yani Bu Programı Kullanma amacımız Yazı Yazma yerine yazarken Kodu muzu Boş bir yere Tıklayın Kendi Kendine 1,2,3,4 ‘e basıyor.Sadece 1.2.3.4 değil isterseniz Macro Kodunda “key 1”
“delay 1000”
“key 2”
“delay 1000” die bişeler ve Bunun en sonunda end Yazıor sizde sıraya göre devam edin

Anlatıma geçeyim.

Önce Macro Kodumuzu İndirin Masaüstünüzde kalsın (Kolay Bulalım diye). Sonra Bu Kodu Ac Tool Progra mını Açıp İçine Yapıştırın Ve Kayıt edin. Yapıştırdığınız Dosyayı Kapatmayın Açık Kalsın “Start” Tuşu Var Ona Basmayın O nu Oyuna girince Basıcaz

Daha Sonra HaxCr4x 3.1 i çalıştırıyoruz Karşımıza Bir Pencere Gelicek Daha Sonra srobot 1.63 ü açıyoruz hata gibi bişey vericek buna tamam deyin (Bu işlemler yapılı iken AcTool A kaydettiğimiz dosya açık Kalsın)
Sro Bot la oyuna giriyoruz Girdikten sonra Char ı oyuna sokun Oyuna girdikten sonra HaxCr4x Programında CRACK butonuna Basın Auto Training Gözükücek ama skiller Unknown Gözüküyor ac Tool Unknown skilleri Açmıyor sadece 1,2,3,4…. basıyor Buna basıncada Skillerimize elle basıyor gibi Gözüküyor ama biz basmıyoruz program Yapıor

Daemon Tools Nedir , Nasıl Kullanılır Oyun Nasıl Kurulur- Resimli Anlatım

Daemon Tools Nedir , Nasıl Kullanılır Oyun Nasıl Kurulur- Resimli Anlatım
DAEMON Tools bir cd ve dvd emülatör yazılımıdır.Kullanıcıların CD/DVD imajlarını , hayali (virtual) CD/DVD sürücüleri yapmalarını ve cd ve dvd olmadan onları çalıştırabilmenizi sağlar.
DAEMON Tools 32 sanal sürücü desteğiyle oyun imajlarını normal bir CD-Rom’dan daha kısa sürede çalıştırır , oyunlarınızı cd’ye yazmadan direkt kalıp dosyaları içinden çalıştırabilir, içeriklerine erişebilir ve oynayabilirsiniz.DAEMON Tools birçok oyunu destekler.DAEMON Tools tüm cd yazma kalıplarını okuyabilen bir programdır. Yani tüm iso, bin, cue sheet dosyaları, clone cd, nero, blindwrite gibi programların özel biçimlerini gösterebilir. Böylece Cd oluşturmadan önce kalıp dosyalarının içeriklerini görmeyi sağlar. Kısacası DAEMON Tools her oyun canavarının arşivinde olması gereken bir araçtır.

Programı normal şekilde kurduğunuzda programın kurulu olduğu dizine geliyor ve uygulama dosyasını buluyoruz. Pro ve normal sürümleri var. siz hangisini kurduysanız oraya geliyorsunuz. bendeki normal yani D-Tools

Klasöre geldik ve simgesine çift tıklayarak programı çalıştırdık.

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 663×279 ve 34KB.

Daemon Tools’un simgesi masaüstünde sağ altta sistem alanında çıktı.
Öncelikle birkaç ayar yapmamız gerekiyor çünkü simge kırmızı görünüyor.

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 649×61 ve 9KB.

Simgeye sağ tıklıyoruz, açılan mönüden “Emuliation” > “All Options On”u seçiyoruz.

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 647×177 ve 18KB.

Yukarıdaki işlemi yaptığımızda Daemon Tools’un simgesi kırmızıdan yeşile dönmüş olacak.

Resmi Orijinal Boyutunda Açmak İçin Buraya Tıklayın ( 649×61 ve %3$sKB ) Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 649×61 ve 8KB.

Öncelikle programın sanal sürücü atayıp atamadığını kontrol ediyoruz.. Simgeye sağ tıklıyoruz, Virtual CD/DVD ROM seçeneğinden Set Number of Devices’a geliyoruz. Oradaki sayı kadar sanal sürücü var demektir.. Disable seçiliyse sanal sürücü yok demektir.. Bu bölümü daha sonra sanal sürücü ayarlamada da kullanacaksınız..

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 691×180 ve 25KB.

Şimdi, sanal sürücüye bir ISO dosyası atamak istiyorsak simgeye tıklıyoruz, açılan seçeneğe de tıklıoruz (Device (0)….vs)

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 648×61 ve 9KB.

Karşımıza dosya seçme diyaloğu çıkıyor. buradan iso dosyasını bulup seçiyoruz
Benim seçtiğim Longman Dictionary of Contemporary English.iso dosyası..

Bilgisayarıma geldiğimizde iso dosyasının sanal sürücüye yerleştirildiğini görüyoruz. Longman simgesi orada..

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 798×654 ve 52KB.

Şimdi farzedelim ki bu bir oyun ISO dosyasıydı.. ISO’nun içinde de crak var diyelim.. Çift tıklayarak açarsanız muhtemelen oyun kurulumu başlayacaktır
Bu yüzden sağ tıklayıp Open/Aç diyoruz ve gerisi size kalmış..
artık sanal sürücünün içeriğini görebiliyorsunuz..

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 799×655 ve 57KB.

Daemon’a atadığımız sanal sürücülerdeki tüm iso dosyalarını çıkartmak istersek
Simgeye tıklıyor ve “Unmount All Drives”ı seçiyoruz

Options/Seçenekler kısmındaki işlevler şunlardır;
Automount = PC başlarken ISO dosyası otomatik olarak sanal sürücüye atanır
Autostart = Atanan sürücü PC açılırken otomatik olarak başlatılır. (bunun için özel bi sebebiniz olmadığı sürece aktif etmeyin)

Simgeye sağ tıklayınca çıkan seçeneklerden en üstte Virtual CD/DVD ROM var

Resmi Orijinal Boyutunda Açmak İçin Buraya Tıklayın ( 688×177 ve %3$sKB ) Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 688×177 ve 22KB.

Sanal sürücünün üzerine gelince sanal sürücü seçenekleri var.. bunlar;
Mount Image = Sanal sürücüye bir ISO dosyası ata.. Zaten atanmış bir dosya varsa yeni seçeceğiniz ile değiştirilir. Hiçbir şey seçmezseniz eski dosya geçerli kalır..

Eject Tray = Sürücüdeki sanal CD’yi çıkartır. Yani iso dosyasını çıkarmadan sadece sürücüyü serbest bırakır.. Bunu seçerseniz bu seçeneğin yerine Load Tray gelecektir. O da tam tersi işi yapar yani iso dosyasını sürücüye geri takar..

Unmount Image = Sürücüdeki dosyayı tamamen çıkartır.. Yani sanal sürücüyü boşaltır..

Set Device Parameters = Aygıt ayarlarını ayarla.. Burada sanal sürücüyle ilgili bazı seçenekler var. Standart kullanıcının işi olmayan ayarlardır, ne olduğunu bilmiyorsanız önemsiz (daha doğrusu kurcalamayın)

Bu resim orjinal halinden daha küçük şekilde gösteriliyor. Orjinal halini görmek için tıklayın. Gerçek boyut 687×183 ve 22KB.

Daemon Tools’u kapatırken böyle bir sorgu ile karşılaşırsınız..
Emülasyon seçeneklerini aktif bırakmak istiyor musunuz anlamında.
Yani Daemon Tools programı kapanacak ama burda EVETi seçerseniz ayarlar ve seçenekleriyle sanal sürücü yine aktif kalacak..

Download Linki :

Daemon Tools Pro v4.10

Yükleyen : lutador
Rar Şifresi : lutador
Dosya Türü : Set up ( Kurulum )

Download

Actool Basit Yardımcı Program

AcTooL Kurulum…
İlk önce bilgisayarımıza kuruyoruz.

Download link: AC Tool 5.4.0

Program yüklendiğinde masaüstüne gelmez peki nereye yüklenir diye sorarsanız şu adımları izleyiniz.

1.Bilgisayarım Tıkla

2.(c:) Sol tıkla Açılan yerde AcTooL klasörünü görürsünüz.

Bu kadar basit yapamayan olursa özel mesajla ulaşabilir.

AcTooL ile ilgili açma kapama gibi kısa bilgiler anlatacağım.

Sonra en altta Preferences Var ona tıklayalım

karşımıza küçük bir ekran gelicek

Onunda yukarsında Global Hotkeys Var ona tıklayalım

Sponsorlu Bağlantılar

Actool Kullanımı Resimli Anlatım İçin Yorum Yap