Ad-aware Nedir

Ad-aware Nedir Adware Nedir - Bu makaledeki notlar: ad aware nedir ad-aware nedir adware..

Adaware Programı Nedir? Nasıl Kullanılır? >>>resim Anlatım<<<

Ad-aware programı çok kullanışlı bir program olup izinsiz olarak gelişmiş izleme sitemleri sayesinde bilgisayarınıza kurulu bulunan çeşitli programları bulmaya ve bunları yok etmeye yarar. Tüm windows sürümlerinde çalışmaktadır. Bu program bilgisayarınızın hafızasını, kayıt defterini, sabit ve sabit olmayan diskleri bilinen bütün istenmeyen-programlar için arar.

(“Datamining, aggressive advertising, Parasites, Scumware, Keyloggers, selected traditional Trojans, Dialers, Malware, Browser hijackers, and tracking components” olarak tanımlanır.)

Bu program Internet'te kişisel bilgilerinizin güvenli kalmasına yardımcı olur.

Programı burdan indireblirsinizProgramı aldıktan sonra çalıştırın. Varsayılan değerleri kabul ederk kurulumu gerçekleştirin. Programı çalıştırdığınızda aşagıdaki ilk pencere gelecektir

Ilk önce güncelleme işleminin yapılması yararlı olabilir. Nitekim bu istenmeyen programların sayısı ve niteliği gün geçtikçe değişmektedir. Gerekli güncellemeler için fare ile “Check for updates now” bağlantısını işaretleyin. “Connect” tuşuna tıklayın(1). Yeni referans dosyası varsa bunu size bildirecektir. Onaylamak için “OK” butonunu işaretleyin(2).Güncelleme işlemi bitince “Finish” tuşuna basınız(3).

Ayarlarda bazı değişiklikler yapmak için “Customize” bağlantısına tıklayınız.

Burada “Click here to select drives + folders” bağlantısını tıklayın(1). İstemiş olduğunuz disk alanlarını işaretleyin(2).

Sponsorlu Bağlantılar

Ad-aware Nedir İçin Yorum Yap