Adet Kaç Gün Gecikirse Hamile Olunur

Adet Kaç Gün Gecikirse Hamile Olunur Kaç Gün Adet Gecikirse Hamile Kalınır - Bu makaledeki notlar: adet ne kadar gecikirse hamile kalınır..

Adet Gecikmesi Oldu Hamile Kalmışmıdır?

kız arkadaşımın dört gün gecikmesi oldu. ters ilişkiye girmiştik. bu şekilde hamile kalınmaz diyolar ama bazen dışarı boşaldım acaba vagina içine gitmiş olabilirmi ama cok dikkat ettik bense hemen o bölgeyi temizledim. bildiğim kadarıyla kızlık zarı bozulmadanda hamile kalınabiliyomuş. en fazla bir ay olmuştur. kız arkadaşım hamile kalmış olabilirmi. eğer böle bişey varsa bunu nasıl önleriz lütfen yardım eedin lütfen cok kötü durumdayız ikimizde cookk.. psikolojimiz bozuldu ailelerimiz duyarsa bizi öldürürler. hastaneye de gidemiyo biri duyar die. lütfen yardım edin.
adet gecikmesi bu yüzdenmidir kız arkadaşım yaklaşık 65 kilo balık etli dolgun. 19 yaşında her ayın 28 inde düzenli olarak adet kanamsı görüyodum diyo. eğer öle bişey varsa en fazla bir buçuk ay önce başlamış olabilir bun önlicek bişey yokmu. lütfen yardım edin bu işten nası kurtulcaz.psikolojimiz altüst olduu:(:(:( lütfen en kısa süree cevap werin. hamileliği önleyici yada cocuğun oluşmasını önleyecek b,i ialç falan yokmu ne olursa olsun kullanmaya hazırız. lütfen yardım edin bizee lütfenn…

Sponsorlu Bağlantılar

Adet Kaç Gün Gecikirse Hamile Olunur İçin Yorum Yap