Ahmet Çakar Vuruldu

Ahmet Çakar Vuruldu Asena Topuğundan Vuruldu - Bu makaledeki notlar: okan bayülgen vuruldu ahmet çakar vuruldu..

Topuğundan Vurulan Ünlüler!

ünlü şarkıcı özcan deniz’in hunharca bacağından vurulması saldırıya uğrayan diğer ünlüleri hatırlattı. Türkiye’de son 18 yılda 14 ünlüye saldırı yapıldı! işte saldırıya uğrayan ünlüler:
ibrahim tatlıses:

ocak 90’da ibrahim tatlıses maksim gazinosu’nda sahnedeyken bacağından vuruldu. saldırganlar ramazan yetişen ve fuat aslan, vurma gerekçelerini “bize kaset sözü verdi ama yapmadı” şeklinde açıkladı.

okan bayülgen:

kasım 97’de okan bayülgen de bacağından vurulmuştu. ‘istanbul kanatlarımın altında’ isimli sinema filminin setinde bacağından vurulan bayülgen’in saldırganı murat çakmak, sanatçıyı filmde canlandırdığı ‘lagari hasan çelebi’ rolüyle osmanlı’ya hakaret ettiği gerekçesiyle vurduğunu söyledi.

muazzez ersoy:

ekim 98’de konser vermek için edirne’ye giden muazzez ersoy, silahlı saldırıya uğrayıp bacağından yaralandı. olay, ersoy’un, hayranının şampanya teklifini geri çevirmesinden kaynaklandı.

arto:

eylül 2000’de arto, silahlı saldırı sonucu etiler’de tolga bilgi tarafından bacağından vuruldu.

ismail türüt:

mayıs 2001’de ismail türüt, daha önce arto’yu vuran saldırgan tolga bilgi tarafından sahne aldığı restoranda ayağından vuruldu. yakalanan bilgi, gazetecilere “çok konuşursa böyle olur” dedi. bilgi, arto’yu vurduktan sonra cezaevine girmiş, 6 ay sonra tahliye edilmişti.

derya tuna

ekim 2002’de derya tuna, günay restaurant’ın önünde uğradığı silahlı saldırı sonucu hüseyin bozan tarafından bacağından vuruldu.

cengiz imren

mart 2006’da fantezi müzik yorumcusu cengiz imren uğradığı silahlı saldırı sonucunda bacağından yaralandı. istiklal caddesi’ndeki bir bardan çıkışta vurulan imren, ameliyata alındı.

gülşen

aralık 2007’de ankara’da sahne aldığı gece kulübünün çıkışında gülşen silahlı saldırıya uğradı. saldırıdan yara almadan kurtulan gülşen, şöyle konuşmuştu: “kulüp çıkışında birkaç kişinin bağırarak ateş açtığını gördüm. bana yönelik bir saldırıydı ama kimin, neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum. 11 yıldır piyasadayım, ilk kez böyle bir şey başıma geldi!”

asena

ocak 2003’te ünlü oryantal asena, silahlı saldırıya uğradı. bir televizyon kanalında yayımlanan ‘ibo show’ adlı programın çekimlerine katılmak üzere seyrantepe’deki stüdyolara giden asena, arabasından inerken, kimliği belirsiz bir kişi tarafından bacağından vuruldu. olayın hemen ardından hastaneye kaldırılan asena, ameliyata alındı. kurşunun asena’nın diz kapağının altına isabet ettiği öğrenildi.

mehmet ali erbil
şubat 2005’te ünlü sunucu mehmet ali erbil’e silahlı saldırıya uğradı. erbil’in aracına kimliği bilinmeyen kişiler tarafından ateş açıldı. mehmet ali erbil, aracına binerken dört el ateş edildi. kurşunlardan biri, erbil’in aracına isabet ederken, diğeri çok yakınından geçti. mehmet ali erbil, şans eseri ölümden döndü…

hıncal uluç
1994 yılında hıncal uluç da silahlı saldırıya uğradı.

kaya çilingiroğlu

kasım 2003’te kaya çilingiroğlu, işyerinin önünde üç kişinin silahlı saldırısına uğradı. iki dizinden de vurulan çilingiroğlu’nun sağlık durumu iyi. polis saldırganların eşkÂlini belirledi

ahmet çakar vuruldu

2004 yılında eski fifa hakemlerinden ahmet çakar da mecidiyeköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı. mecidiyeköy profilo alışveriş merkezi önünde otomobilinden inen ahmet çakar’a, kimliği bilinmeyen bir kişi yaklaştı. çakar saldırıda karnından ve kasığından vurularak yere düşerken saldırgan da yaya olarak kaçmayı başardı.

özcan deniz

16 şubat 2008’de çeşme’de bir otelde sahne aldıktan sonra mustafa adaş tarafından bacağından vuruldu. iddialara göre ‘meleğim’ şarkısını isteyen adaş, deniz şarkıyı söylemeyince silahına davrandı

Sponsorlu Bağlantılar

Ahmet Çakar Vuruldu İçin Yorum Yap