Android’de Ücretsiz Mesajlaşmak ve Aramalar Yapmak İçin Yeni Uygulama

Text Me! Free Texting & Call uygulaması

Android telefon ve tabletlerinizden dünyanın herhangi bir yerindeki sevdiğinizi ücretsiz aramak ve ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak için alternatif ve çok kullanışlı bir uygulama arıyorsanız Text Me! Free Texting & Call isimli uygulamayı deneyin. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve 40 ülkede kullanılabilen bu uygulama ile  herhangi bir telefon numarasını ücretsiz bir şekilde arayabiliyorsunuz ve mesaj gönderebiliyorsunuz.

Aynı zamanda Text Me! Free Texting & Call uygulaması ile bedava HD sesli ve görüntülü aramalar da yapabiliyorsunuz. Çapraz platform desteği sayesinde Android ve diğer platformlar arasında aramalar yapmanızda mümkün.

Tek yapmanız gereken uygulamayı yükledikten sonra üye olmak ve ücretsiz arama veya görüntülü sohbete başlamak. Bu uygulama ile Facebook arkadaşlarınızı da bulabilir ve onlarla sesli ve görüntülü sohbetler yapabilirsiniz.

Yine uygulama üzerinden fotoğraf ve video göndermek de mümkün. Mesaj arkadaşınız tarafından teslim alındığı ve okunduğu zaman haberdar oluyorsunuz.

Text Me! Free Texting & Call

TextMe ile aranabilecek ülkeler

Bolivya, Brezilya, Şili, Çin, Kolombiya, Kosta Rika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Dominik Cumhuriyeti, Ekvador, El Salvador, Fransa, Almanya, Guatemala, Guyana, Honduras, Hong Kong, , Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Jamaika, Lüksemburg, Malezya, Meksika, Hollanda, Hollanda Antilleri, Yeni Zelanda, Nikaragua, Pakistan, Panama, Paraguay, Peru, Filipinler, Polonya, Portekiz, Romanya, İspanya, Surinam, İsveç, İsviçre , Trinidad & Tobago, Türkiye, İngiltere, Uruguay, Venezuela.

Uygulamayı ücretsiz indirmek için tıklayın: Text Me! Free Texting & Call

Sponsorlu Bağlantılar

Android’de Ücretsiz Mesajlaşmak ve Aramalar Yapmak İçin Yeni Uygulama İçin Yorum Yap