Aşırı Halsizlik Ve Uyku Hali

Aşırı Halsizlik Ve Uyku Hali Aşırı Uyku Hali Ve Halsizlik - Bu makaledeki notlar: halsizlik uyku hali aşırı halsizlik ve..

Aşırı Uyku, Uymak İsteme, Halsizlik

Aşırı halsizlik, uyku hali, uymak istemek, yorgunluk gibi rahatsızlıgım psikolaga gittim ancak mutsuzluk, depresyon gibi araştırma yaptı sonuca ulaşamadı diyebilirim bi miktarda ben gitmek istemedim. Hiçbir şekilde aile,arkadaş,sevgili gibi konularda sıkıntım yok aksine mutluyum sadece bi stresim var oda öss.. ancak bu öss ye hazırlanmadan öncede vardı.. Tavsiyeleini bekliyorum..

Çok Aşırı Halsizlik, Unutkanlık, Öfke Ve Kontrolsüzlük Nedenleri Nelerdir?

merhaba..
Ben 20 yaşındayım..sorunlu bir evliliğim var..8 ay oldu..
içine kapanık,çok sakin sessiz bir insandım..
herşeyi kendim halletmeye çalışır ailemi hiç üzmezdim..
Ancak evlendikten ve bir sürü problem yaşadıktan sonra tamamen benliğimi kaybettim..
Şimdi tamamen kontrolsüz,aşırı derecede halsiz,boş bakan,sürekli dişlerini sıkan,sinir krizleri geçiren hatta ve hatta inançlı bir olarak ta intahara teşebbüs eden biri oldum..
Evet denedim..hatta herşeyi planlamıştım ilacımın ismine kadar..şımarıklık veya dikkat .çekmek için değil gerçekten istediğim için ancak olmadı..
ben grafikerim..boş vasıfsız bir insan değilim ayrıca çokta mantıklı bir insanım..
Ancak bu aralar çok şikayetim var..
Başım çok sık dönüyor durduk yere..sanki kafam düşecekmiş gibi..boynum ağrıyor ve başımın özellikle sağ tarafında batma gibi ağrılar oluyor..
Bunun yanında eklemlerim daha doğrusu her yerim ağrıyor..sabah yataktan bütün gece taş taşımış gibi kalkıyorum ve bütün gün hatta çook uzun zamandır kendime gelemiyorum..
Psikolojik problemlerim var tabiki biliyorum ancak başka problemlerim var mı merak ediyorum..açıkçası gittiğim hiç bir doktorda doğru düzgün ilgilenmiyor..
Enazından yönlendirirseniz beni çok memnun olurum..
hoşçakalın..

Sponsorlu Bağlantılar

Aşırı Halsizlik Ve Uyku Hali İçin Yorum Yap