Aslan Aşk Hayatı

Aslan Aşk Hayatı Aslan Burcu Ve Cinsellik - Bu makaledeki notlar: aslan burcu aşk hayatı aslan aşk..

Aslan Burcunun Aşk Hayatı

Aslan burcunun aşk hayatı

Aslan burcunun diğer burçlarla olan aşk, cinsellik ve ilişki uyumları hakkında her şey…

Aslan burcunun aşk uyum tablosu
ASLAN-KOÇ: Ateşli bir aşk macerası
ASLAN-BOĞA: Olabilir
ASLAN-İKİZLER: İmrenilecek bir ilişki
ASLAN-YENGEÇ: Harekete geçirici bir ilişki
ASLAN-ASLAN: Ateşli ve şehvetli bir ilişki
ASLAN-BAŞAK: Olmasa da olur
ASLAN-TERAZİ: Gösterişli ve romantik bir aşk
ASLAN-AKREP: Çekişmeli bir ilişki
ASLAN-YAY: Heyecan verici maceralar
ASLAN-OĞLAK: İhtimal dahilinde
ASLAN-KOVA: İhtiraslı bir gerilim
ASLAN-BALIK: Zor bir ilişki

Aslan burcunun diğer burçlarla olan ilişkileri

Aslan – Koç
Krallara layık bir evliliktir. Koç, Aslan’ı gördüğü anda kenetlenip kalacaktır. Kendisinden bir şeyler bulduğu özel bir insanla karşı karşıyadır. Aslan’ın karizmatik kişiliğinden etkilenecek, onun üzerine düşecek ve onu şımartacaktır. Çünkü yaşamı boyunca Aslan kişisi gibi birini hayal etmiştir. Ortak çok fazla şeyleri vardır. Birbirlerini yönetmeye kalkışmadıkları sürece problem çıkmaz. Birbirleri için kesinlikle doğru insanlardır ve bu evliliği feda etmeye ikisinin de hakkı yoktur.

Aslan – Boğa
İnatçı, sabit kişilikli ve kendinden ödün vermeyen iki kişi karşı karşıya. Bu evlilikten ne beklediklerini çok iyi sorgulamaları gerekiyor. Aradıkları aşk mı, dostluk mu? Eğer isterlerse, her ikisi de mükemmel olacaktır. İkisi de inatlaşmayı sever. Ödün vermek tarzları değildir. Fakat aralarındaki cinsel çekim, tüm kırgınlıkları ve tartışmaları eritecek kadar güçlüdür. Birbirlerine dokundukları anda her şeyi unutur ve birbirlerinin kollarına atılırlar. Yasak elmanın bu kadar güzel sunulduğu bir aşk sofrasından kim vazgeçebilir ki? Savaşmadıkları günlerin tadını, en ateşli aşk geceleri ile geçiren bir evlilik için daha ne söylenebilir?

Aslan – İkizler
Aslan’ın elindeki asasıyla yaşamın güzelliklerini İkizler’in ayağına sunması, onun aklını başından alacaktır. Üstelik İkizler’in Aslan’dan farkı yoktur. Bir İkizler aklını çok sever. Bencil ve egoistir. Sevse bile yarışı Aslan’a bırakmaz ve her alanda üstünlük savaşı verir. Tüm bunları yaparken öylesine sevimli ve çekicidir ki, Aslan ona kızmak yerine daha da bağlandığını hisseder. Bir Aslan için İkizler vazgeçilmez bir tutku halini alacaktır. Zamanla olgunlaşan İkizler, beraberliğin tadını daha farklı çıkaracaktır. Bu evlilik bir ömür boyu sürecektir.

Aslan – Yengeç
Aslan’ın üstün nitelikleri, Yengeç’i kendisine bağlama konusunda güçlük çıkarmayacaktır. Fakat bu evlilikte hep bir şeyler yanlış gidecektir. Yengeç’in bağlılığı, Aslan’ın hoşuna gidebilir fakat daha sonra evlilikte tökezlemeler başlayacak ve hatalarını düşünmeye başlayacaklardır. Yengeç bu konuda asla suçu kabul etmeyecektir. Aslan’ı tatlılıkla ikna etmeye kalkışacak ve ısrar edecektir. O, ömür boyunca Aslan’a sadık kalacak ve yuvasını korumak için her türlü fedakârlığa katlanacaktır. Aslan da onun kıskançlıklarına göz yummayı öğrenmelidir. Evlilik eskidikçe her şey daha güzel olacaktır.

Aslan – Aslan
İki Aslan bir araya gelirse her şeyin mükemmel olmaması için hiçbir neden yok tabii ki. İki ateş birlikte çok daha güzel yanacaklardır. Onların parlak ışığı çevrelerini de aydınlatacak, birçok arkadaş ve dostları onları gıpta ile izleyeceklerdir. Fakat her şey dışarıdan görüldüğü gibi güllük gülistanlık olmayacaktır. İkisinin de olumsuz özelliklerinden dolayı büyük savaşların çıkma olasılığını hiçbir zaman unutmamak gerekir. Kıskançlıkların, egoların çarpıştığı bir evlilik olacak, fakat aynı alevi başka yerlerde de bulamayacakları için her kavgadan sonra birbirlerinin kollarında atılacaklardır.

Aslan – Başak
Bir Aslan, Başak kişisi ile kolay anlaşamaz. Onun eleştirici yönleri Aslan’ı rahatsız eder. Ayrıca onun gibi ihtiraslı ve ateşli biri değildir. Para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Aslan, maddeye değer vermediği için Başak’ın davranışları ona farklı gelecektir. Bu evlilik, Aslan’ı düş kırıklığına uğratacak hatta öfkelendirecektir. Başak, kendi doğrularından başka hiç kimseye inanmayacağı için bu evlilikte sürekli bir tartışma hali hâkim olur. Her iki taraf tüm iyi niyetiyle bu evliliği sürdürmeye çalışsa da, zaman içinde bitmeye mahkûm bir evliliktir.

Aslan – Terazi
İşte ömür boyu sürecek, sıra dışı bir evlilik. Ortak o kadar çok özellikleri vardır ki… Lükse düşkünlük, rahat ve kaliteli bir yaşam çabası, dostlara zaman ayırma, her ikisinde de mevcut. Aslan’ın mertliği, doğru yönleri, güçlü kişiliğinden Terazi etkilenecek ve kendini ona sevdirme çabası içine girecektir. Fakat tüm bunları yaparken, kibarlığı ve nazikliği elden bırakmayacak, asla ısrarcı davranmayacaktır. Aralarında kaliteli ve seviyeli bir evlilik başlayacak, gerçek mutluluğu birbirlerinde bulacaklardır. Bu evlilik, tam anlamıyla dört dörtlük sürecektir.

Aslan – Akrep
Bir Akrep’le Aslan’ın bir araya gelmesi son derece ilginçtir. İki güçlü kişiliğin karşılaşmasını arenaya çıkan iki dövüşçü gibi yorumlayabiliriz. Her ikisi de hata yapmama adına birbirlerini tartarlar. Aslan gururlu ve cömerttir. Akrep ise kuşkucu ve akıllıdır. Fakat Aslan’ın üstünlüğü karşısında kendi silahlarını gizler ve onunla anlaşma yoluna gider. Çünkü ikisi de ihtiraslı ve ateşlidir. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşayamayacağını düşünerek onunla savaşmak yerine paylaşmayı yeğler. Bu iki üstün kişinin her şeyleri farklıdır. Gerçekten yaşanmaya değer bir aşktır. Herkese nasip olmayan bu özel evlilikte her şey olağanüstü gelişecektir.

Aslan – Yay
Yay, korkusuzca Aslan’a yaklaşır. Çünkü onun yaşamla küçük hesapları yoktur. Ömür boyunca üstünlüğünü kabul ettirmiş olan Aslan’a meydan okuyan bir cengâverdir o. Böylesine olağanüstü bir kişi ile karşılaşmak Aslan’ı sersemletebilir. Kendine gelir gelmez, üstünlük savaşı vermek adına ona saldırmak isteyebilir. Fakat Yay’ın aldıracağını zannetmeyin. Aslan, yaralanmayı göze alarak ateşli Yay’la müthiş bir evlilik yaşayabilir.

Aslan – Oğlak
Oğlak’la bir evlilik, Aslan’ın yapacağı en son iş olmalıdır. Canlı, enerjik, hareketli, dışa dönük, gururlu ve cömert bir Aslan, içine kapanık, tutucu, tutumlu, kuşkucu, yalnızlığı seven bir Oğlak’la ne paylaşabilir ki? Aralarında elektrik olsa bile sönmeye mahkûm bir ateştir. İlk günlerin çekiciliği çok çabuk önemini yitirir. Kaliteli bir yaşamı seven Oğlak, Aslan’dan etkilense bile, beklediği ilgiyi göremeyecektir. Oğlak seçkin bir kişiliğe sahiptir fakat yaşama görüşü Aslan’la aralarına bir duvar örecektir. En iyisi yol yakınken bu ilişkiden vazgeçmelidirler. Nasıl olsa ayrılık kapılarını çalacaktır.

Aslan – Kova
Kova Aslan’ın zıt tipidir. Birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan, bu farklı kişiden çok hoşlanacaktır. Onu gördüğü anda kişiliğinden etkilenecektir. Aralarında ortak birçok payda vardır ve aynı zevkleri paylaşırlar. Birbirlerini büyülemeyi başaran bu çiftin, kültür düzeyleri eşit olmak şartıyla, evlilikleri ömür boyu sürecektir. Küçük tartışmaların bile kolay atlatıldığı bu evlilik için olumsuz bir şey söylemek imkânsız diyebiliriz.

Aslan – Balık
Aslan, romantik ve duygulu Balık insanını başlangıçta beğenebilir. Balık, sakin ve ılımlı davranışlarla yaklaşacak, isteklerini Aslan’ı kırmadan sıralayacaktır. Fakat o, Aslan kadar güçlü bir kişiliğe sahip değildir. En küçük tartışmada kırılacak, üzülecek ve hatta kin duyacaktır. Onun üzülmesi, Aslan’ın merhamet duygularını atağa kaldırabilir. Fakat günün birinde bu evlilik er geç bitecektir. Aslan, tüm iyi niyetini bu evliliğe harcasa da, beklenen ayrılığı sadece geciktirir.

2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

2012 Aslan Burcu Aşk Hayatı

Sevgili Aslanlar 2012 yılında aşk yaşamın geçen yıllara göre daha kararlı ve istikrarlı seyredecek. Yalnız yaşıyorsan, ciddi evlilik ilişkisinden daha çok, değişik aşk maceraları yaşayacaksın. Evli isen, kendine daha çok zaman ayırırken, biraz daha bencil olacaksın. Uranüs, Mart ayında Koç burcunda ilerlerken, aşk konusunda bir hayli fevrilik yaratacak.

Çok basit nedenlerden doğan çelişkiler önemli anlaşmazlıklara neden olacak. Bir tavır içine girersen, hiç yoktan bir problemler yumağı oluşturursun. Bu tür anlarda yapacağınız tek davranış şekli var; O da, bazı davranışları görmezlikten gelerek, dikkatini başka alanlara yöneltmek. Yaşam da her şeyin bir enerji olduğunu düşünürsen; bir çerçevede yoğunlaşan ve dağıtmakta zorlandığın enerjiyi, başka bir çerçeveye yönelterek, daha kolay deşarj olabilirsin. Bu tür olaylarda, bir alanda biriken enerjiyi en iyi dağıtma yöntemi, spor yapmaktır. Bu şekilde sorunlarının ciddi görünen yönlerinin aşındığını ve daha anlayışla karşılanan bir ortama geldiğini göreceksin.

Sevgilinizle aranda uyumlu beraberliklerin olacak. Kısa geziler, entelektüel çalışmalar ve yaratıcı yönlerin birbirini besleyecek. Öfkelerini bastırmayı başaracaksın. Sevgilinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacaksın. Girdiğin topluluklarda fiziksel çekiciliğini ve farklı kişiliğini ön plana çıkaracaksın. İş çevresinden bir arkadaşın duygusal olarak seninle ilgilenebilir.Dikkat!.

Alıntı..

2012 Koç Burcu Aşk Hayatı

2012 Koç Burcu Aşk Hayatı – Koç burcunun 2012 aşk hayatı – 2012 Koç Burcu Aşk Hayatı Nasıl Geçicek

2012 Koç Burcu Aşk Hayatı nasıl geçicek merak ediyormusunuz sevgili Koç Burçları öyleyse hepbirlikte 2012 Koç Burcu Aşk Hayatı nasıl geçicek öğreniyoruz

2011 yılından beri burcunuzu zorlayan bir konumda bulunan Satürn’ün etkisiyle özellikle ikili ilişkiler konusunda kendinizi baskı altında hissetmiş, üstünüze yığılan sorumlulukların altında ezilmiş olabilirsiniz. Fakat bu yıl Jüpiter’in rahatlatıcı ve sevindirici desteğini yılın büyük bir kısmında üzerinizde hissedeceksiniz.

Bolluk vadeden fırsatlar motivasyonunuzu arttıracak. Ocak ayının ortalarından itibaren sosyal hayatınızda meydana gelen hareketlilik ilişkileriniz olumlu etkileyecek. Genişleyen çevreniz sayesinde yeni ilişkilere adım atmanız kolaylaşacak. Gene Ocak ayı boyunca seyahatleriniz, katılacağınız eğitim programları, yabancı ülkelerle bağlantılı konular sayesinde duygusal hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşacaksınız.

Şubat ayında ise daha duygusal olabilir, kendinizi biraz yalnız hissedebilir, karamsar ve endişeli bir tutum içine girebilirsiniz. Sizin dışınızda gelişen olaylar karşısında kendinizi çaresiz hissetmeniz de mümkün. Fakat Mart ayından itibaren motivasyonunuz yükseliyor.

Cesaret ve güven arttırıcı gelişmeler kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Özellikle 12 Marttan itibaren beklenmedik olaylara daha fazla açık olacaksınız. Sürpriz gelişmeler sizi yepyeni koşulların içine sokabilir.

Nisan ayının ilk yarısında ve son haftasında ikili ilişkilerinizle ilgili etkileyici gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Duygusal anlamda sizi etkileyecek olaylarla karşılaşabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir veya devam eden ilişkilerinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Mayıs ayında ise duygusal hayatınızla ilgili sorumluluklar ve kısıtlanmalar artabilir. Haziran ayında yakın çevrenizden, kardeş veya akrabalardan birisiyle ilgili gelişmeler ilişkileriniz üzerinde etkileyici olabilir.

Duygusal anlamda olumlu olabilecek bu gelişmeler yakın ilişkiler içine girmenizi sağlayabilir. Duygularınızı rahatça ifade edebileceğiniz bu dönemde yeni başlayan veya devam eden bir ilişkinizi yakınlarınıza müjdeleyebilir ve bu ilişki nedeniyle ailenizle bazı tartışmalara da girebilirsiniz.

İletişim bozukluklarının ve bazı düşüncelerin açıkça ifadesi aile içinde huzursuzluğa neden olurken, aşk hayatınız açısından en hareketli gelişmeler Temmuz ve Ağustos aylarında yaşanacak. Özellikle Ağustos ayında aşk hayatınız veya duygusal ilişkileriniz anlamında mücadeleci bir tutum içine girebilirsiniz.

Meydana gelen gelişmeler tutkulu ve yoğun ilişkiler içine girebileceğinizi işaret ederken, kıskançlık, ihanet, öfke, şüphe ve kuruntu gibi nedenler yüzünden aşkınızın sonlanabileceğini de işaret ediyor.

Eylül ayının ikinci yarısında aşk hayatınızla ilgili gelişmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Tutku dolu duyguların artacağı, sevginizi açıkça ilan edeceğiniz bir dönemde olacaksınız. Bu dönemde eğer bir ilişkiniz yoksa bulunduğunuz hareketli ortamlarda kalbinizi yerinden oynatacak biriyle heyecanlı bir aşkın ortasına düşebilirsiniz.

Ekim ayında heyecan ve coşkunuz devam ederken, duygularınız da git gide daha yoğunlaşabilir. Fakat sağlıksız düşüncelerin ve duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Kıskançlık, şüphe, kuruntular yüzünden yolunda giden bir ilişkiyi berbat edebilirsiniz. Sabırlı olun ve kuruntulardan kurtulmaya çalışın.

Kasım ayında sürpriz yolculuklar yapabilir, bulunduğunuz ortamlarda yepyeni heyecanlı ilişkiler içine girebilir veya devam eden ilişkinizi daha sıcak bir hale getirebilirsiniz.

Aralık ayında ise duygusal anlamda kendinizi daha fazla baskı altında hissedebilir ve duygu patlamaları yaşayabilirsiniz. Mantıklı davranabilir ve öfkenizi kontrol altında tutabilirsiniz

Alıntı..

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Aslan Aşk Hayatı İçin Yorum Yap