Avea Tek Numara 2000 Dk

Avea Tek Numara 2000 Dk Avea Tek Numaraya 2000 Dk - Bu makaledeki notlar: avea 2000 dk tek numara avea..

Avea’dan 2000 Dakika Hediye !

Avea düzenlediği yeni kampanya ile Facebook sayfasını beğenen kullanıcılarına haftalık konuşma süresi hediye ediyor.Aboneler KAYIT yazıp 3527′ye ucretsiz göndererek aldıkları şifreyi Avea | Facebook sayfasında KonuşturanSayfa uygulamasına bırakıp , haftalık kullanabilecekleri 2000 aveaiçi dakika kazanıyor fırsatı kaçırmayın !

Kampanya Detayı:

13 Mart 2011 itibariyle Konuşturan Sayfa Kampanyasına günlük katılım 30.000 kişi ile sınırlandırılacaktır.

 • Konuşturan Sayfa Kampanyası isimli kampanya apps.facebook.com/kampanyalar ve www.facebook.com/Avea adresli internet siteleri üzerinden gerçekleştirilecek olup 03/03/2011 tarihinde saat 11:00′de başlayıp 03/06/2011 tarihinde, saat 17:00′de sona erecektir.
 • Kazanan katılımcıların kazandıkları dakikalar aynı gün içerisinde hatlarına tanımlanacak olup, yükleme yapıldığında aboneler SMS ile bilgilendirileceklerdir. Faturalı hatlara tanımlanacak olan yurtiçi her yöne 30 dk. abonelerin ilk fatura kesim tarihine kadar, faturasız hatlara tanımlanacak olan yurtiçi 2000 şebeke içi dakika ise 1 hafta süreyle kullanılabilinecektir. Kampanya katılımı faturalı hatlarda kayıt yaptıran ilk 100.000 abone ile sınırlı olup, faturasız hatlarda ise sınırsızdır.
 • Üyelik, kampanyaya katılım ve ilgili siteler olan facebook.com/avea sayfalarındaki işbu kampanya ile ilgili işlemler ücretsiz olup tüm Avea’lıların katılımına açıktır. Katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.
 • Kampanya süresince, katılımcılar, www.facebook.com/Avea adresli internet sitesi üzerindeki ilgili marka sayfasına Ad, Soyad, E-posta adresi, Cep Telefonu ve abonenin cep telefonuna gönderilen kısa kod ile üye olabileceklerdir. Kampanyaya katılım için abonelerin uygulama içerisinde gerekli cep telefonu, şifre alanlarını doldurmaları ve katılım koşullarını kabul etmeleri gerekmektedir.
 • Kampanyacıların kazanmaları durumunda, gerçek profil bilgileri ve telefon numarası bilgileri ile kampanyaya katılmış olmaları şarttır. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcılar kampanyaya dâhil edilmez.
 • Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, herhangi bir şekilde katılımcı veya kullanıcının kötüniyetli ve aldatmaya yönelik hareketlerinin tüm neticelerinden ve/veya bağlı şirketleri ve/veya entegrasyon şirketi Candytech ve/veya Facebook sorumlu tutulamaz.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, bu kampanyaya katılım esnasında, kampanyacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kampanyacının o güne kadarki bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Avea ve bağlı şirketleri, Candytech, bu kampanyaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkını saklı tutar.
 • Bu kampanya, Avea adına U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri tarafından, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmektedir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, açılan formda ad, soyad ve e-mail adresinizi yazarak, Avea’nın, sağladığı ürün ve hizmetler hakkında sizinle iletişim kurmasına izin vermeniz gerekmektedir.
 • Avea her zaman, internet sitesinde yayınlamak kaydıyla kampanyayı tek taraflı olarak iptal edebilir veya kampanyanın koşullarını değiştirebilir.
Sponsorlu Bağlantılar

Avea Tek Numara 2000 Dk İçin Yorum Yap