Bacakları İnceltmenin Yolları

Bacakları İnceltmenin Yolları Bacakları İnceltmek - Bu makaledeki notlar: bacak inceltme bacakları inceltmenin yolları bacakları..

> Zayıf Bacaklara Ulaşmanın 3 Yolu

Zayıf Bacaklara Ulaşmanın 3 Yolu

Kadınların büyük bir kısmı bacaklarından yakınıyor. Hoş ve ince bacaklara sahip olmak için ameliyatlara boyun eğmeniz veya el yakan egzersiz aletleriyle uğraşmanız gerekmiyor. Daha düzgün bacaklara sahip olmanın yolu, iyi bir diyet ve klasik egzersizlerden geçiyor.

Uzmanlara göre, alt butlarınızı inceltmek için o bölgeye yönelik egzersizler yapmak gerekiyor. Sadece yürüyüş yapmak, merdiven çıkmak ve aerobik yapmak bu sorunlu bölgeyi şekile sokmaya yetmiyor.

Yağlı ve yumuşak bölgeyi sıkılaştırmak için bölgesel egzersiz sağlayan spesifik hareketler yapmak gerekiyor. Doğru noktaya doğru çeşitte ve yeterli miktarda egzersizle odaklanmak gerekiyor. Aynı hareketi fazla yapmak vücudunuzu şekle sokmak yerine zarar verir.

Size önereceğimiz egzersizleri her bacak için 15 kez tekrarlayın ve dinlenmeden bütün egzersizleri tamamlayın. 3 egzersizi de yaptıktan sonra 15 dakika dinlenin ve bu kombinasyonu iki kez daha tekrarlayın.

Bir ayak havada olacak şekilde yatarak iç butları sıkıştırmak :

Omuzlarınız yere temas edecek şekilde sırt üstü yatın. Bacaklarınızı ileriye doğru iyice gerin ve dizlerinizi kırmadan düz tutmaya çalışın. Sağ topuğunuzu yerden 15 cm kadar yukarıya kaldırın ve sol bacağınız gergin haliyle dururken sağ topuğunuzu diğer ayağınızın soluna kilitleyin. Sağ topuğunuz sol topuğunuza kavuşturana kadar bu yönde bacaklarınızı gererek hareket ettirmeye devam edin. Hareket ettirdiğiniz bacak üzerindeki basıncı kaldırmadan başlangıç pozisyonuna dönün. Aynı hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Tek ayak üzerinde ayakta durmak :

Sırtınız dik bir şekilde ayakta durun. Bacaklarınız arasında biraz mesafe olmasına dikkat edin. Dizleriniz gergin bir şekildeyken sağ bacağınızla 15 cm çapta bir daire çizmeye çalışın. Diziniz ve kaslarınız olabildiğince gergin bir şekildeyken sağ ayağınızı sol ayak parmaklarınızın üzerinden geçirin. Harekete sağ topuğunuz sol topuğunuza değişene kadar devam edin. Bacaklarınızın gerginliğini bozmadan başlangıç pozisyonuna geri dönün ve hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Makas şeklinde uzanarak :

Sırt üstü yatın ve bacaklarınızı öne doğru gerin. Topuklarınız temas halindeyken ayak parmaklarınızı uzanabildiğiniz kadar uzak bir mesafeye gerin. Ayak parmaklarınızın ve bacak kaslarınızın gerginliğini bozmadan bacaklarınızı makas şeklinde açabildiğiniz kadar çok açın. Dinlenmeden başlangıç pozisyonuna dönün ve hareketi tekrarlayın
Saçlarınızın Daha Hızlı Uzamasını İster misiniz?

Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir.

Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç uzamasında yavaşlama olasıdır. Saç köklerinin beslenmesini bozan durumlarda da saç uzaması yavaşlar. Sigara yine damaraları büzücü etkisi ile kan dolaşımını bozan ve besinlerin, oksijenin hücrelere ulaşımını engelleyen bir faktördür. Dikkat edilecek olursa saç uzamasını olumsuz yönde etkileyen faktörler yaşantımızda sık karşılaştığımız faktörler. Saçlarının hızlı uzamasını isteyen kişileride etkileyen faktörlerdir. Saç yapımı ile ilgili olarak bazı vitaminlerin önemli olduğu günümüzde biliniyor. Ancak bu vitamin ve mineraller günlük beslenmemiz yolu ile zaten alınan vitaminlerdir. Zaman zaman takviye olarak bu tip vitaminlerden almak eksiklik varsa düzeltir.

Saçların uzamasını hızlandırmak için yapılacak en iyi şey saçların uzamasını azaltan faktörler ile savaşmaktır.

Sağlıklı beslenme, özellikle sebze ve meyvaların ağırlıklı olduğu beslenme tarzları, bol su içmek, düzenli ve yeterli uyku çok önemlidir. Stress yine salgılattığı adrenalin gibi hormonlar yolu ile damarlarda daralmaya yol açar ve saç köklerinde beslenmeyi bozar. Stresi düşürecek önlemlerde saç uzması açısından önemlidir. Sigara içerdiği nikotin ve karbon mono oksit gazı ile olumsuz etkileri olan bir faktördür. Nikotin damarları daraltırken, karbon mono oksit gazı kanda oksijen taşınmasını bozarak hücre beslenmesini bozarlar. Yeterli besin ve oksijen alamayan saç köklerinin normal üretimlerini yapması zordur. Saç derisine uygulanacak sıcak havlular, hafif masajlar bu bölgede dolaşımı arttıtacak ve saç köklerinin normal beslenmesini sağlayacaktır.
Baştan ayağa seksi görünmek için

Seksilik sadece vücudumuzun belli bir bölgesine atfedilecek bir durum değil tabii… Her ne kadar erkeklere öyle geliyorsa da, seksi bir kadın aslında bakımlı kadın demektir.

O halde hemen şu önerileri uygulayın ki, durmadan en seksi kadın seçilen kimi ünlü kadınlardan bir farkınız kalmasın.
Neyimiz eksik di mi?

Dudaklar için
Seksi dudaklara sahip olmak için iki seçeneğiniz var, ya kırmızı renkte ruj ya da dudağın doğal rengi. İlk durumda kırmızının
teninizle uyumlu bir tonunu yakalamanız gerekiyor. Rujun düzgün
ve kalıcı olması için ruju fırçayla sürebilirsiniz. Ruju sürdükten
sonra bir kat da parlatıcı kullanın. Dudaklarınızın doğal renginde kalmasını istiyorsanız sadece parlatıcı sürün.

Göğüsler için
İçinde pırıltılar bulunan bir kremi dekolte bölgenize sürün! Teniniz beyazsa pembe tonlarında ışıltılar taşıyan kremi tercih edin. Yanık tenliyseniz, tercihinizi altın rengi ışıltılar taşıyan bir kremden yana kullanın. Büyük bir fırça ile iki göğsünüzün arasına bronz toz pudra sürmeniz de göğüslerinizin daha yuvarlak görünmesini sağlar.

Saçlar için
Saç renginizin birkaç ton açığından gölgeler yaptırarak her zaman “ışıltılı” görünebilirsiniz. Bir başka öneri de saçınıza parfüm sürmeniz. Ensede bol toplanmış topuzun her zaman seksi göründüğünü de hatırlatalım. Uzun saçlıysanız saçınızı gün için de fırçalamayı ihmal etmeyin.

Ayaklar için
Bacaklarınız bronzsa pırıltıları olan kremlerden sürebilirsiniz. Topuklarınızın pembe
görünmesini de sağlamalısınız. Ve tabii ayakkabı seçimi. Topuklu, sivri ayakkabıların seksi olduğu kesin. Ancak rahatsız ayakkabılar duruşunuzu bozup nasırlara sebeb olabileceğinden ayakkabı seçiminde rahatlığı ve kaliteyi ön planda tutun.

Boyun için
Ensenizi açıkta bırakacak bir saç modeli boynunuzu gözler önüne serecektir. Birkaç damla parfüm, boyuna sürülen tem renginde pudra, hafif sarkıntılı küpeler dikkati boyuna çekmek için yeterli. Boynu tümüyle açıkta bırakmak ya da ince bir kolye takmak da size kalmış bir seçim.

Eller için
Tırnaklarınızın hepsi aynı uzunlukta olmalı. Tırnaklarınız farklı boylarda ise tercihinizi doğal renklerden yana kullanın. Kısa kesilmiş ve parlatıcı ile doğal bir görünüm almış tırnaklar da seksi olabilirler. Enteresan, ama çok dikkat çekici olmayan bir yüzük de farklı bir stil yaratmanızı sağlayabilir.

Bacak İnceltme Egzersizi

Bayanların çoğu kısmı bacaklarından yana şikayet ederler. Seksi ve ince bacaklara sahip olmak için bıçak altına yatmanıza veya egzersiz aletlerine ihtiyacınız yok. Daha düzgün ve ince bacaklara sahip olmanın yolu, etkili bir diyet ve egzersizden geçer. Uzmanlara göre, evinizde uygulayacağınız egzersizler ile bacaklarınızı şekle sokabilirsiniz.

Yere uzanarak bacak içlerini sıkılaştırmak:

Bir ayak havada olacak şekilde yere yatarak bacak içlerini sıkılaştırmak için, omuzlarınız yere temas edecek şekilde sırt üstü yatın. Bacaklarınızı ileriye doğru iyice gerin ve dizlerinizi kırmadan düz tutmaya çalışın. Sağ topuğunuzu yerden 15 cm kadar yukarıya kaldırın ve sol bacağınız gergin haliyle dururken sağ topuğunuzu diğer ayağınızın soluna kilitleyin. Sağ topuğunuz sol topuğunuza kavuşturana kadar bu yönde bacaklarınızı gererek hareket ettirmeye devam edin. Hareket ettirdiğiniz bacak üzerindeki basıncı kaldırmadan başlangıç pozisyonuna dönün. Aynı hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Ayakta, tek ayak üzerinde durmak:

Ayağa kalkın ve sırtınız dik olsun. Bacaklarınız arasında biraz mesafe olmasına dikkat edin. Dizleriniz gergin bir şekildeyken sağ bacağınızla 15 cm çapta bir daire çizmeye çalışın. Diziniz ve kaslarınız olabildiğince gergin bir şekildeyken sağ ayağınızı sol ayak parmaklarınızın üzerinden geçirin. Harekete sağ topuğunuz sol topuğunuza değişene kadar devam edin. Bacaklarınızın gerginliğini bozmadan başlangıç pozisyonuna geri dönün ve hareketi sol bacağınızda tekrarlayın.

Bacaklarınızı makas şeklinde açın:

Sırt üstü yatın ve bacaklarınızı öne doğru iyice gerdirin. Topuklarınız temas halindeyken ayak parmaklarınızı uzanabildiğiniz kadar uzak bir mesafeye gerin. Ayak parmaklarınızın ve bacak kaslarınızın gerginliğini bozmadan bacaklarınızı makas şeklinde açabildiğiniz kadar çok açın. Dinlenmeden başlangıç pozisyonuna dönün ve hareketi tekrarlayın.

Bacak İnceltme Egzersizleri

Dünyanın En güzel mankeni Naomiden Bacak inceltme bel inceltme Formülleri
Güzel manken, bronz tenini korumak için gün boyunca sürekli havuç tüketiyor.
Domatesten ise oldukça uzak duruyor çünkü teninin rengini açıyor. Podyumlarda
Reklam ajanslarının göz bebeği olan Naomi Campbell esmer teniyle ilerliyen yaşına
Rağmen liderliğini kimseye kaptırmaya hiç ama hiç niyeti yok gözüküyor.
Sizlerinde bildiği gibi mankenlik dünyanın en zor mesleklerinden olsa gerek, fakat
bunu ömür boyu sürdürebilme şansınız var. Nasıl mı ? Ünlü mankenin bir çok rakibi
var arkasında yerini almak isteyen, fakat alamıyorlar Bunun en büyük sebebi yeşil çay.
Ne rejim yapıyor, ne diyet uyguluyor, sigara kullanmasına rağmen fiziğini tenini ve podyumlarda ki yerini kimseye kaptırmıyor.

BEYAZ TUTKUNU

Cildini ve sağlığını yeşil çay ile yorumlayan güzel yıldız, kadınlara siyah çay ve kahve, nescafe yerine yeşil çay formülünü tavsiye ediyor. Bacaklarınızı inceltmek için ise Güzel manken size şunu öneriyor ; günde 40 45 dakika zıplayın önerisinde
bulunuyor. Esmer tenli olan güzel yıldız, canlı renkleri giymeyi tercih ediyor, ve esmer tenli kadınlara da tavsiyesi renkli, canlı kıyafetler giymesini öneriyor.
BACAKLARINA ALOVERALI YAĞ
Güzel yıldız, Naomi Campbell bacaklarını hiç beğenmiyor, bu nedenle en önemsediği ve bakım yaptığı yer bacakları oluyor.
Aloveralı yağlarda bacaklarına bakım yapan Naomi bu sayede eskiye göre daha güzel olduğunu düşünüyor bacaklarının. Teninin
Rengini korumak için her mevsim güneş kremi kullanmaktan vazgeçmiyor. Ayrıca altın, gümüş, pırlanta gibi pahalı takıların esmerlere daha çok yakıştığını üstüne basa basa söylüyor. Ve ardından Şunu söylüyor kadınlara ; Herkez sarışın olmaya çalışıyor özentimidir nedir ? Fakat erkekler esmer kadınları daha çok beğeniyorlar ve seksi buluyorlar diyerek son noktayı koyuyor.

ESMERE BAHARAT KOKUSU

Esmer ve güzel manken campbell, güzellikte daha önemli şey ; temiz olmak, temiz kokmak olduğunu iddia ediyor. Ünlü manken esmer tenli bayanlara baharat kokulu parfümleri kullanmasını öneriyor. Ayrıca gün boyunca gündüz bergamutlu gece ise amberli parfüm kokularını tavsiye ediyor.
BACAKLARINIZI İNCELTEBİLİRSİNİZ

Fazla kilolarımız genellikle basen ve karın bölgemizde biriktiği için bunu artık normal karşılıyoruz. Ama nedense konu
bayanların bacakları olunca durum biraz daha karmaşıklık haline giriyor. Genellikle kalın bacaklar, hoş durmaz, görüntü bozar.
Tabi bunun sonucunda uydurma bilgi çıkıyor. İşte kalın bacaklarla ilgili gerçekler ;
Doğa, kadınları yağ doğal olarak basen ve bacaklarda özellikle üst kısım bacaklarımızda birikecek şekilde planlanmıştır.
Ama bu menopoza kadar devam eder, menopoz döneminden sonra kadınlar da tıpkı erkekler gibi, karın bölgelerinde yağ biriktirmeye başlarlar. Eğer ailenizde, kilolu kısımlar genellikle popoları ise sizde poponuzdan kilo alıcaksınız demektir.
Genlerden dolayı. Vücudunuzdaki fazla yağlardan da kilolardan da sizsiniz. Bu fazlalıklara bacaklarınızda ki yağlarınız da dahil.
Kimse özel bir diyet uygulayarak, bacaklarını inceltemez bunun kimse aksini iddia edemez.
Eğer bacaklarınız incelmesini istiyorsanız, o zaman bir diyet programı uygulamanın tam zamanı demektir. Yani bu yapacağımız diyet, sadece basen ve bacakları inceltecek anlamına gelmiyor.
Sitemizde görüyorsunuz bir sürü egzersiz çeşiti var bölüm bölüm fakat, her bölümü yapmakla tek bölümü yapmak farklıdır.
iki ayakkabı düşünün, birisi 42 numara birisi 43 numara yolda yürümesi farklı olur görüntüsü farklı olur . bunun gibi bir benzetmeyle konumuza devam edelim. Yapacağımız egzersizler, bizim yağlarımızı yok etmez, sadece yağlarımızı kas kütlesine çevirerek kas miktarımızı arttırır. Hayatınız boyunca kalın bacaklarla yaşamaya mahkum değilsiniz.
Doğru bir beslenme programıyla birlikte ve düzenli olarak egzersiz yaparak, bacaklarınızın inceldiğini 3-4 ay gibi bir sürede göreceksiniz. Bünyeye göre değişebilir, daha erkende olabilir daha geçte. Maximum 6 ay.

Peki bacaklarımın incelmesini nasıl sağlarım?

Bunu yapmanın en kolay ve tesirli yolu, yüksek miktarlarda karbonhidrat ve az miktarda yağ içeren bir diyet programı uygulamaktadır.
Günlük aldığınız yağ miktarını günde 25 gram civarına düşürün.
En 25 gramın en fazla 10 gramını doymuş yağ olarak tüketin.
Yemeden önce kırmızı etlerde, beyaz etlerde bulunan yağları iyice ayıklayın öyle tüketin. Çünkü onlarda yağ . Miktarı geçmemiz için.
Bol Bol meyveler yeşil sebzeler tüketin.
Kepekli ekmek, makarna, pilav, bulgur pilavı, fasülye, tahıl gibi karmaşık karbonhidratları tüketmeye gayret edin.
Egzersiz sağlıklıdır. Fakat abartılmaz. İstediğinizin tam tersi bir Etki yaratacaktır.
Örnek veriyorum Günde 1 setten 10 kere şınav çekiyorsak karın kaslarımız için . günde 3 set 10 kere yapıp.
Ertesi gün yapmamalıyız kaslarımızı dinlendirmeliyiz veya başka bir egzersiz hareketi mutlaka ama mutlaka 1 gün ara verip dinlendirilmelidir. Unutmayın: Bacaklarınızı inceltebilirsiniz. Daha düzgün bacaklara sahip olmanın yolu, iyi bir diyet ve klasik egzersizlerden geçiyor, Bunu başarmakta başarmamak ta Sizin Elinde.

alıntı

Sponsorlu Bağlantılar

Bacakları İnceltmenin Yolları İçin Yorum Yap