Barbie Oyuncakları

Barbie Oyuncakları Dünyanın En Güzel Barbie Bebeği - Bu makaledeki notlar: barbienin gerçek yüzü barbie oyuncakları dünyanın..

Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek

Hiç Görmediğiniz 12 Barbie Bebek

1. Zombi Barbie

Zombi Barbie bebek kesinlikle bu ürkütüzü haliyle korku filmlerinde Chucky’nin yanında yer alabilir.

2. Hamile Barbie

Hamile Barbie, muhtemelen bebekler arasında en tuhaf olanlarından biri. Mıknatısla kapanan karnın içerisinde bir bebek bulunuyor. Çocuklar ise oyun

oynarken Barbie’nin doğumunu gerçekleştiriyor.

3. Prenses Unicorn Barbie

Tüm kız çocukları Barbie’lerle ve boynuzlu atlarla oynamayı sever. Ancak bu iki oyuncağı harmanlayan Prenses Unicorn Barbie için neler hissederler, bilemiyoruz.

4. Şişman Barbie

Bu şişman Barbie bebek, Active Life Movement tarafından reklam kampanyası amacıyla üretilmiş. “Çocuklarınızın obez olmasına izin vermeyin,” sloganı ile çıkan kampanyada ikonik çocuk oyuncakları kullanılıyor ve böylelikle ebeveynlere gereken mesaj veriliyor.

5. Oreo Barbie

1997 yılında “Oreo Barbie”, Afrikan-Amerikan toplumunun bebeği “dışı siyah, içi beyaz çikolata” benzetmesini yapmaya itmiştir.

6. Çalışan Anne Barbie

Turleen adlı Barbie eğitimli ve vatansever bir Amerikan, aynı zamanda çalışan bir anne. Bir alışveriş merkezinde alışveriş arabalarını toplayarak ve bir restoranda garsonluk yaparak hayatını kazanan Barbie, akşamları çocukları ile oynamaya da zaman ayırabiliyor. 7 çocuğunun üzerine hamile olan Yılın Annesi hem mutfağa giriyor, hem de gezmeyi biliyor. Göbeğindeki düğmeye bastığınızda engin bilgilerini sizinle paylaşan bebek yaklaşık 30cm boyunda.

7. Kan ve Elmas Barbie

Kan ve Elmas Barbie, Carmen of The Perfect Dark One Of A Kind (OOAK) tarafından tasarlanmış.

8. Dünyanın En Pahalı Barbie’si

Dee Beers tarafından tasarlanan dünyanın en pahalı Barbie’sinin üzerinde 160 elmastan oluşan bir gece elbisesi yer alıyor. Bebeğin ayrıca altın takıları ve aksesuarları da var. Barbie’nin 40. yıldönümü şerefine 1999 yılında yapılan bebek 85,000$’a satıldı.

9. Barbie’nin Müslüman Kuzeni

Bu da Barbie’nin müslüman kuzeni Razanne.

10. Twilight (Alacakaranlık) Barbie’leri

Twilight (Alacakaranlık) çılgınlığı Edward ve Bella Barbie bebekleri ile son hızla devam ediyor. Twilight Barbie bebekleri, Stephanie Meyer’in Bella Swan ve Edward Cullan (oynayanlar Kristen Stewart ve Robert Pattinson) karakterlerini Barbie ve Ken’in güncellenmiş versiyonlarına çevirmiş. Edward bebeği yanardöner derisi ve altın renkli gözleriyle vampir özelliklerine uygun yapılmış. Bebekler, oyuncak mağazalarından ayrı ayrı alınabiliyor.

11. Amy Winehouse Barbie

Ünlülerin oyuncaklarını narsist promosyon ürünleri olarak görürüz. Ancak Amy Winehouse’un bebeği gerçek haline çok benziyor. Onun da saçı arı kovanı gibi dağınık, ayrıca dövmeleri ve uzun çekilmiş sürmesi var.

12. Barbie’nin Tekerlekli Sandalyedeki Arkadaşı

Mayıs 1997’de Mattel, Barbie’nin tekerlekli sandalyedeki arkadaşı Becky’i piyasaya sürdü. Ancak bu girişim, beyin felci olan genç bir kızın Barbie’nin tekerlekli sandalyesinin Barbie evindeki asansöre sığmadığını söyleyince başararısızlıkla sonuçlandı.Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Oyuncakları İçin Yorum Yap