Bel Kemeri

Bel Kemeri Terleten Bel Kemeri - Bu makaledeki notlar: terleten kemer bel kemeri terleten bel..

Zayıflatma Kemeri Isıtmalı Vibrasyonlu

Zayıflatma Kemeri Isıtmalı Vibrasyonlu

İnceltici Bel Kemeri, çağımızın en büyük sorunlarından olan hareketsiz yaşam ve düzensiz beslenmeden dolayı özellikle bel çevresinde biriken yağları akıllı titreşimleri ve ısıtıcıları sayesinde yağ hücreleri arasındaki bağları gevşeterek yakılmasına ve vücuttan uzaklaştırılmasına yol açar.

Özellikle doğum sonrası biriken ve bir türlü yok edilemeyen karın yağlarının bu yöntemle yok edilmesine ve kırışıklıkların ortadan kalkmasına katkıda bulunur.
Kan dolaşımını hızlandırarak artıran bu cihazı sadece belinizde değil aynı zamanda bacaklarınızda, boyunda ve kollarınızda da kullandığınızda vücudunuzun gevşediğini ve ağrıların azaldığını hissedeceksiniz.
Gereksiz kilolarınızın atılmasına yol açarken metobalizmanızıda güçlendirecektir, cildiniz daha parlak ve sağlıklı olacaktır.
Manyetik noktalar sayesinde ise vücudunuzun elektro-manyetik dengesini sağlamasında yardımcı olacaktır.
İç organlarınızda güçlendirdiğinden bağırsaklarınızın daha iyi çalışmasına yol açar.
Sonunda vücudunuz inceldikçe kendinizi daha güçlü hissedecek kalp damar sağlığınıza olumlu katkıda bulunacaktır.
Çift sıralı on motorlu tipteki kemerimiz istenirse tek istenirse de çift sıra olarak kullanılabilir ,ayrıca yatar durumda omurilik masajı’ da yapabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır:
1) Adaptörü enerji çıkışına ve kontrol panelin uçlarını kemerdeki girişlere takın.
2) Adaptörü 220V fişe takın.
3) Kontrol panelindeki ON/OFF düğmesine basarak çalıştırın. İstediğiniz hızı ve özelliği Function düğmesi sayesinde A,B,C ve D konumlarını seçerek ayarlayabilirsiniz.
A.konumunda beş dakika ısıtma sonra otomatik olarak masaj yapma konumu. B.Isıtmasız, otomatik vibrasyon masajı konumu. C.Isıtmasız, tüm motorların çalışır durumu. D.Sadece ısıtıcı çalışır konumu. (Bilgi:Saunabelt’lerdeki gibi bir ısıtma olmaz.)

İSO 9001, CE, TÜV, GS, UL KALİTE BELGELERİNE SAHİPTİR. 12 VOLT İLE ÇALIŞTIĞINDAN OLDUKÇA EKONOMİKTİR. VE ELEKTRİK ÇARPMA RİSKİ YOKTUR. MALIN BÜTÜN PARÇALARI DAHİL OLMAK ÜZERE 2 YIL GARANTİ KAPSAMINDADIR.

Sponsorlu Bağlantılar

Bel Kemeri İçin Yorum Yap