Ben Seni Gizli Sevdimkimseler Duymasın

Ben Seni Gizli Sevdimkimseler Duymasın Kimseler Bilmesin Kimseler Duymasın Benimle Yaşasın Ölsün Bu Sevda - Bu makaledeki notlar: kimseler görmesin kimseler bilmesin benimle yaşasın..

Bilmesin..görmesin Kimseler Seni Sevdiğimi

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
Benimle yaşasın ölsün bu sevda

İstediğin gibi olsun,içimde de yaşarım ben sevdamı.Gizli saklı yaşarım ben duygularımı.Senli hayallere devam edip,sensiz günlerde kaybolurum.Belki karanlık,soğuk sokaklarında koşarım aklımın.Bilmesin kimseler,görmesin.Sonsuza kadar benimle yaşayıp son bulsun sevdam.

Hiç bir şey yapmadan
Öylece izledin beni alay eder gibi,

Hiç sevdim demedin ,hep gizledin, seni sevişimi izledin.Alay ettin, hep sevmemi istedin.Bencilce davrandın, kırdın yaraladın. Sana olan sevdam hiç bitmesin istedin, ama sen sevmeyi denemedin.

Çünkü biz hep yarım kaldık bir masal gibi,
Olmuyor
Bir türlü başlamıyor
Sen olmazsan şu kalbim
Kimseye boyun eğmiyor,beğenmiyor…

Zamana bıraktık

Bir gün olur diye bekledim.Zamanı var, dedin.Hiç gelmeyen zamanı bekledim.Ümit ettim,inandım ya da inanmak istedim ama yarım kaldık biz.Sonu gelmeyen masal gibi sevdamız.
Pes ettim,yeniden başlamaya çalıştım,denedim.Biter geçer sandım.Ama olmadı işte, olmuyor hiç olmayacak. Bu kalbim sensiz atmadı,atmayacak.Kimseyi görmüyor gözlerim,kimseyi sevemiyor kalbim senden başka. Hep seni bekliyor,gelmeyeceğini bilerek ama yine de ümit ederek yollarını gözlüyor. Ya da o puslu sesinle ”gel” demeni bekliyor.

Kimseler görmesin kimseler bilmesin
benimle yaşasın ölsün bu sevda
Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
benimle yaşasın ölsün bu sevda

Koşulsuz sevmedin
Tutarsız dinledin beni bir çocuk gibi
Uzaktan yön verip
Tenimden sakındın beni yabancı gibi…

Senin için sevdanın anlamı farklıydı.Senin sevdam koşullu,şartlıydı.Oysa sevda hesap yapmaya gelmezdi,çıkarsız olmalıydı benim ki gibi.Hafşfe aldığın sevdam gibi saf,temiz.Hep yanında olsun istediğin,hiç yanında olmadığın kalbim gibi,çocukça belki ama çıkarsızca,ölümüne…

Durdurak bilmeden yaşlarım dinmeden
Benimle yaşasın ölsün bu sevda…

Varsın gözlerimden yaşlar sel olup aksın.Varsın kalbim sürekli yansın,bırak içim acısın. Sensiz de kalkarım ben bu sevdanın altından,sensizde yaşarım sevdamı,sonsuza kadar.Sen git uzaklara,adını bilmediğim şehirlere,başka kollara,başka aşklara.

Kimseler duymasın,bilmesin kimseler,benimle yaşasın benimle son bulsun bu sevda.

Sponsorlu Bağlantılar

Ben Seni Gizli Sevdimkimseler Duymasın İçin Yorum Yap