Bilgisayar Aniden Neden Kapanır

Bilgisayar Aniden Neden Kapanır Bilgisayar Aniden Kapanıyor - Bu makaledeki notlar: bilgisayarım aniden kapanıyor bilgisayar aniden neden..

Bilgisayarım Aniden Kapanıyor .. Acil Yardım Lütfen !!!!

merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 3 haftadır fln bilgisayarım aniden kendi kendine reset atıyor bazen açıldıktan hemen sonra bazen 5 dk içerisinde bazen 1 saat içerisinde kendini resetliyor.. öncesinde ise sık sık donuyordu pc nin yeterince soğumadığını fark ettim bi fan ekledim donma sorunu geçti ve aniden resetlemeye başladı kendi kendine .. ram vs. taktım çıkardım ama yine aynı….. ha bi de arada explorer a tıklar tıklamaz da resetlediği olabiliyor yazılımsal bir sıkıntı da olabilir mi.. yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekürler..:alala:

Monitör Kapanıyor

Arkadaşlar iş yerimde lg marka monitörüm yaklaşık 1 hafta önce aniden görüntü gitti ve kendi denemelerimle işin içinden çıkamadım. görüntü gidiyor fakat monitörün yeşil ışık yanmaya devam ediyor, kapatıp açıyorum 5-10 sn görüntü geliyor sonra ışık dalgalanıp tekrar gidiyor yüzlerce kere denedim her seferinde aynı 5-10 sn görüntü var sonra ekran karanlık fakat monitörün ışığı yeşil yanmaya devam ediyor, kabloları söktüm taktım, ram i çıkartıp taktım, ekran kartı onboard. sizce sorun ne? ne yapmalıyım???

Bilgisayarım Kapanıyor Lütfen Yardımcı Olun…

Arkadaşlar Oyun Oynarken 5-10 Dk Sonra Bilgisayarım Kapanıyor Neden Olabilir…

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Aniden Neden Kapanır İçin Yorum Yap