Bilgisayardan Televizyona Kablosuz Bağlantı

Bilgisayardan Televizyona Kablosuz Bağlantı Bilgisayarı Televizyona Kablosuz Bağlamak - Bu makaledeki notlar: bilgisayarı televizyona bağlamak için kablo bilgisayardan..

Bilgisayarı Televizyona Bağlama..

Bilgisayarı Televizyona Bağlama..

Bilgisayarı Televizyona Bağlamak için Ne Yapmalıyım

Masaüstü / dizüstü üzerinde Svideo yada kompozit çıkış olan tüm cihazlardan televizyona görüntü verilebilir. Artık kompozit çıkışlı ekran kartı üretmiyorlar. Çünkü Svideo daha kaliteli.

Yukarıda gösteriyor.

Şöylede bir kablo alacaksın. Zaten ekran kartının yanında verirler. Tabi bilgisayarcın cebe atmadıysa. Dizüstü bilgisayarın yanında vermezler ama.

Bir tanede bu yukarıdaki svideo’lu bir scart alıyorsun. Kabloların bir ucu ekran kartında diğer ucu scartta. Scart’ı da televizyona. Tabi ekran kartı üzerinde ayar yapman gerekecek windows üzerinde. Eğer yeni bir televizyonun varsa onlarda direk monitör için bir giriş oluyor zaten. Yani hiç uğraşmazsın böyle scart soket kablo windows falan. Zaten şöylede birşey var ; eğer televizyonun HD high definition desteklemiyorsa, maksimum 800X600 tam çözünürlük alırsın. Zaten filmler için ideal ama oyunlarda güzel olmaz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Televizyona Kablosuz Bağlantı İçin Yorum Yap