Bilgisayarın Sesini Nasıl Açabilirim

Bilgisayarın Sesini Nasıl Açabilirim Bilgisayarın Sesini Nasıl Açarım - Bu makaledeki notlar: bilgisayarın sesi nasıl açılır bilgisayarın sesini..

Bilgisayarın Sesi Nasıl Açılır?

bilgisayarımın sesini nasıl açabilirim

>>>>>|||||bilgisayarın Sesini Nasıl Açabilirim|||||<<<<<

Arkadaşlar ben bilgisayarın sesini açmak istiyorum yardım edebilirmisiniz program fln lütfen:):);););)

Bilgisayar Neden Açılmıyor? Bilgisayar Açılmama Sorunları Ve Çözümleri

Bir güne başlamak için korkunç bir yol – Bilgisayarınızda güç düğmesine basın ve hiçbir şey olmuyor. Birkaç bilgisayar sorunları daha bilgisayarınız won’t önyükleme daha sinir bozucu olan.

Birçok nedeni bir bilgisayarda ne sorun olabilir hakkında genellikle çok az ipucu ve açmak almayacaktır. Tek belirti genellikle, “hiçbir şey inşaat” olarak gitmek için çok değil, basit bir gerçektir.

Bu gerçeği ne olursa olsun yanlış Ekle PC’nizin yerine pahalı bir parçası – anakart veya CPU gibi olabilir.

Çünkü tüm kaybetmiş olabilir korkma! Bilgisayarınızın neden açılmaz belirlemek için aşağıdaki adımları izleyin.
Zorluk: Orta
Gerekli Zaman: 10 dakika bir kaç saat veya daha fazla neden bilgisayarda açılmıyorsa bağlı olarak doğru
Burada nasıl’s:

1.

Relax deneyin! Orada iyi bir şans tam olarak bilgisayarınızın neden ve sonra başlamaz o listeyi çalışır anlamaya bu.

Ben genellikle bir terapist ama onun istemcisi verebilir zaman çoğu kişi başlamaz bir bilgisayar ile karşı karşıya aynı tavsiye ile, endişeli kendi bilgisayarınızda bulunan tüm verileri sonsuza dek gitti panik eğiliminde bir sorun giderme başlangıç kılavuzu yok.

Çünkü donanım parçasıdır veya başarısız olan bir soruna neden olan ancak donanım genellikle bir sabit sürücü değil bir bilgisayar başlamaz en yaygın nedeni doğru. Veri muhtemelen güvenli – sadece erişilebilir değil.
2.

Bilgisayarın tüm güç hiç iz gösterir. Bu adımları bilgisayarınız açılmaz deneyin tüm alma gücü hiçbir işaret gösteriyor – hiçbir fanlar ve bilgisayar durumda hiçbir ışıkları çalışıyor.

Önemli: ya da sen ve sorunun kesin nedeni var güç kaynağı türüne göre PC’nizin arka ışık göremeyebilirsiniz.

Not: izleme hakkında henüz endişelenmeyin. Eğer bilgisayarınızda bir güç sorunu nedeniyle daha sonra kesinlikle bilgisayardan şey görüntüleyemez monitör dönüm değil. Monitörünüzü ışık olasılıkla sarı olacaktır sarı / bilgisayarınız bilgi göndermesini durdurdu.
3.

Bilgisayarda birkaç saniye sonra kapatır döner. Eğer, siz, bu güçlerin derhal geri bilgisayarınızı kapatın şu adımları izleyin.

Olasılıkla üstünde veya flash bilgisayarınızı açmak önündeki ışıklar görmek, ve bilgisayarınızı açtığınızda, içindeki fanlar duyarsınız sonra tüm durduracak – açılış süreci her zaman önce tamamlandı. Ayrıca bip PC’nizi içinden gelen duymak olabilir veya olmayabilir.

Not: önceki senaryoda, ne monitör durumu hakkında sen de bir monitör sorunu olabilir ama oldukça henüz gidermek mümkün değil in endişelenmeyin.
4.

Bilgisayar ama açar ekranda hiçbir şey gösterir. Bilgisayarınız görünüyor açtıktan sonra güç almak için ancak, bu sorun giderme adımlarını deneyin monitörde bir şey görmüyorum.

Bu durumda, güç ışıkları, büyük olasılıkla PC’nizi içinde fanlar duyarsınız çalışan kalacak, ve siz veya bir veya daha fazla bip sesi bilgisayar gelen duymak olmayabilir.

Bu durumun muhtemelen en yaygın benim deneyimi bilgisayarları ile başlayan olmaz çalışıyor. Maalesef aynı zamanda en gidermek zor biri.
5.

Bilgisayar, ancak döner POST sırasında çizme durur. Ne zaman, bilgisayarınızda yetkileri, ekranda bazı bilgiler en azından, ama sonra Self Test Power On sırasında herhangi bir nedenle durur gösteren bu kılavuzu kullanın.

Bu sorun giderme kılavuzunu kullanın öncelikle eğer POST sırasında değil, aynı zamanda eğer bilgisayarınız POST sırasında olmadan ekran mesajı bir on-tıkanan bir BIOS hata mesajı alırsınız.

Önemli: Hangi Self Test Power On sonra oluşur işletim sisteminin yüklenmesi sırasında bir sorun yaşıyorsanız, Adım 6 bkz tamamlandı.
6.

Bilgisayar ama bir hata mesajı tamamen yüklenmesini işletim sistemi engeller döner. Bilgisayarınızda Windows yüklemek için ama o zaman başlar çizme ve görüntüler bir hata mesajı, en iyi bahis konum durur sorun belirli hata mesajı dayalı gidermek etmektir.

Eğer Gördüğünüz özel hata çözmek için, talimatlar bulamazsanız ilk ipucu bilgi için aşağıdaki Bu sitede forumu daha fazla yardım talep bakın.

Ipuçları:

1.

Hala bilgisayarınızı açmak can’t get? Bilgisayar destekli heyecanlı bir topluluk yardım gidelim! PC Destek Sorununuzun Mesaj ayrıntıları Forum.
2.

Ben (veya) açma olmayan bir bilgisayarın neden düzeltmeyi başka biri yardımcı olabilir size yardımcı bir sorun giderme adımı özledin mi? Beni biliyor ve burada bilgi eklemek memnuniyet duyarım olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarın Sesini Nasıl Açabilirim” İçin Bir Cevap

Bilgisayarın Sesini Nasıl Açabilirim İçin Yorum Yap