Birinin Bana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım

Birinin Bana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın - Bu makaledeki notlar: bana aşık mı birinin bana aşık..

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım? Bana Aşık Mı?

bi çock bana teklif etti kabul etmedim çünk kankamı çoq seviyrum.ayrıca bnm kankam onun da kankası. karışık bi durum 😀 herkes siz çıkıyomusunuz dediğinde hemn gülüo :)çnk çoooq yakınız. mesela hryere beraber gidiyoruz.hep dio ki sen olmasan ben nasıl gülcem. hep bnle uğraşıyor geliyo kafama vuruyo geziye giderken bile burda ışık geliyo dedi ve yanıma oturdu.sınıfta bi bakıorum dalmış bana bakıo bn de hemen kafamı çeviriyorum.hep okula gelcek misin die soruo sen gelceksen bn de gelcem dio.ha bi de kesin gell dio
ayrıca hep kantine yolluorum o da her zamn gidioo 🙂 ayağı kırık olduğu halde bile 😀 bazen of yha fLn dio ama bn hadi ya lütfen ama diye kafamı eğiyorum oda tmm tmm gidiyorum dio hemen
bi kere hoca vardı ama ders boştu biz de kağıtla konuşuyorduk ben bi arkadaşı keklemiştim onunla konuştuklarımızı taklit edyorduk. 😀
aşkım fLn öle konuşuyorduk
sizce aşık mı ? lütfenn cvplarınızı bekliyorum acill olumlu olursa çoq iyi oLur 😀

ha bu arada gömleğime yazdığı yazıyı söyliyim ”senin yanında okumak bir zevkti.senden ayrılacağımı bilmek beni çoq üzüyor. ŞAKA. ama seni özlicem ”
tabi sonra yanıma geldi şakanın şaka olduğunu söyledi yani gerçek dedi 😀
çoq gıcık yha bu çocuk 🙂

Aşık Olduğum Kişi Bana Aşık Mıdır?

bizim sınıfta nevzat diye bi çocuk vr bn ona aşığım ama o bna aşıkmı bilmiyorm

Bana Aşık Mı Değil Mi

aynı ortamda takılıoruz ben ondan hoşlanıyorum herşeyi rahatlıkla konuşabiliyorum o da kızlarla yaşadıklarını ailesini anlattı hep ve bana baktığında içim eriyor ama onun ne hissettiğini bilmiorum nasıl anlarım varsa da

Galiba Bana Aşık Oluyor (ya Da Oldu Bile)

Merhaba,

Ben Kanada’dan yeni geldim ve burada bir Türk lisesine başladım. Doğal olarak ilk günlerde bayağı ilgi gördüm ama sonra bir haftaya kalmadan ben de diğerleri gibi sıradan bir öğrenci oldum.
Sınıfta bir çocuk var, bana olan ilgisi hala ilk günkü gibi, hatta gün geçtikçe daha da artıyor. Gelip benimle konuşmak için fırsat kolluyor, mesela geçen gün Tarih dersinde Yunan mitolojisiyle ilgili bir şey söyledim, sonra zil çaldığında çantamı aldım yanımdaki arkadaşla biraz lafladık. Bu arada o da çantasını almış ama sırasında bekliyor. Sonra ben kapıya yönelince arkamdan koşarak bana yetişti, ‘bir soru sorabilir miyim’ dedi ve Kanada’da da bu konuları işleyip işlemediğimizi sordu, sonra ‘bir soru daha sorabilir miyim’ dedi, bu sefer önceki soruyla alakası olmayan bir şey sordu.
Başka bir gün Resim dersindeyiz, o kadar boş yer varken geldi yanıma oturdu. Yine benimle konuşabilmek için binbir soru türetti.
Önceden teneffüste çıkıp arkadaşlarıyla basket oynardı, ama ben sınıfta kalıyorum diye artık çıkmıyor. Test etmek için ben çıkıyorum kızlarla, bir tur attıktan sonra bir bakıyorum o da çıkmış ve bana bakıyor. Derste de, ne zaman o taraflara baksam göz göze geliyoruz ve sonra gözlerini kaçırıyor. Sanırım bana aşık oluyor. Ya da oldu bile. Ama emin olamıyorum. Bilmiyorum, aslında ben onu normal arkadaş gibi görüyorum. Sizce ne yapmalıyım ?

Bana Aşık Olduğunu Sanıp, Kaybetmekten Korkmanı Bekleyecek Kadar Aptal Biriyim.

Ben senin neyinim?
Geçirdiğin vakit miyim?
Hayatında ki hiç kimse miyim?
Yoksa hiç kimse bile değil miyim?
Alışkındım ben.
Senden gelecek herşeye razıydım.
Acılara, vedalara hatta ayrılıklara bile.
Sonra alınganlıklarım da oldu benim.
En yüksek şiddette sarsıntılarım,
Sönmeyen yangınlarım oldu.
Sonra alınganlıklarım kırgınlıklara bıraktı yerini.
Sayamayacağım kadar çok parçalara ayrıldım.
Toparlayamayacağım kadar başka yerlere dağıldım.
Kırıldım.
Aslında beni değil.
İçimde ki seni kırdın.
Dokunduğum seni.
Gördüğüm seni.
Öptüğüm seni.
Ellerimi, gözlerimi, dudaklarımı kırdın sen.
En çok ta yüreğimi.
Benim için endişelen istedim oysa ki ben.
Beni merak et.
Beni kaybetmekten kork istedim.
Başka yataklar da kendini bu kadar kolay kaybeden biri olduğunu unutup,
Bana aşık olduğunu sanıp, kaybetmekten korkmanı bekleyecek kadar aptal biriyim.
Kahretsin !

ELÇİN GELİR //

Sponsorlu Bağlantılar

Birinin Bana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım İçin Yorum Yap