Birinin Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın

Birinin Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın Birinin Bize Aşık Olduğunu Nasıl Anlarız - Bu makaledeki notlar: aşık olduğunu nasıl anlarsın birinin sana..

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın..?

Onu tanıdıktan sonra hiçbir şeyi umursamıyorsan aşıksın. Bütün olumsuz koşullara rağmen aşkında ısrar ediyorsan, yüreğin umutla doluyorsa aşıksın!.

Yazar Cengiz Özbey’in ‘Neden ve nasıl aşık oluruz?’, ‘Aşkı daha iyi nasıl yaşayabiliriz?’ ve ‘Aşkın şifrelerini nasıl çözeriz?’ sorularına yanıt aradığı ‘Aşkın Psikoloji’ isimli kitap, sizlere ilginç ipuçları veriyor. Özbey, aşık olduğunuzu nasıl anlayacağınızı kitabında şiirsi bir dille anlatıyor:

* Onu gördüğünde vücudunda alışık olmadığın değişimlere tanıklık ediyorsan aşıksın.

* Kalbin yerinden fırlayacakmış gibi çarpıyorsa, bütün varlığını tatlı bir heyecan sarıyorsa, ellerin titriyorsa ve nefes alış verişinde bir hızlanma varsa aşıksın.

ZAMAN DURUYORSA

* Onunlayken zamanı unutuyorsan aşıksın. Saatlerin nasıl geçtiğini fark etmiyorsan ve zamanın durmasını istiyorsan aşıksın. Günlerce orada onunla kalmak için can atıyorsan, kendi varlığını unutuyorsan ve gözlerine bakarken kendini yitiriyorsan aşıksın.

* Onu tanıdıktan sonra hiçbir şey umursamıyorsan aşıksın. Bütün olumsuz koşullara rağmen aşkında ısrar ediyorsan, imkansızlıklara rağmen yüreğin umutla doluyorsa ve tüm engellerin bir gün aşılacağına inanıyorsan aşıksın.

CENNETTE GİBİYSEN

* Kendini cennette hissediyorsan aşıksın. Daha önce hiç yaşamadığın bir coşku içine yayılıyorsa, gözlerindeki parıltıyı başkaları da fark ediyorsa ve her gördüğün insanı mutlu görüyorsan aşıksın.

* Onu beklerken sabırsızlanıyorsan aşıksın. Buluşma yerine yarım saat öncesinden geliyorsan, geç kalmamak için devamlı saatini kontrol ediyorsan, onun gelişini tedirgin tedirgin bekliyorsan aşıksın.

* Daima aklındaysa aşıksın. Sürekli onu düşünüyorsan, okuduğun bütün satırlarda onu okuyorsan, dinlediğin şarkılarda onu duyuyorsan, yaptığın hesapların sonucu ona çıkıyorsa ve onu düşünürken yüreğini alışık olmadığın bir huzur dolduruyorsa aşıksın.

* Yalnız kaldığında onunla ilgili hayallerde boğuluyorsan aşıksın. Yalnızlık ve geceler hayallerle daha zevkli geçiyorsa, rüyalarına sık sık konuk oluyorsa ve en güzel hayallerini onunla paylaşıyorsan aşıksın.

HAYAL KURARSAN

* Onsuz zamanın durduğunu hissediyorsan aşıksın. Yanında yokken dakikalar günler gibi uzuyorsa, her saniyenin hesabını yapıyorsan, içini dayanılmaz bir hasret yakıyorsa, her an onun özlemini yaşıyorsan aşıksın.

* Yıldızların daha parlak olduğunu, renklerin daha canlı olduğunu, hayatın daha güzel olduğunu, yaşamak için daha çok nedenin olduğunu ve her şeyde mutluluğun izleri olduğunu düşünüyorsan aşıksın

Alıntıdır…

Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız?

Birinin Size Aşık Oldugunu Nasıl Anlarsınız? cewaplarrrrrrrrr

Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım? Bana Aşık Mı?

bi çock bana teklif etti kabul etmedim çünk kankamı çoq seviyrum.ayrıca bnm kankam onun da kankası. karışık bi durum 😀 herkes siz çıkıyomusunuz dediğinde hemn gülüo :)çnk çoooq yakınız. mesela hryere beraber gidiyoruz.hep dio ki sen olmasan ben nasıl gülcem. hep bnle uğraşıyor geliyo kafama vuruyo geziye giderken bile burda ışık geliyo dedi ve yanıma oturdu.sınıfta bi bakıorum dalmış bana bakıo bn de hemen kafamı çeviriyorum.hep okula gelcek misin die soruo sen gelceksen bn de gelcem dio.ha bi de kesin gell dio
ayrıca hep kantine yolluorum o da her zamn gidioo 🙂 ayağı kırık olduğu halde bile 😀 bazen of yha fLn dio ama bn hadi ya lütfen ama diye kafamı eğiyorum oda tmm tmm gidiyorum dio hemen
bi kere hoca vardı ama ders boştu biz de kağıtla konuşuyorduk ben bi arkadaşı keklemiştim onunla konuştuklarımızı taklit edyorduk. 😀
aşkım fLn öle konuşuyorduk
sizce aşık mı ? lütfenn cvplarınızı bekliyorum acill olumlu olursa çoq iyi oLur 😀

ha bu arada gömleğime yazdığı yazıyı söyliyim ”senin yanında okumak bir zevkti.senden ayrılacağımı bilmek beni çoq üzüyor. ŞAKA. ama seni özlicem ”
tabi sonra yanıma geldi şakanın şaka olduğunu söyledi yani gerçek dedi 😀
çoq gıcık yha bu çocuk 🙂

Bir İnasının Nasıl Biri Olduğunu Nerden Anlarsın

lütfen bana bunu cevaplandırırmısın

Erkek Aşık Olduğunu Nerden Belli Eder

aşık olan erkek nerden belli eder kendini

Sponsorlu Bağlantılar

Birinin Sana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsın İçin Yorum Yap