Bugünki Burçlar

Bugünki Burçlar Bugunki Burcler - Bu makaledeki notlar: bugunki burclar bugünki burçlar bugunki burcler..

Bugunki Burclar

KOÇ

Bugün parasal konulara yönelik harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ödemeler harcama gerektiren durumlar çıkabilir. Duygu ve düşüncelerinizi değiştiren durumlarla karşılaşmanız mümkün

Boğa

Aceleyle aldığınız kararları yeniden değiştirmeniz gerekebilir. Sıradışı kişilerle görüşmekten zevk alabilirsiniz. Yanlış kişilere güvenebilir gerçek dostlarınızı ihmal edebilirsiniz.

İkizler

Ancak kararsızlık ve gerginlik yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Son derece duyarlı ve hassas olabileceğiniz bir gün.Parasal konulara yönelik büyük beklentileriniz olabilir. Geriliminizi sevdiğinize yansıtmamalı sabırlı davranmalısınız

Yengeç

Gereksiz tartışmalara girmeyin. Çalışmalarınızı giderek hızlandırabilirsiniz. Son derece farklı ve yoğun bir gün geçirecek elinize geçen fırsatları değerlendirmeye çalışacaksınız.

aslan

Bugün günlük uğraşlarınıza devam ederken bazı endişeler duyabilir kararsızlıklar içine girebilirsiniz. Bu nedenle dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli davranın

Başak

Bugün parasal konulara yönelik harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ödemeler ve harcama gerektiren konular çıkabilir. Farklı isteklerinizi sürdürmeye devam edeceksiniz.

Terazi

Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir, uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla karşılaşabilirsiniz. Alacağınız bir haber yüzünden huzursuzluk duymanız mümkün.Farklı isteklerinizi sürdürmeye devam edeceksiniz.

Akrep

Olabilecekler üzerinde yoğun beklentiler içine girmekten kaçının. Sosyal ve kültürel faaliyetler keyfinizi arttırıyor. Yeni girişimlerde bulunabilir, çalışmalarınızı keyifle yapabilirsiniz.

Yay

Alışkanlıklarınızı ve şartlarınızı değiştirmek için gayret gösterebilirsiniz. İlginç gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz. Farklı istekler içine girebilir, düşüncelerinizi yeniden düzenlemeye başlayabilirsiniz

Oğlak

Birden fazla konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. İçinizden yükselen istekler giderek artıyor. Sabırsız telaşlı ve büyük istekler içine girebilirsiniz.

Kova

Hem duygusal hemde fiziksel açıdan kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz istediğiniz kadar hızlı gelişmese bile umut verici gelişmeler olacak.

BALIK

Biraz daha sakin ve tedbirli davranmanız gerekiyor. Hemen karar vermeyin. Söylenenleri doğru anlayın. Akşama doğru alacağınız bir haber yüzünüzün gülmesini sağlayacak. Karmaşık düşüncelerden uzaklaşıp dikkatinizi yükseltmelisiniz.

+ repğ vERİN nOLUY EMEGE SAYGİ :):muahaha::muahaha:

Buyrun Bugünki Astrolojik Haritanız Tüm Burçlar

14.07.2009

Koç
21 Mart – 19 Nisan

14.07.2009
Niobe’nin yorumu:
Mal varlıklarınızı, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda dikkatli olmanız gereken günler. Bugünlerde atacağınız adımların ileride önemli geri dönüşleri olabilir.

Alıştığınız yorumlar:
Maddi alanda rahatlama yaşayacağınız bir devre var önünüzde. Bu defa biraz daha dikkatli olursanız, birikim sağlayabilir, geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz. Bu konuda disiplinli olmalısınız. İlişkinizdeki aksaklıkların bir nedeni de, her ikinizin de içinde bulunduğu finansal zorluklar. Bu durumun düzelmesi için oturup, konuşmalı ve bir ortak politika belirlemelisiniz.

Boğa
20 Nisan – 20 Mayıs
Niobe’nin yorumu:
Son dönemlerde üzerinde özellikle durduğunuz konularda destek arayışlarına girebilir, bazı sunumlar yapabilirsiniz. Yolunuzu karşınızdaki kişilerin beklentilerine göre uyumlandırmanız gerekebilir.

Alıştığınız yorumlar:
Bugün sadece kendiniz için bir şeyler yapmanız gerekli. Belki alış-verişe çıkabilirsiniz, belki de kişisel bakımınızla ve dış görünüşünüzle alakalı değişiklik fırsatları yaratabilirsiniz. Ama günü kendinize ayırmak konusunda ısrarcı olmalısınız. Duygusal durumunuzdaki dalgalanmalar sevdiğiniz kişiyi de rahatsız edebilir. Onun size karşı hissettiği duygular hakkında bu kadar tereddüt yaşamamalısınız. O gerçekten samimi.
İkizler
21 Mayıs – 21 Haziran
Niobe’nin yorumu:
Merak uyandıracak fikirlerinizi uygulamaya geçirmenin tam zamanı! Bir süredir, sadece düşünüp, bir türlü harekete geçemediğinizin farkında mısınız?

Alıştığınız yorumlar:
Gördüğünüz bir rüya sizi çok etkileyebilir. Bu rüyanın vermek istediği mesaja dikkat etmelisiniz. Sakın kimseyle paylaşmayın ve bekleyin bakalım. Önyargılı olduğunuz için, birlikte olduğunuz insan ne yaparsa yapsın size kendini tam olarak beğendiremiyor. Neden kendinize karşı bu kadar esnek olabilirken, ona karşı toleransınızı küçültüyorsunuz.

Yengeç
22 Haziran – 22 Temmuz
Niobe’nin yorumu:
Ailenizi veya özel hayatınızı ilgilendiren konularda çaba gösterdiğiniz takdirde neler yapabileceğinizin farkında değilsiniz. Yeter ki siz elinizden geleni yapın, olaylar ardı ardına gelişecek.

Alıştığınız yorumlar:
Dostlarınızın ne kadar önemli ve değerli olduklarını bir kez daha anlayacaksınız. Paylaşımcı doğanız ve entellektüel kapasiteniz arkadaşlarınız tarafından takdir edilecek. Yaşamda değişime verdiğiniz önem ve duyduğunuz ihtiyaç, deneyimlerinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Yakın olduğunuzu düşündüğünüz bir arkadaşınızdan gelecek sinyaller, sizi farklı düşünmeye yönlendirebilir. Dedikodulara izin vermediğiniz sürece neden olmasın
Aslan
23 Temmuz – 22 Ağustos

Niobe’nin yorumu:
Özel hayatınızı ilgilendiren bir konu sizi oldukça zorluyor olabilir. Kısa vadede olayı çözmeniz veya uzun vadede bir çözüm yolu bulmanız gerekiyor.

Alıştığınız yorumlar:
Mesleki hedeflerinizle ilgili olarak inisiyatif sahibi kişilerle olumlu görüşmeler yapabilirsiniz. Bu alandaki beklentilerinizi, fikirlerinizi onlara anlatmalı ve paylaşmalısınız. İkna yeteneğiniz bugün oldukça güçlü. Sevdiğiniz insanın ailesine ilgi göstermesine dayanamıyorsunuz. Bugün sizinle birlikte olmak üzere yaptığı programı iptal etmesine çok kızacaksınız.

Başak
23 Ağustos – 22 Eylül
Niobe’nin yorumu:
Bir süredir, uzun vadeli planlarınız veya geleceğiniz üzerine düşünmeyi bırakmış olabilir misiniz? Şu günlerde, bu konularda akılcı adımlar atmanın tam zamanı.

Alıştığınız yorumlar:
Enteresan bir güne hazır olmalısınız. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmalı ve yapıcı konulara kanalize etmelisiniz. Hayatınızda önemli değişimler olabilir. Sevdiğiniz insanla beraber olmaktan mutluluk duyacağınız bir gündesiniz. Bir de inatçılığı bırakırsanız, o da çok mutlu olacak.
Terazi
23 Eylül – 22 Ekim
Niobe’nin yorumu:
Yüksek ideallerinize ulaşmak istiyorsanız yaptığınız planları teker teker yürürlüğe koymalısınız. Bugünlerde yaşanacaklar ileride yaşayacaklarınızın sadece küçük bir parçası.

Alıştığınız yorumlar:
Önünüze ekstradan para kazanabileceğiniz bir iş fırsatı çıkabilir. Sakın reddetmeyin, alacağınız komisyon, maddi durumunuzu düzeltmenizde etkili olacaktır. Birlikte olduğunuz insanın maddi sıkıntılarını aşmasında yardımcı olmaya çalışmalısınız. Neden ona bu konuda güvenmiyorsunuz?
Akrep
23 Ekim – 21 Kasım

Niobe’nin yorumu:
Ümidinizi kaybettiğiniz veya hiç ümit olmadığını düşündüğünüz konulara yönelik adımlarınızın geri dönüş(zaman içerisinde) sağlaması sizi şaşırtabilir.

Alıştığınız yorumlar:
Bu aralarda romantizm ihtiyacınız her zamankinden daha fazla. Neden kendinize bu tür paylaşımlar yaşamak için yeterince şans verip, ortam hazırlamıyorsunuz? Partnerinizle çok hoş planlar yapabilirsiniz. O da en az sizin kadar sevecen ve tutkulu bir ruh halinde bugün.

Yay
22 Kasım – 21 Aralık
Niobe’nin yorumu:
Başarılı olmak istediğiniz konularda daha fazla düşünmeye başlıyorsunuz. Yaratıcı ve farklı fikirlerinizin size istediklerinizi sağlayabileceği günlerdesiniz. Gayretleriniz karşılıksız kalmayacak.

Alıştığınız yorumlar:
Günün temposu zaman zaman bunalmanıza neden olabilir. Aldırmayın ve kendinizi germeyin. Yoksa her şeyin daha can sıkıcı bir hal alması anlık olabilir. Biraz daha planlı olabilirseniz, gününüz çok verimli geçebilir. Kendinizi yalnız hissediyorsunuz. Ama ne olursa olsun yoğun bir duygusallık yaşamadıkça bu durumun üstesinden gelmeniz mümkün değil.

Oğlak
22 Aralık – 19 OcakNiobe’nin yorumu:
Sizi içten içe rahatsız eden bazı ilişkilerinize değişik çözümler getirebileceğiniz günlerdesiniz. Çözüm yolları üzerine daha fazla düşünmenizde fayda var.

Alıştığınız yorumlar:
Enerjinizin son derece yüksek olduğu bir gündesiniz. Ancak nedenini hiç anlayamadığınız bir öfke duygusu, insan ilişkilerinde problem yaşamanıza ve polemiğe girmenize neden olabilir. Alt duygu akımlarına karşı daha kontrollü olmanız gerekiyor. Bu aralar flört etme ihtiyacınız var. Size yeni bir ruh kazandırması açısından gayet iyi olacaktır.

Kova
20 Ocak – 18 Şubat

Niobe’nin yorumu:
Bazı konularda fazla hızlı hareket ettiğinizin farkına varabilir ve biraz yavaşlama gereksinimi duyabilirsiniz. Bu konuda sezgilerinize kulak vermeniz gerçekten de yerinde olur.

Alıştığınız yorumlar:
Ebeveynlerinizden birinin sitemleri sizi bugün çok üzebilir. Ona hak vermeye çalışarak, sizi hatalı bulduğu noktaları telafi etmeye çalışmanız, ilişkiniz açısından daha iyi olacaktır. Bu aralarda aileyle ilgili problemlerin gündeminizde olması, romantizm duygunuzu öldürdü. Duygusal ihtiyaçlarınızı da gözardı etmemelisiniz.

Balık
19 Şubat – 20 Mart
Niobe’nin yorumu:
Bazı konulardaki beklentileriniz ya da bazı planlarınız fazla iyimser görünüyor olabilir. Böyle değilse bile, bu şekilde düşünmeye çalışmanız karşınıza yeni fırsatlar çıkarabilir.

Alıştığınız yorumlar:
Kardeşlerinizin yaşamınızda önemli rol oynadıkları bir konunun tekrardan gündeme gelmesi, belki biraz rahatsızlık hissetmenize neden olabilir. Bunu fazla büyütmeyin. Aslında konu çok önemli değil, anahtar kişilerle yapacağınız bir iki telefon konuşması çözümlenmesine yardımcı olacak. Bu akşam eşinizle ya da sevgilinizle ya sinemaya gitmeli ya da evde oturup televizyon seyretmelisiniz. Seyredeceğiniz filmdeki hikayeden ikiniz de çok etkilenecek ve ilişkiniz adına ders çıkaracaksınız.

Haftalık Aylık ve Yıllık burç yorumlarınız burçlar sayfasında az sonra….:)

Sponsorlu Bağlantılar

Bugünki Burçlar İçin Yorum Yap