Bursanın Komşu İlleri

Bursanın Komşu İlleri Bursa Eşgel Plajı - Bu makaledeki notlar: türkiye nüfus sıcak su kaynakları haritası..

Altı Evliya-üstü Eşkiya..!!! Burdan Çıkış Yok Burası Bursa..!!

Altı evliya-Üstü Eşkiya..!!! Burdan Çıkış Yok Burası Bursa..!!

Evet arkadaşlar burda ”Fan Club”açılmış bulunmaktadır.. buraya tüm Bursalı kardeşlerimi beklerım .. bu başlık altında Bursamızı öyle bir tanıtalım ki bu sayfayı tıklayan herkes Bursayı gezmiş kadar olsun….

Üyelerimiz elbet olacaktır başta ”deli gadın” olmak üzere her Bursalı ve Bursa sevdalılarını beklerim….

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo::bravo: :bravo: :bravo: :bravo::bravo: :bravo: :bravo: :bravo::bravo:

”ToPRaĞıMıZ”

“zєяяє”

Sponsorlu Bağlantılar

Bursanın Komşu İlleri” İçin Bir Cevap

 1. Komşum Totoro: Komşum Totoro, orijinal adı Tonari no Totoro (Japonca: となりのトトロ) olan, Hayao Miyazaki tarafından yazılıp yönetilmiş, 1988 Studio Ghibli yapımı bir Japon animasyon (anime) filmdir.
  Komşuluk: Komşuluk veya komşuluk ilişkileri, birbirine bitişik veya yakın yerlerde yaşayan kişilerin arasındaki sosyal ilişkidir.
  Komşu Yayınları: 2003 yılında kurulan Komşu Yayınevi, Yasakmeyve şiir dergisi ve Yasakmeyve şiir kitaplarıyla yayın hayatına başladı.
  Komşu Saptama İletişim Kuralı: Komşu Keşfi Protokolü (Neighbor Discovery Protocol (NDP)) IPv6 ile kullanılan internet iletişim kuralları dizisinde bir protokoldur.
  Komşular, Devrek: Komşular, Zonguldak ilinin Devrek ilçesine bağlı bir köydür.
  Türkiye il plaka kodları: Türkiye il plaka kodları veya Türkiye taşıt plaka kodları, ilk iki hanesi 27 Eylül 1962 yılında yayınlanan yönetmelik uyarınca il isimlerinin alfabetik olarak sıralanmasıyla meydana getirilmiş ve yeni tarz plakalar Kasım 1962’den itibaren taşıtlara takılmaya başlanmıştır.
  İllerin yüzölçümleri: {| class=”wikitable sortable”
  Türkiye’deki illerin gelişmişlik düzeyleri: “Türkiye’deki illerin gelişmişlik düzeyleri”, Devlet Planlama Teşkilatı’nın Sosyo-ekonomik gelişmişlik kriterlerine göre belirlenen endekslerdir.

Bursanın Komşu İlleri İçin Yorum Yap