Call Of Duty 3 Bölüm Geçme

Call Of Duty 3 Bölüm Geçme Call Of Duty 3 1 Bölüm Geçme - Bu makaledeki notlar: call of duty 3 bölümleri call..

Call Off Duty 3’ü Bitiren Yardım Etsin

yaaaa call of duty 3 görünce hemen aldım vee traning bölümündeki mayınların arasındakı yanıp sonen seyi nasıl alaccagızz yardım lutfen

Call Of Duty United Offensive

Call of Duty United Offensive
Call of Duty United Offensive Oyun Tanıtım – Call of Duty United Offensive Oyunu Nasıl Oynanır – Oyun Tanıtımları

Cover art
Yayımcı(lar) Activision, Aspyr Media
Dağıtıcı(lar) Activision
Yapımcı(lar) Gray Matter Interactive
Tasarımcı(lar) Dan Koppel
Besteci(ler) Michael Giacchino, Justin Skomarovsky
Seri Call of Duty
Sürüm 1.51b
Oyun motoru id Tech 3
Platform(lar) Microsoft Windows, Mac
Çıkış tarih(ler)i 14 Eylül 2004 – PC
Tür(ler)i Birinci şahıs nişancı
Biçim(ler) Tek oyunculu
Çok oyunculu (Online, LAN, PlayStation Network, Xbox Live)
Sınıf(lar)ı BBFC: 15
ESRB: M
OFLC: MA15+
OFLC: 12+
PEGI: 16+
Ortam CD (2), DVD
Sistem gereksinimleri

1 GHz İşlemci, 256 MB Bellek, 32 MB Ekran Kartı, 1.2 GB boş harddisk alanı
Giriş Klavye , Fare

Call of Duty: United Offensive, Call of Duty’nin gördüğü büyük ilgi üzerine ek paket olarak piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı türü bir aksiyon oyunudur. United Offensive, 14 Eylül 2004 tarihinde Gray Matter Interactive tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından dağıtımı üstlenilmiştir.

Call of Duty: United Offensive, II. Dünya Savaşı’nın ön cephelerine ikinci bir yolculuk olan başarılı Call of Duty’nin eklenti paketidir. Zorlayıcı ve tamamen yeni tek kişilik kampanyası, yeni silahlar, karakter becerileri ve diğer genişleme unsurlarıyla doludur. Call of Duty: United Offensive yeni haritalar ve oyun modlarıyla birlikte, Call of Duty’nin ödül sahibi sinematik yapısı içinde oyuncuların savaşın kaosunu, Avrupa’nın tarihi savaş alanlarında ekip arkadaşlarıyla birlikte savaşarak multiplayer deneyiminde daha yoğun bir şekilde yaşamalarını sağlamaktadır.

Orijinal oyunun devamı niteliğindeki United Offensive’in konusu Kardeşler Takımı filminden büyük ölçüde etkilenmiştir. Ayrıca ‘Sicilya Görevi’ isimli bölümün The Guns of Navarone adlı filmden etkilendiği tartışılmaktadır.

13 Ekim 2006 tarihinden itibaren Call of Duty : United Offensive oynamak isteyen Steam kullanıcıların online oyun mağazasından satın alabilmelerine olanak sağlanmıştır.

KONUSU

İlk başlarda Amerikan askeri olarak Pvt. Riyle adında bir eri oynuyoruz. Bastogne’de Bois Jagues’te Almanları püskürtüyoruz. Ardından Crossroad’da konvoyu durdurup basıyoruz. 2. bölüm Foy’da amaç Noville’ye ilerlemek. Bunun için Foy şehrini Almanlardan alıyoruz. ABD cephesinin son bölümü olan Noville’de köşkü Alman panzerlerinden ve askerlerinden savunuyoruz. Debriefing’den sonra bir uçakta kendimizi buluyoruz. Sgt. Doyle adında bir askeriz. Bu sefer bir İngiliz SAS Commando’suyuz. Hollanda’ya bomba bırakmak için gönderilen uçakları savunuyoruz. Düşman uçaklarını yok ediyoruz. Sonunda uçağın kuyruğu kopuyor ve uçaktan düşüyoruz. Düştükten sonra bizi Major Ingram ve İngiliz Milletler Topluluğundan birkaç askerle birleşiyoruz Bir köprüyü imha ettikten sonra bölgeden kaçıyoruz. Sicilya’ya geldiğimizde çevremizde SAS Commando’larını buluyoruz. Mj. Ingram ise bu bölüğün lideri. Sicilya kalesini ve deniz fenerini imha ettikten sonra şehre iniyoruz. Fakat inerken tüm komandolar ölüyör. Geriye bir Mj. Ingram’la siz kalıyorsunuz. Böylece kaçıyorsunuz. Tekrar bir Debriefing izledikten sonra Bir Rus askeri olan Yuri’yi canlandırıyoruz. Cherkesskaye’de siperlerde Almalara karşı savaşıyoruz. Ponyri’de Almanları temizliyoruz ve asıl önemli savaşa Kursk’a geliyoruz. Adımızı bilmediğimiz te kbölüm çünkü tanktayız. Bir tankın içinde olduğumuz için tankı yönlendiriyoruz. Prakharovka’yı aldıktan sonra oyunun son bölümü Kharkov’a geliyoruz. Amaç Kharkarov’u Alman işgalinden korumak. Savaşın sonunda bir tren geliyor. İçinden askerler iniyor ve oyunumuz sona eriyor.

KARAKTERLER

Bastogne-Foy-Noville Bölümleri

Pvt. Riyle: İlk üç bölümde oynadığımız er. Cpt. Foley: Call of Duty 3’de karşımıza çıkan komutan. Bir tek Noville’de savaşır. İyi bir SMG kullanıcısıdır. Sgt. Moody: Call of Duty 3’de karşımıza çıkan askerlerden biri. Kendisi savaşta komutan olmasına rağmen tüm bölgelerde savaşıyor. Pvt. Anderson: Destek topçu ve er. Cpt. Foley’in baş asistanı. Pvt. Whitney: Tüm bölümlerde savaşan bir erdir.

Bomber-Trainbridge-Sicily Bölümleri

Sgt. Doyle: Kendisi SMG kullanıcısı olup oynadığımız karakter. Major Ingram: SAS Commando’sudur. Sicilya’da baskınının lideri bir İngiliz.

Charkesskaye-Ponyri-Pharakharovka-Kharkov

Pvt. Yuri: Son bölümlerde oynadığımız karakter. Kendisi tüfekli erdir. Sgt. Antonov: Oynadığımız bölümlerin bölük lideri. SMG kullanıcısıdır. Pvt. Kulikov: Tüfekli ve SMG kullanan askerdir. Sgt. Antonov olmadığı zamanlar bölüğe başkanlık eder. Pvt: Korolov: Kendisi iletişim uzmanı bir er. Kharkov bölümünde uçaklarla iletişim kurar. Tüfekli askerdir ve tek savaşmayı sever. Pvt. Semasho: Kharkov bölümünde olmadığı için Prakharovka’da bir tankın içinde öldüğü düşünülmektedir. Kendisi iyi bir bombacıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Call Of Duty 3 Bölüm Geçme İçin Yorum Yap