Cennet Mahallesi Pembe Rüyalar

Cennet Mahallesi Pembe Rüyalar Cennet Mahallesi Pembenin Rüyası - Bu makaledeki notlar: cennet mahallesi pembe rüyalar cennet..

Cennet Mahallesi Knight (komikkkkkkkkkkkkk)

Cennet Mahalesi Knight Online(Gerçekten Çok Komik.)

Öncelikle karakterleri tanıyalım
Pembe:67 level Buffer.paragözdür amacı level kasıp 80 olmak deil zengin olmaktır fakat bi türlü becememektedir.
Sultan:57 level magedir.Bir cok kişi ona aşıktır fakat onun gözü Ferhattan baskasını görmez
Ferhat:57 level asas-roguedir.Rogue olduguna bakmayın tam tersine temiz aile cocugu,terbiyeli,ahlaklı,,zeki ve calıskandır.Çocuklugundan (level 10 dan) beri Sultan’a asıktır fakat zengin olmadıgı için bi türlü evlenemzler.Ferhat pot parasını zor cıkarmaktadır.
Yunus:Ferhatın babası 68 level warior.potion of soul u (1920lik) cok içtigi için ayyaşın tekidir.
Menekşe:Ferhatın halası Muarremin karıs.61 level archerdır
Muarrem:62 level magedir.Mahallenin muhtarıdır.Kahvehane işletir insanlara mana pot(çay) satar.
Beter Ali:Tam bi roguedir.Düzenbaz,sahtekar,dolandırıcının tekidir leveli 64dür.Nerdeyse Moradondaki bütün NPC leri dolandırmıstır.
Ethem:66 level Warior.Kendisi oldukca zengindir.Genc yasta(45level da) Eslant(Deutchlaund)a giderek ordaki boss party lerine girdi ve ve düşen güzel itemleri satarak köşeyi döndü sonrada Pembeyi sevdigi için Cennet Mahallesine kesin dönüş yaptı.Raptorları,Goldbarları ile Pembe nin gönlünü çelmeye çalışıyor.
Hikayeye geçelim
Birgün Pembenin evine zengin bir mage Sultanı istemek için gelir. Zengin olduğu için Pembe Sultanı vemek ister.Fakat Ferhat STLEATH ile olan biteni görür. Sonrada Pembe Açık arttırma ile Sultanın başlık parasını belirler. ‘750 m’
Ferhat bu olaydan sonra Moradona gidip ordaki NPC lerin yanında çalışıp para kazanmaya karar verir ve hazırlanmaya başlar. Ertesi gün yola çıkacaktır. Ferhat gitmeden önce son kez El Morad’ı gezer ve yoluna çıkan canavarları keser. Kestiği bir canavardan pembemsi garip bir scroll çıkar. Ne olduğunu anlamaz. Ordan geçen Beter Aliye sorar. O da bilmez. Sonra Beter’în aklına bir plan gelir. Ferhatla birlikte Pembe ye giderler ve scroll u gösterip GM nin bu scroolu aradığını, bulana 999,999,999 joins vereceğini söylerler. Para lafını duyunca Pembe Toz Pembe olur. .Hemen Ferhata Yalakalanır. Ferhat Sultanla evlenmek istediğini söyler. Pembe de tabiki kabul eder. Düğün hazırlıklarına başlarlar ve nikah günü Pembe Ferhattaki scroll u yürütür ve GM i aramaya koyulur. Ordan geçen kral Pembe yi görür ve niye GM i aradığını sorar. Pembe olan biteni anlatır ve scroll u gösterir. Kral scroll u görünce kahkaha atar ve Pembeye bu scroll un bi işe yaramadığını sadece görev için gerekli olduğunu söyler. Pembe bunu duyunca hemen bi swift bulup kahveye döner ve ortalığı karıştırarak Ferhatla Sultanın evlenmelerini önler.

Sponsorlu Bağlantılar

Cennet Mahallesi Pembe Rüyalar İçin Yorum Yap