Cep Numarasından Adres Bulma

Cep Numarasından Adres Bulma İsimden Adres Nasıl Bulunur - Bu makaledeki notlar: adres nasıl bulunur cep numarasından adres..

Cep Telefonu Numarası İle Adres Nasıl Bulunur

cep telefonu numarası ile adres nasıl bulunur

Ip Adresi Nasıl Bulunur? Ip Adresi Gizleme

IP adresleri bilgisayarlar için en bilgisayar ağlarında kendilerini tanımlamak için temel yöntem vardır. Her bilgisayarda (ya da diğer ağ cihazı) internete bağlı bir IP adresi vardır. Bu eğitimde, bulma temelleri, değişen açıklar ve gizleme (sizin) IP adresleri.
Iç IP Adresleri
IP adresleri bir gösterimde numaraları noktalarla ayrılmış kullanılarak yazılmıştır. Bu “noktalı ondalık” gösterimi denir. Her ne kadar farklı IP adresleri milyonlarca biri IP adresleri örnekleri noktalı ondalık notasyon 10.0.0.1 ve 192.168.0.1 vardır.

* Nasıl IP Adresleri İş

Bulgu IP Adresleri
Herkesin anlaması gereken bir bilgisayar ağı kullanarak nasıl kendi IP adreslerini aramak gerekir. Takip prosedürleri bilgisayar kullanmak tipine bağlıdır. Ayrıca, bazı durumlarda bilgisayarı başkasının IP adresini bulmak gerekebilir.

* Nasıl IP adresleri bulun

Sabitleme IP Adresi Sorunları
Bir bilgisayar ağı düzgün çalışıyorsa, IP adresleri arka planda kalmak ve herhangi bir dikkat gerektirmez. Ancak, bazı genel sorunların ne zaman kurma veya bir bilgisayar ağı katılmadan karşılaşabilirsiniz şunlardır:

* Bir bilgisayar herhangi bir IP adresi vardır
* İki bilgisayar aynı IP adresine sahip
* Bir bilgisayar bu “ağ konuşmak için izin vermez bir” kötü “IP adresi vardır

Bu sorunları çözmek için çeşitli teknikler IP adresi sürümü de dahil olmak üzere uygulanabilir / renew, statik IP adresleri ayarını ve alt ccnfiguration güncelleme
Gizleme IP Adresleri
Genel IP adresleri Internet üzerinden diğerleri ile paylaşılır ve bu bazı insanların kafasında gizlilik sorunlarına yol açmaktadır. IP İnternet kullanımı izlenir ve coğrafi konumu hakkında kabaca bilgi vermek izin giderir.

Varken ths için basit bir çözüm sorun, bazı teknikler IP adresinizi gizlemek yardım yapmak ve Internet gizlilik artışı:

Sponsorlu Bağlantılar

Cep Numarasından Adres Bulma İçin Yorum Yap