Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır

Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır İmei Nasıl Klonlanır - Bu makaledeki notlar: imei nasıl kopyalanır cep telefonuna imei..

İmei Kopyalama

Slm arkadaşlar kullanmış olduğum nokia 2100 şebeke sorunu oluşturdu ve yapılamıyor bir tanıdık arkadaştan nokia açılmayan nokia 6510 cep telefonu aldım telefonu söküp oksittlenme olan yerlerini onardım ve çalıştırdım.
sim kartımı taktım şebeke geldi ve saniyeler geçmeden sim kart kaydı yapılmadı uyarısı geldi telefonda şebeke gitti. birçok telefoncu gezdim faturalı 2100 telefonumun imei numarasını 6510’a kopyalatmak için ama kimse tanımadığı için yasak deyip geri çevirdi.
en son bir telefoncu tanıdık birisini bul ancak o yapar dedi bende size güveniyorum artık yeni bir telefon alacak nakitim yokbunu mutlaka yapmam yada yaptırmam lazım bana tarif ederseniz sevinirim..

şimdiden teşekkürler

İtem Kopyalama (video)

Ben Pek sanmıyorrum ama deneyen olursa sölesin
Bu siteye erişim engellenmiştir.
http://www. youtube. com/watch?v=8PAOrXNbDQs&feature=related
Not:Boşlukları silin 🙂
Not 2:Bence pek gerçek değil

Sponsorlu Bağlantılar

Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır” İçin Bir Cevap

  1. arkadaşım nokia ların imei kodu değiştirilemez hengi telefoncu söylemişse g..tünden uydurmuş:)) yasak mış ne yasağı be değişebilen telefonları çatır çatır kodluyolar ama telefon satıcıları bunu yapmayı zaten bilmez tamirciler yapar. fakat dediğim gibi nokiaların zaten kodu değiştirilemez

Cep Telefonuna İmei Nasıl Atılır İçin Yorum Yap