Çizgi Film Yap

Çizgi Film Yap Kendi Çizgi Filmini Yap - Bu makaledeki notlar: çizgi film yapma çizgi film..

::: Çizgi Film Yapmak İsteyenlere Müjde :::

Çizgi Film Yapıcı Program
Kesinlikle işe yarayan ve kendi kahramanını kendin cinsinden bir program

http://www.artoonix.com/files/artoonix_1_5_full_setup.exe

E
M
E
Ğ
E

S
A
Y
G
I

Çizgi Film Yapma Programı [anime Studio Pro 5.0]

BU programla Çizgi filmler yapabilirsiniz.

DoWnLoaD

Artoonix 1.7 Basit Çizgi Film Yapma Programı İndir

Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı İndir


Artoonix 1.7
Artoonix, size çizgi film yapabilmek için her türlü imkanı sağlıyor, üstelik bu programla çalışma yapabilmek için konu hakkında profesyonel olmaya gerek yok, her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği, çeşitli animasyonlar ve seslendirmeler yoluyla hareketli kahramanlar oluşturabileceği ve bunları seri haline getirerek çizgi filmler yapabileceğiniz, kullanışlı bir programdır.
Öncelikle kaharamanınızı seçiyorsunuz arkasından işaratelediğiniz bölgelere belirli hareketlendirmeler veriyor ve bu hareketlerin süresini belirliyorsunuz, hareket esnasında çıkmasını istediğiniz sesi ise siz belirliyorsunuz, ister kayıtlı seslerden istersenizden kendi sesinizden ses dosyası ekleyebilirsiniz.

Use Artoonix to create cartoons or animated movies on your PC to livenup static world of simple computer drawings. With Artoonix you can:Draw or import pictures and movies from files (JPEG, animated GIF’s,videos). Animate and transform the drawings or photos. Recordmulti-track sound or insert soundtracks from MP3 audio files. Exportanimation to Flash SWF, movie AVI or animated GIF files for easy webpublishing, and e-mailing. Version 1.7 adds automated frame tweeningand object manipulation enhancements.

Not: Bu konu Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı programının indirweb.org sitesindeki sayfasına link vermekdedir.

Devami…

Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı programını google.com da aratmak isterseniz tıklayın.

Açıklayıcı Kelimeler: Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı indir, Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı download, Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı yükle, Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı tamindir, Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı tam indir, full Artoonix 1.7 Basit çizgi film yapma programı

Çizg Film Yapma Programı

Merhaba arkadaşlar.Ben kendim için maceralı bir çizgi film yapmak istiyorum.İçine süper kahraman falan uydurup koyacağım.3d olması çok önemli.Lütfen bu konu ile ilgili bilgileriniz varsa benle paylaşırmısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Çizgi Film Yap İçin Yorum Yap