Cm0102

Cm0102 Championship Manager 01 02 - Bu makaledeki notlar: cm 01 02 hile cm0102 championship..

Cm 01 02

Oyuna başlarken dediklerimi yaparsanız kesinlikle memnun kalacaksınız.

1) Oyuncuları mutlaka iyi oynatın, her sene 7.80,8.00'in üzerinde ortalama yapsın. Forvet ise mutlaka her sezon en az 25-26 gol atmış olsun (ama genelde forvetler yüksek fiyata satılamıyor). Orta sahalar ise asistler 20 civarında olsun.
2) Oyuncuyu 27 yaşına gelene kadar sakın satmaya kalkmayın.
3) Oyuncu 27. yaşında ise sezon sonunu bekleyin. Sezon bitince aylardan Temmuz ise (bu çok önemli!) oyuncuyu satış listesine koyun.
4) Teklifler gelecektir. Eğer size teklif götüren klüpler Man Utd, B. Dortmund, H. Berlin, B. Münich, Schalke 04, AC Milan, Inter, Real Madrid veya Barcelona ise 150.000.000$'ın üzerinde bir fiyat isteyebilirsiniz. Şansınız varsa kabul edeceklerdir.
5) Teklif gelirse kabul etmekte sakın çekinmeyin. Eğer etmezseniz pişman olursunuz. Ve kasanızdan 162M$'ı esirgemiş olursunuz.

Oyunu kurduğunuz klasör içinde editör klasörü içinde cm0102ed.exe adlı bir dosya göreceksiniz, bu dosyayı çalıştırın. Bu dosya yardımıyla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.
Not: Denendi (Çalışıyor)

Eğer farklı yenmek istiyorsanız;

1- Önce bir sonraki maçınız kimleyse o takım başına geçin
2- 2. takımın taktiğini 0-6-5 yani kaleciyle birlikte forvete gönderin.
3- 2. takımın oyuncularını sadece bir kişiyi (sizin takımınızdan) tutturun.

Sonra gelsin goller.

Oyuna başlayın. Takımınızı seçin ve lige başlayın. Kendi liginizden (veya seçtiğiniz) ligden alacağınız bir oyuncuyu bedavaya alabilirsiniz:

Ayarlara girin oradan “add manager”a tıklayın. Alacağınız oyuncunun takımını seçin ve o oyuncuyu transfer listesine koyun. Sonra kendi takımınızdan transfer teklifi yapın. Diğer takımdan teklifi kabul edin. Bir tek oyuncuyla anlaşmak kaldı. Onu da yaparsınız…

Eğer istediğiniz bir takıma gidip o takımı çalıştırmak istiyorsanız. yapacağınız şey çok basit. Önce add manager'dan o takımın başına geçin. Sonra o takımdan ayrılın ve takım menejer arasın. Sonra siz o takıma teklifinizi yapın ve sonunda o takımın başındasınız.

Eğer nicknames yerine aşağıdakileri yazarsanız Coach Report'larında çok komik yazılar yazıyor:

Oliver Collyer
Paul Collyer
Mark Woodger
Paul Norman
Svein Kvernoey

İlerleyen sezonlarda daha iyi oyuncular çıkması için ve kötü oyuncuların ilerleyen sezonlarda daha iyi olması için, oyunun editör'ünü açın ve Marmaris gibi bir kaç 2.Lig B takımının training puanını 20'ye yükseltin… İlerleyen sezonlarda bu takımlardan çıkan futbolcuları arada sırada kontrol edin ve aşırı dercede kötü olmamak şartıyla bazı genç oyuncuları alın…

Bu ipucu denendi ve %100 tam sonuç aldım…

Ve bir Örnek: Oyunun başında Boluspor'lu Nihat Köksal'a bakın ben adamı 2004 yılında hazırlık maçında bana 3 gol attığı için keşfettim ve adam 2 sene sonra Dünyada Yılın Oyuncusu oldu…

İstediğiniz oyuncuları almanın ucuz ve kolay yolu var. İlk olarak New Game'den oyunu açın. Hile yapmak istediğiniz ligleri Background hale getirin ve oyuna başlayın. Sonra almak istediğiniz oyuncunun bulunduğu takıma ADD MANAGER'dan manager olun. Sonra almak istediğiniz oyuncuyu takımın işine yaramayan oyuncu yapıp satılacaklar listesine koyun. Kendi takımınıza geçip küçük bir fiyatla oyuncuya teklif yapın. Sonra öbür takıma geçip teklifi kabul edin. Kontrat filan yaptıktan sonra transferi onaylayın. Ve artık oyuncu sizin. Tepe tepe kullanın. Sonra ikinci takımı bırakın.

NOT: Ama transfer bitene kadar takımı bırakmayın. Yoksa transferi iptal ediyolar… Kolay gelsin..

Diyelim ki çok güçlü bir rakibinizle zorlu bir maça çıkacaksınız. Sizden kat kat daha güçlü. Ve işte onu kesin olarak yenmenin yolu. Maçtan bir hafta önce onların yıldız oyuncularına teklif götürün, tabi ki yüksek fiyatlı teklifler. Daha sonra da oyuncuyla anlaşın ve oyuncuyu sürekli ertele diyerek oyalayın. Maç günü neler olacağını göreceksiniz…

Eğer bir ülkenin milli takım menejeri olmak isterseniz, Add manager'ı seçtikten sonra örneğin GS'den H.Şaş'ı seçin ve uyruğu yani “Turkish”e tıklayın. Şimdi karşınıza Türk milli takımı geldi. Tek yapmanız gereken milli takımın başına geçmek.

Sponsorlu Bağlantılar

Cm0102 İçin Yorum Yap