Cyberfoot Hileleri

Cyberfoot Hileleri Cyberfoot 2010 Hileleri Resimli - Bu makaledeki notlar: cyberfoot 2010 hileleri cyberfoot hileleri cyberfoot..

Cyber Foot 2010 Hile

>Para Hilesi Şimdi….!!!! Cyberfoot2010 u açıyoruz sonra Antrönr Bilgisi ne Basıyoruz Tek Direktör Ekle Kaldır Var Ona Basıyoruz. Sonra Yeni Ekle Diyoruz Ekledikten sonra Bİr Maç Yapıyoruz Biri Sizi İstiyene Kadar Maç Yapıyoruz Sİzi Bİr Takım İStediğinde Oyuncuları Pahalı Olana Gidiyoruz Ve O Takımın Kadrosunu ayarla sonra sana Yani HAngi Takım Aldıysan ÖRNEK:Beşiktaş ı aldıysan Bütün Kulüpleri Göstere Tıklıyoruz Sonra Siz Hangi Takıma Gittiyseniz Kurduğunuz Antrönör HAngi TAkıma Gittiyse Bir Oyuncusuna Teklif Yap Diyoruz Ve Sadece Bir YApıp Tamama Tıkla Sonra Gelen Tamama Yine Tıkla Tüm Oyuncuları Öyle >VE ALdığın Oyucuları SAt Bİr SÜürü Paran Olur…..

Cyberfoot 2010 Hileleri

Cyberfoot 2010 hileleri

2 tane cyberfoot 2010 açıyoruz sonra bir tanesi ile takım seçiyoruz (oyuna başlamadan)öbür açtığımız ile klup yardımcısına giriyoruz takımımızın tüm oyuncularını yıldız yapıyoruz öbür açtığımız ile oyuna başlıyoruz tüm oyuncular yıldız oluyor

bu uygulama 2. lig takımlarında da geçerlidir

Cogumuz biliyoruzdur bilmeyenler icin hatirlatma yapayim dedim iyi forumlar:)

Sponsorlu Bağlantılar

Cyberfoot Hileleri İçin Yorum Yap