Dağınık Topuz Modelleri

Dağınık Topuz Modelleri Unlu Kuaforlerin Yaptigi Sac Gece Sac Modelleri - Bu makaledeki notlar: şık saç modelleri dağınık topuz modelleri..

Ünlü Yıldızlardan "şık" Saç Modelleri

Ünlü yıldızlardan “şık” saç modelleri

Yeni yıla girerken tüm ilginin üzerinizde olmasını istiyorsanız, saçlarınızı es geçmeyin! Dünya yıldızlarının saçlarına göz atalım…

Gwen Stefani, America Ferrera
Kadınlar saçları güzelse kendilerini güzel hissederler. Kıyafetinizle makyajınızla tamamladınız, şimdi şıklığınızı saçlarınızla da bütünleştirmelisiniz. Yoksa güzelliğiniz gölgede kalır…

Sizin için ünlü yıldızlardan derlediğimiz en güzel 10 saç modelini beğeninize sunuyoruz.

Alicia Keys / Retro dalgalar
Alicia Keys’in retro dalgaları her yüz tipine yakışacak evrensel bir model. Yumuşak ve iri dalgalardan oluşan bu saç modeli, yüzü görkemli bir şekilde aydınlatıyor.

Özel gecelerde gecenin yıldızı olabilirsiniz. Koyu renkli ve uzun saçlara sahipseniz, öneriyoruz…

Beyonce / İpeksi düzlük
Beyonce’nin rüzgarla dans eden düz saçları, ipeksi bir yumuşaklığa sahip. Eğer daha dinç, dinamik, enerjik ve genç bir görünüm istiyorsanız, fönle dümdüz şekillendirilmiş saçlar tam size göre!

Gece boyu dans, dans ve dans diyenlere!

January Jones / Örgülü dağınık topuz
January Jones’in saçının ön tarafındaki eğlenceli ince örgüleri, röfleli saçlarındaki ışık oyunları harika bir biçimde yansıtmış.

Tam da çocuksu ve muzip kadınlara göre bir model! Şen ve şakacı tarafınızı ortaya çıkartın!

Gisele Bundchen / Seksi bukleler
Gisele Bundchen’in uzun saçlarında çok seksi görünen yuvarlak bukleleri aynı zamanda çok da doğal duruyor.

Güçsüz ve gelişigüzel gibi duran bu bukleli modeli, eğer uzun saçlara sahipseniz mutlaka deneyin.

Debra Messing / Asimetrik topuz
Debra Messing’in bakır rengi saçlarına çok yakışan yandan topuzu hem eski Hollywood günlerine gönderme yapıyor hem de bugünün modern zevklerine…

İddialı ve kesinlikle çok şık!

2012 Mezuniyet Saç Modelleri – Güzel Şık Tasarımlar

2012 Mezuniyet ve Balo İçin Saç Modelleri

Artık dönem sonu geliyor ve özellikle genç kızların mezuniyet töreninde ya da mezuniyet balosunda nasıl bir saç modeli yaptıracağını düşünme zamanı da geliyor:)

Evet sevgili genç kızlar mezuniyet töreninde en şık, en güzel saç modelinin sizde olmasını istemez misiniz? Aşağıdaki bir birinden güzel mezuniyet saç modellerinden saçınıza ya da kıyafetinize uygun olan modeli seçin ve tüm dikkatli üzerinizde toplayın.

Yeni saç modellerinden istediğiniz seçtiğiniz ve hangi mezuniyet kıyafetini giymeliyim diye düşünüyorsanız 2012 Mezuniyet ve Balo Elbise Modelleri ne de bakabilirsiniz.

2012 Mezuniyet Saç Modelleri

2009 Baharı İçin 5 Şık Saç Modeli

2009 Baharı İçin 5 Şık Saç Modeli
2009 Bahar Saç Modeli – Bahar Saç Modelleri – Saç Modeli

2009 ilkbaharına artık girmiş bulunuyoruz. Havalar henüz soğuk olsa da bu bizim bahar modasını konuşmamıza engel değil. Bugün Glamour dergisinin yer verdiği baharın en gözde saç modellerine bir göz atalım.

Oldukça kısa kesimli saç modelleri revaçta. Ense kısmı kısa ön ve yan tarafları biraz daha uzun kesimli. Bu saç modelini derli toplu kullanmak için düz bir fön çekmeniz dağınık kullanmak içinse şekillendirici kremler uygulamanız gerekir. Bu saç modeline yana taranmış dağınık ya da düz şekillendirilmiş kahküllerin eşlik etmesi elbetteki gözden kaçırılmaması gereken bir nokta.

Topuzlar bahar için en gözde saç modelini oluşturuyor.

Ortadan ayrılmış doğal görünümlü saçlar da modada yerini aldı. Uzun ve düz saçlar ile şık bir genç kız havasına bürünmenin tam zamanı. Büyük yuvarlak bir saç fırçası fön makinesi ve biraz jöle işinizi görecektir. Saçınıza fön çekerken dalgalardan kaçının tamamen düz bir görünüm verin.

At kuyruğu basit bir model gibi gelebilir ama bu onun çekici olmadığı anlamına gelmez. Saçınızı boyun hizasında toplayabilir ya da şık bir görünüm için yukarıdan at kuyruğu yapabilirsiniz. Daha havalı bir görünüm için fırçanızla hafifçe kabartabilirsiniz. Ve tabiki son olarak yazmadan geçemeyeceğimiz bir model; saçınızdan bir tutamını ayırıp at kuyruğunun etrafına dolamak ve firketelemek.

Sponsorlu Bağlantılar

Dağınık Topuz Modelleri İçin Yorum Yap