Dehb İlaçları

Dehb İlaçları Dikkat Eksikliği İlaçları - Bu makaledeki notlar: dikkat eksikliği ilaçları nelerdir dehb ilaçları..

Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Tedavi Ve İlaçları

Tedavi
Orada DEHB veya hafifletmek olabilir DEHB belirtileri önemli ölçüde azalma yok “tedavi” Ancak, birçok tedavi yaklaşımları olduğunu. Sonuç olarak, iyileştirmeler okulda belirgin ve / çalışma performansı, başkaları ile ilişkileri geliştirmek ve öz saygısı artar.

Her birey için tek bir tedavi yok çalışır. Tedavi seçenekleri olan hastanın ihtiyaçlarını ve aile, sağlık ve kişisel geçmişi dikkate bir sağlık kuruluşu ile araştırılmalıdır. Bazı insanlar iyi ilaçlar yanıt, bazı davranışsal müdahaleler için, ikisinin bir kombinasyonu birçok yanıt. Danışmanlık, eğitim ve destek hizmetleri çoğu faydalıdır. Tipik olarak, tedavi çalışmalarına modlu bir yaklaşım iyi.
Ilaçlar
Uyarıcı ilaçlar DEHB belirtileri hafifletmek etkili olduğu tespit edilmiştir. Ortak uyarıcılar Ritalin, Dexedrine, Concerta, Metadate, Focalin ve Adderall içerir. Bazı insanlar uyarıcı bir tür değil, başka daha iyi yanıt verir. Read Uyarıcı İlaçlar hakkında daha fazla bilgi.

Uyarıcıların ise genellikle ilaç ilk seçenek kullanıldığında, bir çok sigara uyarıcı bir reçete olabilir DEHB tedavisinde. Bu atomoxetine, trisiklik antidepresanlar, bupropion ve içerir. Read Sigara Uyarıcı İlaçlar Treat DEHB için kullanılır hakkında daha fazla.

Bu ilaç üzerinde bireyler için tıbbi denetlenecek önemlidir. Ilaç etkinliği, yan etkileri, doz, vb bir tıp doktoru tarafından izlenmesi gerekir.

Davranış Stratejileri ve Müdahaleler
DEHB, süre çevresel faktörler nedeniyle değil, kesinlikle onlardan etkilenmişti olabilir. Bir kaotik, yapılandırılmamış, örgütlenmemiş ayar semptomlar kötüleştirmek olabilir. Flip tarafta, bir bu, tahmin edilebilir, yapısal ayarı ve büyük ölçüde yardımcı olabilir motive. DEHB olan birçok kişi de iyi davranışlarını açık sonuçları ile bir ödül sistemi yanıt. Olumlu davranışları onları olay artırmak amacı ile ödüllendirilir. Olumsuz davranışların onları azaltılması amacı ile sonuçları alabilirsiniz. Sistem Bu tür davranış değiştirme denir ve iyi çocuklar ve birçok yetişkin çalışmak bulundu. Aşağıdaki linkleri tıklayın davranışsal müdahaleler ve örgütsel stratejileri hakkında daha fazla bilgi için.
Ne Davranış Yönetimi Nedir?
Evde Davranış Yönetimi Stratejileri Uygulama
Okul İpuçları DEHB for Kids
Organize DEHB Ev
İşyerinde Başarı için Stratejiler
Ebeveyn Eğitim
DEHB yorucu olabilir. DEHB olan çocukların ebeveynleri ile ilgili eğitim ve öğretim yararlanabilir. Bu eğitim anne araçlar ve evde davranış sorunları yönetmek için teknikler verir. Ebeveynler ayrıca destek ve onay dan ki doğru yolda olan faydalanabilirler. Aşağıdaki linkleri tıklayın Daha fazla bilgi için.
Ebeveyn-To-Parent Eğitim
Kişisel DEHB Çocuk Parenting
Kişisel DEHB Genç Parenting
Aileler için ipuçları
Anne-babalık ve öz-bakım
Sosyal Beceri Eğitimi
Sosyal beceri eğitimi DEHB olan bireysel bir yardımcı odaklanan yeni, daha uygun davranış ve başkalarıyla etkileşim yollarını öğreneceksiniz. Amaç tek bir ilgilidir ve diğerleri ile bir günlük etkileşim temel yolları geliştirmektir. Aşağıdaki linkleri tıklayın DEHB ve sosyal konular hakkında daha fazla bilgi için.
Gelişmekte Olumlu Akran İlişkileri
DEHB Çocuk ve Grup Ayarlar
Yetişkin DEHB: İlişkiler Geliştirilmesi
Yetişkin ADD ve Arkadaşlık
Danışmanlık / Psikoterapi
DEHB etkileri ile başa çıkmak için Danışma ve / veya psikoterapi sürecinde DEHB olan duygularını bir yer bireysel sağlar ve geliştirme stratejileri. Kırık dostluklar DEHB genellikle sonuç, kötü ilişkiler ve plunging benlik saygısı.
Danışmanlık ve DEHB
Koçluk
Süre destek ve hedefleri ve senin ayarlamak ve bunları bile engeller ortaya odaklı tutmak cesaret veren müşterileri ile bir DEHB çalıştırıcı ortakları günlük ve organizasyon yapısı oluşturmak. Aşağıdaki linkleri tıklayın DEHB koçluk hakkında daha fazla bilgi için.
DEHB Koçluğu
DEHB Öğrenciler İçin Koçluk
Destek Grupları
İnsanlar, ya yanı sıra DEHB olan bireylerin gücü, eğitim bulabilirsiniz, bu DEHB olan anne-babalar, eşler, vb gibi sevdikleriniz ve destek gruplarında cesaret. Kim aynı durumlar ile muazzam bir güçlendirici olabilir gidiyorsun başkalarıyla paylaşma. Aşağıdaki linklere bir DEHB destek grubu bulmak için tıklayın.
Yerel DEHB Destek Grupları ara
ADD / ADHD Tartışma Forumu
Tamamlayıcı Tedavi Yaklaşımları
Aşağıdaki bağlantılar DEHB tedavisinde ilave ya da tamamlayıcı yaklaşımlar hakkında bilgi veriniz.
Egzersiz ve DEHB
DEHB ve Beslenme
Açık Çal geliştirir Odak
İpuçları bir Good Night’s Sleep
Çalışma Hafıza Geliştirme
Balık yağı

Eğer bireysel bir çok tedavi yaklaşımı cevap vermiyor, DEHB tanısı orijinal gözden geçirilmelidir. Bu iyileştirme eksikliği katkı olabilir eşlik koşulları da yeniden değerlendirmeye alınmalıdır. Bireyin, aile ve tedavi yaklaşımı ile okula uyumu da değerlendirmek gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Dehb İlaçları İçin Yorum Yap