Diğer Operatörlerden Turkcelle Geçiş Avantajları

Diğer Operatörlerden Turkcelle Geçiş Avantajları Turkcell Faturalı Hatta Geçiş - Bu makaledeki notlar: başka operatörden turkcelle geçiş kampanyaları diğer..

Turkcell Faturalı Haydi Gel Tarifesi Özellikleri, Tarifeye Geçiş Ve Detayları

Faturalı Haydi Gel Tarifesi

Turkcell’e gelin, her yöne dilediğinizce konuşun!

Haydi Gel Tarifesi’ni tercih eden bireysel aboneler,

Mega Paket’i seçerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 69 TL sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 1000 dakika konuşuyor.

Büyük Paket’i seçerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 49 TL sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 600 dakika konuşuyor.

Küçük Paket’i seçerse, aylık KDV ve ÖİV dahil sadece 29 TL sabit ücret karşılığında yurtiçi her yöne 300 dakika konuşuyor.

Hemen Turkcell İletişim Merkezleri‘ne veya Turkcell Satış Noktaları‘na gelip başvurunuzu yapın, Turkcell kalitesinden en avantajlı fiyatlarla yararlanın.

Tarifeye Katılım


Haydi Gel tarifesinden numarasını diğer operatörlerden Turkcell faturalı hatta taşıyan, yeni faturalı hat alan ya da Hazır Kart’tan faturalı hatta geçiş yapan bireysel aboneler yararlanabilir.
Bu tarifeden hemen yararlanabilmeniz için bayilerimizdeki hat aktivasyonunun bu tarife ile yapılması gerekmektedir. Başka bir tarife ile açılan hatlar için, 180 günlük süre içinde tarife değişikliği talebinde bulunarak, ilk fatura kesim tarihinden itibaren bu tarifeye geçebilirsiniz. Tarife değişikliği talebi Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell Satış Noktaları veya Çağrı Merkezimiz üzerinden yapılabilir.

Ücretlendirme

Paket aşımında yapılan yurt içi aramalar her yöne dakikası 30 Kr’den ücretlendirilir.
Ücret bilgisi yurt içi aramalar için geçerlidir.
Paketler kapsamında ve paket aşımında yapacağınız yurtiçi görüşmeler 6 saniyede bir ücretlendirilir.
Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.
Paket dakikalarınız görüntülü görüşmelerinizde de geçerlidir.
Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.

Tarifey Detayları

Kapsam
Paket dakikaları kapsamındaki kullanım, özel servis numaralarına doğru (yarışma, oylama, sohbet hatları v.b) yapılan aramaları kapsamamaktadır.

Kısa numaralı servislere yapılan aramalar paket dakikaları kapsamında değildir. Ücretlendirmeler aranan servisin ücretlendirmesine tabidir.

Paket Dakikaları

Paket dakikalarınızla yurtiçinde tüm Turkcell’liler, sabit hatlar ve diğer operatör numaraları ile konuşabilirsiniz.

Paketiniz ile aldığınız dakikalar o ayki fatura dönemi için geçerlidir ve her ay iptal etmediğiniz sürece yenilenir.

Paket İptal

Haydi Gel Tarifesi ile gelen paketinizi iptal etmek için tarife değişikliği yapmanız gerekmektedir. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakikalar fatura kesiminizde silinecektir, iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olacaktır.

Dakika Sorgulama

Aldığınız paketten kalan dakikalarınızı KALAN PAKET yazıp 2222’ye ücretsiz kısa mesaj göndererek Online İşlem Merkezi ya da Çağrı Merkezi’nden öğrenebilirsiniz.

Paket durum sorgulama ve paket dakikalarının bitimine dair yapılan bilgilendirmelere, son 48 saat içerisinde yapmış olduğunuz görüşmeler dahil olmayabilir.

444’lü Aramalar

Başına sabit alan kodunu koyarak (0212 444 gibi) yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket dakikaları kapsamında ücretlendirilirken, herhangi bir sabit alan kodu koymadan yapılan 444 lü müşteri hizmetleri aramaları paket kapsamında değildir.

  • Turkcell BTK Kararları ve mevzuatta meydana gelebilecek değişiklikler neticesinde tarifelerinde gerekli değişiklikleri yapar.
  • Turkcell fiyatlarda, kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Turkcell, sunulan hizmetin haberleşme ihtiyacının karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığını belirlemesi durumunda tespit ettiği hatları kapama hakkını saklı tutar.

Turkcell Bedava 600 Dakika Konuşma Hediyeli Kampanya

Turkcell Bedava 600 Dakika Kampanyası Katılım Şartları – Turkcell Bedava 600 Dakika – Turkcell Bedava 600 Dakika Konuşma Hediyeli Kampanya bilgi

Turkcell’ in 17. Yılı şerefine Faturalı Turkcell’lilere her yöne tam 600 dakika hediye veriyor.Turkcell 600 Dakika Bedava Kampanyasına katılım ücretsizdir.Turkcell Konuşma Kampanyasına katılmak ve hediyenizi kazanmak için tek yapmanız gereken HEDIYE yazıp 2222’ye göndermek.
-2011 Turkcell Bedava Kampanyaları.
Konuşma Kampanyaları Hediyeli Kampanyalar Turkcell Kampanyaları
Turkcell Bedava 600 Dakika

Faturalı hat sahibi olup belirtilen paketli tarifelerde yer alan müşterilerin faydalanabildiği, 2 ay boyunca, her ay her yöne 300er dakika hediye ettiğimiz
konuşma kampanyasıdır.
HEDİYE yazıp 2222ye kısa mesaj göndererek veya 757 2222’yi arayarak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına kayıt olabilirsiniz.
Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasından aşağıdaki tarifelerden /paketleri kullanan müşteriler faydalanabilir;
– Alo paketler Alo 60, Alo 120 ve Süper Paket
– Gold tarife Gold tarife kapsamında yer alan, Iphone küçük paketi haricindeki tüm dakika paketleri
– Heryöne tarifesi Heryöne 1 Saat Paketi, Heryöne 2 saat Paketi
– Haydigel tarifesi Haydigel küçük paket (sadece heryöne 300 dk içeren paket), Haydigel Mega Paket Çiftçi tarifesi
– Kamu tarifesi Bizbize Kamu Her yöne 1500,Bizbize Kamu Her yöne 1200, Bizbize Kamu Super , Bizbize Kamu Grup içi
Turkcell Bedava 600 Dakika Kampanyası Katılım Şartları;

-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki paketlerden birine geçmeleri gerekir. Bu paketlerden birine geçiş talebinde bulunduktan sonra ilk fatura kesim tarihinde paket geçişi tamamlanacaktır ve ardından HEDİYE yazarak 2222’ye gönderdiklerinde anında hediye her yöne 600 dakikayı kazanacaklardır.
– Haydi Gel Mini ve Haydi Gel Avantaj Paketindeki müşteriler Haydi Gel Küçük paketine geçiş yaparak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına katılabilirler. Ayda 29 TL’ye 300 dk
konuşabilecekleri Haydi Gel Küçük paketine geçmek için tek yapmaları gereken HAYDI KUCUK yazıp 2222’ye göndermek.
– Haydi Gel Büyük Paketindeki müşteriler Bu müşterilerimiz çok avantajlı fiyata konuştukları için başka bir tarifeye yönlendirme yapılması gerekli değildir.
– Bizbize ve Tarife Saniye Alo paketlerden birisine geçiş yaparak kampanyaya katılabilirler. Hem paket kapsamındaki dakikalar ile her yöne ve hem de haftada
2 gün Turkcell’lilerle bedava konuşabilecekleri Alo paketlerinden birisine geçmek için tek yapmaları gereken ALO yazıp 2222’ye göndermek.
– Bizbize Destek, Canımın 3ü, Bizbize Aramızda, Bir Fiyat tarifelerindeki müşteriler Alo paketlerden birisine geçiş yaparak Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası katılabilirler.
-Hem paket kapsamındaki dakikalar ile her yöne ve hem de haftada 2 gün Turkcell’lilerle bedava konuşabilecekleri Alo paketlerinden birisine geçmek için tek
yapmaları gereken ALO yazıp 2222’ye göndermek.
– Kamu Eko, Kamu 150, Kamu 1000, Kamu Standart paketlerindeki müşteriler Kamu tarifesinde çok avantajli paketlerde oldukları için başka bir tarifeye
yönlendirme yapılması gerekli değildir. Kamu tarifesine özel heryöne bedava 1000 SMS gönderebilecekleri Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına katılmaları için BEDAVA SMS yazip 2222′ye göndermeleri yeterlidir.
– Genç Tarife Bu müşterilerimiz çok avantajlı fiyata konuştukları için başka bir tarifeye yönlendirme yapılması gerekli değildir.
-18 Mart- 18 Nisan 2011 tarihleri arasında Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra kampanyadan 60 gün boyunca faydalanabilirsiniz.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasından faydalanma süresi 60 gündür. Kampanyaya kayıt olduktan sonra hediye edilen heryöne 300dk. 30 gün boyunca geçerlidir. 30 gün sonrasında, diğer her yöne 300 dakika aktiflenir.
-Haydigel Küçük paketiniz aktiflendikten sonra Bahar kampanyasına kayıt olabilirsiniz. (Müşterinin bahar kampanyasına katılabilmesi için yeni geçiş
yapacağı paketin aktiflenme tarihinizin 18 Nisan’dan önce olması gereklidir)
-Telefonunuza gelecek olan Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası aktivasyon mesajından sonra kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki hediye dakikalar transfer edilemez.
-KALAN HEDİYE yazıp 2222’ ye göndererek Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamında kalan dakika miktarını öğrenebilirsiniz.
– Hattın devir, iptal, hazır Karta geçiş, geri verme, numara değişikliği gibi durumlarda kampanya iptal olur,verilen dakikalar yurt içi konuşmalarınızda geçerlidir.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kurumsal müşteriler katılamamaktadır.
-Yönlendirme yapıldığında Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki bedava dakikalarınız düşmez. Yönlendirme servisi arama başına 1 SMS ile ücretlendirilir. Yönlendirme diğer operatör hatlarına ise Bizbize tarifesinin diğer operatör
tarifesiyle ücretlenir.

***Örnek*** Haydigel tarifesindeki Küçük pakette olup ve bahar kampanyasında faydalanan bir müşteri Haydi Gel Büyük paketine geçiş yaparsa,
kampanya kapsamında kazanmış olduğu bedava dakikalarını kullanamaya devam eder.
-Suspendde olur, borç kapamada olmaz.
-Tarifedeki dakikalar öncelikli olarak kullanılır. Ardından Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyası kapsamındaki dakikalar kullanılmaktadır.
-Turkcell 600 Dakika Bedava Konuşma Kampanyasına başvuran müşteriler 2 ay boyunca ek bir ücret ödemeden kampanyadan faydalanır ve 60 gün sonrasında kampanya faydası sona erer.
-300 dk bittiğinde bitiş SMS i gönderilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer Operatörlerden Turkcelle Geçiş Avantajları İçin Yorum Yap