Dunyanin En Cirkin Kadini

Dunyanin En Cirkin Kadini Dünyanın En Çirkin Köpeği - Bu makaledeki notlar: en çirkin insanlar dunyanin en cirkin..

Cirkin Insan Yoktur…..bakimsiz Vardir 🙂

Dünyanın En Çirkin Dedesi

Dünyanın En Uzun Saçları

İlginç Ve Çirkin Hayvanlar….

İlginç ve Çirkin Hayvanlar???

Yeryüzünde keşfedilmiş olsun keşfedilmemiş olsun binlerce hayvan türü bulunmaktadır.Bu hayvan türlerinin ise her birinin ayrı bir yaradılış amacı bulunmaktadır.Bu hayvanların kimi çok sevimli olabiliyorken kimisi de göze hoş gelmeyen ve çirkin tabir edilecek derece hayvanlar olabiliyor.Çirkinliğin göreceli bir kavram olduğunu düşünürsek kimilerine göre de güzel gözüken hayvanlar diyebiliriz.
Damla Balığı

Dünyanın en çirkin yaratığı olarak gösterilen damla balığının nesli tükenme tehlikesi ile karşı karşıya. Eti yenmeyen, 25 santimetreye kadar uzayabilen üzgün görünüşlü bu yaratıklar denizlerin 900 metre derinliğinde yaşıyor. Bu yüzden insanlar bu yaratıkları pek sık göremiyor.

Yıldız Burunlu Köstebek

Kuzey Amerika ve Kanada’da rastlanan bu hayvan türü tam bir toprak altı hükümdarı. Sivri tırnakları sayesinde hızlıca yol katedebilen yıldız burunlu köstebek bir avuca sığabilecek kadar küçük.

Aye Aye

Boyu 36-44 cm olan lemur türü bir maymundur. Kuyruğu 25 cm’yi bulan aye aye genellikle bambu ormanlarında yaşadığı için “yaldızlı bambu maymunu” olarak da adlandırılır.

Komondor Köpeği

Issız ve uzak bölgelerde kullanılan tipik bir sürü koruma köpeğidir.

Komondor Köpeği

Özellikle geceleri çok dikkatlidir. İtaatkâr ve saygılıdır ancak, kendisine emanet edilen sürüye saldıran kurtlara ve ayılara acımasız davranır.

Hispaniolan

Sarı kafalı Küba solenodonu olarak bilinen hispaniolanlar, uzun sivri burunlu bir fareye benzerler ve Tanrekgiller sınıfındandırlar. 20 santimetreden biraz daha uzun olan bu hayvan, ısırdığı kurbanına zehir enjekte edebiliyor.

Deniz Domuzu

Yalnızca Şubat ve Mart aylarında Antarktika’da görülen deniz domuzları derisinin tuğla rengiyle dikkatleri çekiyorlar…

Blobfish

Avustralya ve Tazmanya’nın açıklarındaki çok derin sularda yaşayan bu balık türü, yaşadıkları derinliklere inmek pek mümkün olmadığı için insanlar tarafından daha çok yeni keşfedilebilmiş bir türdür.

Yeti Crab

Bilimadamlarının 2005 yılında keşfettiği Yeti Crab sarı kürklü bir yapıya sahip. Güney pasifikte yaşayan bu yengeç türünün 10 adet bacağı bulunuyor.

Beyaz Kaplumbağa

Çin kültüründe önemli bir yeri olan beyaz kaplumbağalar, kreme çalan pembe renkleri ve yumuşak dokularıyla dikkat çekiyor…

Arap Tavşanı

Kanguru, tavşan, köstebek, sincap ve fareyi andıran sevimli yaratığa Arap tavşanı dense de özellikle Anadolu’da da yaşayan bir fare türüdür…

Saiga (Bozkır Antilobu)

Orta Asya’da yaşayan Saiga’nın burnu, soluduğu havadaki toz ve kum zerrelerini süzmeye ve soğuk aylarda havayı ılıtmaya yardımcı olur.

Hagfish

Yılan balığına benzerliği ile dikkat çeken Hagfish, başka balıkların vucuduna başını sokarak yaşamını sürdürür.

Deniz Ejderhası

Dalış ekiplerinin çok seyrek olarak rastladıkları bir tür olan deniz ejderhaları, son derece zarif bir canlı olarak biliniyor…

Loris

Güney Asya’nın yeşillik bölgelerinde yaşar. Son derece yavaş hareket eden hayvanlardır.

The Indian Gharial (Ganj Timsahı)

Hindistan’da Ganj nehrinde yaşar. Boylan 7 m’ye kadar ulaşabilen bir sürüngen türüdür.

Hairy Frogfish (Kurbağa Balığı)

Deniz altı çölünün başka bir üyesi olan kurbağa balığı, dilediği anda kumun içinde görünmez hale gelebilir.

Dumbo Octopus

Ahtapot türü olan Dumbo Octopus, okyanusun en derin bölgelerinde yaşar.

Engerek Balığı

Büyük ve sivri ağzıyla, uzun sivri dişleriyle ve birinci dorsal yüzgecin ışınlarıyla kolayca diğer balıklardan ayrılabilen bu balık 30 santimetre uzunluğa kadar büyüyebiliyor…

Shoebill

Doğu Afrika’da yaşayan bir kuş türü. 19. yüzyılda keşfedilen Shoebill’in kanat genişliği 7 metreyi buluyor. Shoebill saldırı esnasında oldukça hızlı ve güçlüdür.

Axolotl

Meksika’da yaşayan bir tür semenderdir ve halk tarafından yemek olarak tüketilmektedir. Axolotller’in kendilerini yenileme kabiliyetleri vardır. Vücutlarının bir parçasını kaybetseler bile kendilerini iyleştirip parçayı tekrar oluştururlar.

Balon Balığı

Pasifik Okyanusu’nda yaşayan bu balık türü 50 santimetreye kadar genişleyebilir.

Volan-boyunlu Kertenkele

Boynunun etrafında, tehdit edildiğinde ortaya çıkan, geniş, yuvarlak bir yaka gibi yaydığı deriden bir gerdanlık vardır.

Uzun Gagalı Dikenli Karıncayiyen

Uzun gagalı dikenli karıncayiyenler 45-77 santimetre uzunluğa ve 5-16 kilo ağırlığa ulaşabilirler. Ağızlarının yapısı gagayı andirir ve boru şeklindedir. Kahverengi veya siyah renk olurlar.

Tar***r

Filipinler’de yaşayan Tar***r’in gözleri beyinlerinden büyük. Yaklaşık 10 santim boyundaki Tar***r, bir insan eline rahatlıkla sığabilir.

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Dunyanin En Cirkin Kadini İçin Yorum Yap