En Az Yakan Arazi Aracı

En Az Yakan Arazi Aracı En Az Yakan Pick Up - Bu makaledeki notlar: en az yakan pikap en az..

Kendi Sınıflarında En Az Yakan Otomobiller

Kendi Sınıflarında En Az Yakan Otomobiller

1- LÜKS SEDAN: Mercedes-Benz E320 Bluetec: Geliştirilmiş bir dizel motora sahip olan araç 1 litre yakıt ile 9.77 kilometre gidebiliyor.

2- ORTA SINIF SEDAN: Nissan Altima Hybrid: Nissan markası altında ancak Toyota lisansı ile üretilen araç 1 litre yakıt ile 14.88 kilometre gidebiliyor.

3- KÜÇÜK SINIF SEDAN: Honda Civic Hybrid: Benzinli modeli Türkiye’de de satılan araç 1 litre benzin ile 17 kilometre gidebiliyor.

4- KOMPACT PİCK-UP: Toyota Tacoma: Kamyonet kategorisindeki araç, 1 litre yakıt ile 8.5 kilometre yol alabiliyor.

5- BÜYÜK PİCK-UP: Chevrolet Silverado: 1 litre benzin ile sadece 6.37 kilometre gidebiliyor. Ancak bu rakam bile aracı kendi sınıfının en tasarruflu aracı yapabiliyor.

6- UFAK SUV Ford Escape Hybrid: Bir arazi aracı kategorisinde olmasına karşın 1 litre benzin ile tam 14.45 kilometre yol yapabiliyor.
7- ORTA SINIF SUV: Toyota Highlander: Toyota’nın arazi sınıfındaki iddialı araçlarından biri olan Highlander, 1 litre yakıt ile 11.9 kilometre yapıyor.
8- BÜYÜK SUV: GMC Acadia: Bir arazi aracından beklentileri tamamıyla karşılayan araç, yakıt ekonomisi ile de dikkat çekiyor. 1 litre yakıt ile 6.80 kilometre gidebiliyor.
9- BÜYÜK SUV: GMC Acadia: Bir arazi aracından beklentileri tamamıyla karşılayan araç, yakıt ekonomisi ile de dikkat çekiyor. 1 litre yakıt ile 6.80 kilometre gidebiliyor.
10- SPOR ARAÇ : Mazda MX-5 Miata: Spor araçlar kategorisinin en bilinen modellerinden biri olan MX-5 Miata, 1 litre yakıt ile 9.35 kilometre yol yapıyor.
11- HATCHBACK: Mini Cooper: Kullanması en eğlenceli araçlardan biri olan Mini Cooper, yakıt tasarrufu ile de iddialı. 1 litre yakıt ile 11.47 kilometre gidebiliyor.
TÜM KATEGORİLERİN ŞAMPİYONU: Toyota Prius: Toyota’nın en çok sattığı araçlardan biri olan Prius, 1 litre yakıt ile tam 20.4 kilometre yol gidebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

En Az Yakan Arazi Aracı İçin Yorum Yap