En Çok Zayıflatan Ürünler

En Çok Zayıflatan Ürünler En Çok Zayıflatan Ürün - Bu makaledeki notlar: zayıflatan ürünler en çok zayıflatan ürünler..

Madonna’yı Zayıflatan Ürün Türkiye’de

Madonna’nın da zayıoflamak için kullandığı “Hypoxi” adlı zayıflama sistemi Türkiye’de…

Sapanca Richmond Nua/nın da sahibi olan Aksoy Group, yönetim kurulu üyesi Belgin Aksoy, Almanya ve Fransa’daki spa fuarlarında Türkiye’yi temsil ettikten sonra İskandinav pazarı için Stockholm’de ülkemize tedavi amaçlı turist gönderecek kuruluşlarla önemli görüşmeler yaptıklarını söyledi.

Aksoy şunları söyledi: “Sapanca Richmond Nua’ya hem iç pazar hem de yabancı turist açısından çok ciddi bir yönlendirme sağladık. Nua touch adı altında ülkemizde ilk defa destinasyon spa kavramı getirdik. Dünyanın süper starlarının kullandığı ’Hypoxi’ isimli bu yeni zayıflama sistemi Cameron Diaz, Michael Scumacher, Madonna ve Elizabeth Hurley gibi ünlüler tarafından rağbet görmektedir. 4 günde 1 beden zayıflatan bu yeni sistem tüm dünyada da geniş bir yankı uyandırdı.”

Ersoy’u Zayıflatan Lahana Tableti Raflarda

İnsanınların en büyük isteklerinin başında sağlıklı görünme ve zayıflama var. Bülent Ersoy ve Nadide Sultan’ı zayıflatmasıyla bilinen lahana tableti Tabiatana’da satışa çıktı.

Bülent Ersoy ve Nadide Sultan�a kilo verdirtmesiyle gündeme gelen ve ünlüler dünyasında hızla yayılan meşhur lahana tabletleri artık raflarda yerini aldı. Konuyla ilgili olarak TABİATANA Genel Müdürü Yüksel Göktürk ile firmanın Fatih şubesinde konuştuk.

Tabiatana markası ile raflardaki yerini alan doğal sağlık ürünleri birbirinden ilginç çeşitleriyle dikkat çekiyor. Özellikle Tabiatana Lahana Tabletleri�ne yoğun ilgi olduğunu söyleyen Tabiatana Genel Müdürü Yüksel Göktürk,�Kilolarından yakınan birçok ünlüler diyet ve spor programlarına ek olarak yemeklerden önce aldıkları lahana tabletleri sayesinde çok daha hızlı kilo verdiklerini açıklamaktadırlar.

En son Bülent Ersoy ve Nadide Sultan lahana tabletlerini sayesinde kilo verdiklerini açıklamışlardı. Ünlüler arasında hızla yayılan bu lahana tabletlerini raflara kadar indirerek herkesin faydalanmasını amaçladık.

LAHANA TABLETİ TOK TUTUYOR

Hemen hemen her hanım tarafından bilinen ancak içilmesi ve tadı hoş olmayan lahana çorbası diyetinden yola çıkılarak hazırlanmış içimi ve tadı hoş olan Lahana Tableti ile uzun süre tok kalınabilinecek.

İçerisinde bulunan yoğun lif sayesinde tok kalmayı sağlayan lahananın kurutularak öğütülmesinden sonra tablet haline getirilmesiyle elde edilen Lahana Tableti, Tabiatana�*nın uzun yıllarda elde ettiği tecrübesi ile formülize edilerek Lahana Tableti meydana getirilmektedir.

Peki nedir lahana tabletinin özellikleri? Beyaz lahana �aquaretik�tir. Yani; bitkiler genelde diüretik olduklarından hem su hem tuz atarken, beyaz lahana tuz dengesini bozmadan sadece su atar. Bu da diyet destekli olarak verilen kiloların kalıcı olmasına yardımcı olur. Menopoz ve regl dönemlerinde değişen hormon dengesizliğine karşı beyaz lahana kürü mükemmel bir takviyedir� dedi.

HayatIn günlük temposu ve koşuşturmacası nedeniyle doğal ürünlerden yararlanamayanlar için değişik alternatifleri olduğunu belirten Göktürk,� Tabiatana ürünleri modern yaşantımızda sağlığın korunmasına yardımcı, kişisel gereksinimler göz önüne alınarak hazırlanmış, vitamin mineral karışımlarını bitkisel destek ürünlerini, tamamen doğal ve bitkisel içerikli kişisel bakım ve sağlık ürünlerini, konusunda uzman danışmanlar eşliğinde kullanıcıyla buluşturmaktadır.

FRANCHİSE YÖNTEMİYLE MAĞAZALAŞACAK

Tabiatana ürünlerini kendi mağazalarımızıın yanı sıra İstanbul�*un seçkin bitkisel ürün satış noktalarında bulabilirsiniz. Tabiatana ayrıca Ege Bölgesine de İzmir Bölge Bayisi aracılığıyla ulaşmaktadır.

Firmamızın orta vadede �Franchise� yoluyla daha çok insana ulaşmayı hedeflemektedir. Tabiatana, insanlara günlük yaşantının yoğun ve yorucu temposu içerisinde yetersiz kalan gıda, bakım ve güzellik ürünleri sunmaktadır. Tabiatana ürünlerinin tamamının hammaddesi doğal kaynaklı olup optimum performans, maksimum etki, doğal bakım ve sağlık gözetilerek formüle edilmiştir.

Tüm ürünler Sağlık Bakanlığı ve Tarım ve Köyişleri Bakanlığından izinli ve yönetmeliklerine uygun olup, gıda kodeksi standartlarına göre üretilmektedir. Tabiatana için müşterinin memnuniyeti esastır. Bu amaçla Tabiatana, ürünlerini sağlıklı koşullar altında üretirken, gelenekselleşmiş standart satış noktaları zinciriyle en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Tabiatana olarak satış ünitelerimizde ürünler ve insan sağlığı ile ilgili konulara en iyi düzeyde cevap verebilecek ilgili meslek uzmanları görevlendirilirken personelin konularıyla ilgili seminer, konferans gibi eğitim faaliyetlerine katılımı sağlanarak mesleki bilgileri sürekli güncellenmektedir� diye konuştu.

Sponsorlu Bağlantılar

En Çok Zayıflatan Ürünler İçin Yorum Yap