Erkek Ne İster

Erkek Ne İster Erkekler Ne İster Komik - Bu makaledeki notlar: erkekler ne ister erkek ne ister..

Erkekler Ne İster???

1. Kadınların hiçbir şey istememesini ister.
2. ” Seni seviyorum ” sozunu bir kez soylesin , karsı taraf
bununla 20 sene idare etsin ister.
3. Gokten yagmur degil kadın yagsın ister.
4. Maçların 90 dakikadan 24 saate çıkarılmasını ister,bu 24 saati
de televizyon karşısında, pijamaları ve birasıyla geçirmek ister..
5. Evli olmak ama bekar gibi yasamak ister.
6. Olecekse skor yaparken olmek ister.
7. Bir bakisi canlar yaksın ister.
8. Bütün kızlari ellemek ama, el degmemis bir kizla evlenmek ister.
9. Cocuklugunda annesinin, yaşlılıgında kızının arkadaslarını
ister.
10. Kadınları ” Cocuklarımın anası ” Elimin kiri ” vs. sıfatlarla
kategorize etmek ister.
11. Aldatmak ve aldatınca hos görülmek ister.
12. TV 'nin karşısında horlaya horlaya uyumak ister.
13. Bütün kadınların “hafif meşrep” , bir tek kendi kadınının
Sadıka Hanım ” olmasını ister.
14. Bilimin bir gün erkeklerin kadınlardan daha zeki olduğunu
ortaya çıkarmasını ister.
15. Kendi anlayıssızlıgını ortbas etmek için kadınların anlasılmaz
oldugu masalını dünyaya yaymak ister.
16. Bir kadınla sonuca varmak için aşılması zorunlu olan o
kahrolası merhalelerin hiç olmamasını ister.
17. Akıllı kadından hoşlanıyor görünmeyi ister ama kadının kıt
>>>> >>>akıllısını ister.
18. Kadının guzel bir kalca , bacak ve gogusten olusmasını ister
19. Eskimis (50 lik) kadını bozdurup iki yirmibeslik almayı ister.
20. Romantizm denen ve isleri zorlastiran bas belasının tez günde
yok olmasını ister.
21. Üst'lerinin erkek, ast'larınında kadın olmasını ister.
22. Ahcı, hizmetci, anne, hemsire, seks bombası, guzellik
kralicesi karisimi bir kadına sahip olmak ister.
23. Para ya da bulundugu konum sayesinde tavladığı kızların
agarmış saclarına asık oldukları masalına inanmak ister.
24. Ne evdekinden ne otekinden vazgeçmek ister.
25. Dunyadaki bütün kadınları ister..Verseniz de
yetinmez, Mars'takileri de ister..

Evli Erkekler Ne İster

İşte size ipuçları…

Ona hediye olarak ne almalı? İçinde sizin en sevdiği fotoğrafınız olan bir çerçeve. Futbol ya da tuttuğu takımla ilgili herhangi birşey. Uzaktan kumandası olan herhangi bir elektrikli alet. Eski fotoğraflarını koyabileceği büyük bir albüm. 40 yaşında da olsa, hayalindeki minik bir oyuncak araba modeli.

Sizi seviyor mu?

Sıcaktan bayılırken, sırf siz üşüyorsunuz diye yatağa bir battaniye daha eklemesi. Diyetinizi bozup, bir porsiyon tatlı yemeniz için sizi cesaretlendirmesi.
Karşılık beklemeden akşam bulaşığını yıkaması.
Duygulandığı şeyler

Düğün törenlerinde sizinle göz göze geldiği anlar.

Uyurken kolunuzun göğsüne düşmesi.

Filmde erkeğin kadına evlenme teklif ettiği sahne.

Anlam veremedikleri

İki günlük bir tatil için neden 7 çift ayakkabıya ihtiyaç duyduğunuz.

Ağlatan kitaplar okumaktan neden hoşlandığınız.

Postaneye giderken bile neden aynaya baktığınız.

En sevdiği futbolcunun resminin aile fotoğraflarının yanında durmasına neden karşı olduğunuz.

" Kadın Dediğin!!! "

Rejim

Düğün

Uçak

Şirinle Ferhat

Yüzük

Tv, Sehpa, koltuk Koca

Sihirli Lamba

Zenci

Köpek

Erkek Ne İster?

ERkek Dediğin

Rejim

Düğün

Uçak

Şirinle Ferhat

Yüzük

Tv, Sehpa, koltuk Koca

Sihirli Lamba

Zenci

Köpek

Erkek Ne İster?

ERkek Dediğin


__________________

__________________

Erkekler Ne İster ?

Erkekler ne ister?

Her erkeğin kafasında canlandırdığı, hayalini kurduğu ve hatta hayatını paylaşmak istediği bir kadın tipi vardır. Ama durum bizim düşündüğümüz gibi değil! Emin olun, bu ideal kadının bir güzellik kraliçesiyle yakından uzaktan ilgisi yok.

Biz kadınlar genelde erkeklerin Çağla Şıkel’in vücuduna, Charlize Theron’un yüzüne sahip bir kadına aşık olacaklarını düşünür ve kendimizi çoğu zaman yetersiz görürüz. Oysa azımsanamayacak sayıda erkeğin itiraflarına göre, her ne kadar ilk başta baktıkları şey güzellik ve seksapel olsa da uzun süreli bir beraberlik yaşamak istedikleri kadında aradıkları özellikler çok daha farklı. Neden mi? Çünkü erkekler, monogamiden değil monotonluktan korkuyorlar. Eğer bir kadında ihtiyaç duydukları her insandan bir parça görebiliyorlarsa, işte o kadın, aradıkları mükemmel kadın. Örneğin, bir arkadaşım bir gece kulübünde tanıştığı kızın ona “Hava serin, ceketini al istersen” demesine vurulmuş. Böyle bir kızın onu bir anne gibi kollayabileceğini hissetmiş bir anda. Peki o zaman nedir erkeklerin bir kadında mumla aradığı bu özellikler? Buyrun, mini rehberimize.
Bir diplomatın zarafeti
Erkekler her zaman kadınların açık sözlü olmamalarından ya da imalarından yakınsalar da, aslında ibrenin ucu kendilerine çevrildiğinde gerçeklerin çikolata sosuyla kaplanmış halini duymayı tercih ederler. Bu noktada tabii, sözlerin efendisi olmanızda fayda var. Aynen bir diplomat gibi isteğinizi ya da fikrinizi belirtirken erkeğinizi incitmeyecek kelimeler kullanmanız gerek. Örneğin, sevgiliniz spor salonuna yazılmışsa ve iki ay içinde Brad Pitt’ten daha sıkı bir vücuda sahip olacağını söylüyorsa ona “Saçmalama, mucize diye bir şey yoktur” demek yerine “Süreyi biraz artıralım, ben senin bu halinle hemen vedalaşmak istemiyorum” diyebilirsiniz.

Bir profesörün aklı

Erkeklerin bir diğer itirafı: “Hiçbir erkek aptal kadın istemez.” İş toplantılarından tutun akraba ziyaretlerine kadar yanlarında gurur duyabilecekleri, konuşmasıyla, kültürü ve aklıyla herkesi etkileyebilecek kadınları görmek isterler. Akıllı bir kadını ele geçirmeyi ve daha da önemlisi elde tutmayı ancak akıllı bir erkek başarabilir ve erkekler de her zaman akıllı olduklarını hissetmek isterler. Uzun süreli bir ilişkide bir kadının her konuda bilgili olması sayesinde sıkılmadan saatlerce konuşabilmesi bir erkeğin en çok dikkat ettiği şeylerden biri. Ayrıca hayatlarını paylaşmayı düşündükleri kadının hayat hakkında tavsiye verebilecek ve evi çekip çevirebilecek kapasitede olması, hesap kitaptan anlaması da olmazsa olmaz özelliklerden.

Bir annenin sevgisi

Hiç büyük göğüslerin, genç bir cildin, dolgun kalçaların erkeklere neden çekici geldiğini düşündünüz mü? Bütün bu fiziksel özellikler doğurganlığın sembolü de ondan. Bir erkek her şeyden önce genlerini devam ettirmeye programlıdır. Ve bir kadını kadın yapan bunu gerçekleştirebilecek kişi olmasıdır. İşte bu yüzden erkekler uzun süreli bir aşk yaşadıkları kadını çocuklarının potansiyel annesi olarak görürler ve sizin ona yaklaşımınız ilerde nasıl bir anne olacağınızın ip uçlarını verir. Onlara koşulsuz sevgi verebilecek, ilgili ama pimpirikli olmayan, kontrollü ama baskıcı olmayan bir kadın ararlar, hep. Kısacası ona “Bu saate kadar nerelerdesin?” yerine “Merak ettim, iyisin değil mi?” diye aramanız bir başlangıç olabilir.

Bir maceracının cesareti

Çoğu erkeğin uzun süreli bir ilişkiden ya da evlilikten kaçış nedeni, hayatın sürprizlerinin o son imzayla beraber sadece bir anıya dönüşecek olmasıdır. Sürekli yeni şeyler denemeye açık, değişikliklerden korkmayan bir kadın asla sıkıcı da olmaz diye düşünüyor bir çok erkek. Kadınların büyük bir oranının böyle olmamasından şikayetçiler ve bu yüzden de evliliği sadece gümüş yemek takımları ve mobilya alışverişinden ibaret sanıyorlar. Oysa onunla beraber deniz altı dalışına gidebilecek ya da belki hafta sonları Polonezköy’de uçurtma uçurmaya gidebilecek, kısacası her an her şeyi yapabilecek bir kadına hiçbir erkek hayır demez.

Bir azizenin inancı

Bir kadının sevdiği erkeğe her koşulda destek olması, onu olduğu gibi kabul etmesi ve ona duyduğu aşkın en ufak bir dalgada sarsılmaması bir erkek için çok önemli. Erkeklerin bakış açısına göre, eğer sevdikleri kadın, onlara inancını ne olursa olsun kaybetmiyorsa işte o kadın, bir ömür boyu beraber olunacak kadın. Sevgiliniz 30’lu yaşlarında olmasına rağmen hala ünlü bir oyuncu olma hayalleri kuruyorsa, sizin ona bu konuda destek çıkmanız ve ona inanmanız onu çok etkileyecektir. Ya da sevgiliniz işten çıkarılmış olabilir, sizin ona inancınız, daha da iyi bir iş bulmasına yardımcı olacaktır. Bir kadınla bir erkeğin birbirine olan inancı sarsılmıyorsa, bu ilişkinin kökleri toprağın çok altında demektir, deprem bile kökleri yerinden söküp atamaz.

Bir çocuğun yardıma muhtaçlığı
Erkekler doğaları gereği sevdiklerini korumaktan ve güçlü lideri oynamaktan hoşlanırlar. Bir erkek, kendi ayaklarının üstünde durabilen, maddi-manevi hiçbir yardıma ihtiyaç duymayan bir kadına bile aşık olsa, arada bir onu korumayı, kollamayı hayal edecektir. Erkeklerin kendilerini kadınlara ispat etme yollarından biri de onlara yardım etmektir. Bu, arabanın lastiğini değiştirmekten tutun, korku filmi izlerken güçlü kollarıyla sizi sarıp sarmalaması bile olabilir. Önemli olan ne yaptığının büyüklüğü değil, kendini prensesini hain cadıdan kurtaran bir şövalye gibi hissetmesidir. Arada sırada, bu çılgın dünyadan ürken narin Lolita’yı oynamanızda hiç sakınca yok. Siz ertesi günü iş yerinde yine Amazon’ların kraliçesi rolüne kolaylıkla girersiniz nasıl olsa.

Alıntı

Erkekler Ne İster??

Bir erkek neyi bekler..

Gerçek bir kadın bekler!
annesinin beslediği gibi besleyebilen..

Evini temiz

ve sıcak tutan

dır dır etmeyen

paranın kıymetini bilen..

bütün gün çalışıp

bütün gece dans edebilen

vee hayır demeyen

asla başı ağrımayan

ve her zaman tedbirli

yalnız kendisini sevecek
ve şımartacak bir kadın

Bekler

COK BEKLER(İZ)

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek Ne İster İçin Yorum Yap