Erkek Spor Ceket

Erkek Spor Ceket Erkek Giyim - Bu makaledeki notlar: erkek giyim tarzları erkek spor ceket..

Erkek Giyiminde Modası Geçen Tarz Ve Kıyafetler

Erkek giyiminde modası geçen tarz ve kıyafetler

Moda kıyafetler, zamanla gözden düşüyor. Önümüzdeki sezon neleri giymemeniz gerekiyor bilin, alışverişinizi ona göre yapın.

Eylül ayıyla birlikte yeni sezona geçiyoruz. Mağazalarda 2011 sonbahar-kış sezonunun yeni ürünlerini bulabileceksiniz. Önümüzdeki hafta, sezonun moda trendlerini ve defilelerden hit parçalarını yazacağım. Fakat ondan önce bu sezon nelere elimizi sürmüyor ve almıyoruz, bir bakalım.

CEKET İÇİ YAZILI TİŞÖRT

Tişörtlerde bu sezon köklü değişiklikler oldu. Düz ve ara renkler moda; indigo mavisi, asker yeşili, koyu gri, füme gibi… Eski sezondaki büyük rakamlı, yazılı, mesaj kaygılı tişörtler artık yok. Bu tişörtlerle siyah ceketi birlikte giymeyin.

V YAKA TİŞÖRT

Bu yaz geniş bisiklet yaka, vücuda yapışmayan, kare kesim, bol tişörtler modaydı. Bu yüzden dar V yaka tişörtler giymiyoruz, özellikle de düz beyazsa.

SİYAH TAKIM ELBİSE, SİYAH GÖMLEK

Mafya vari bu delikanlı görüntüsü, çok eskilerde kaldı. Siyah ve fümelere bürünmeyin, içimizi karartmayın. Desenli kravatlar moda; ince kravatları mavi, lacivert ya da açık gri gömleklerle kombinleyin. Çok moda olan mavi ve lacivert takımlar, lacivert gömlek ya da devetüyü ceketler giyin.

YIRTIK, BOL KESİMLİ ‘BAGGY’ JEAN

Hip-hopçu değilseniz, yine slimfit paçalardan vazgeçmeyin. Olmadı boru paça ya da şalvar modellerinden alın. Bu sezon kumaş pantolonlarda, belde bir-iki pile moda. Yani önde bir bolluk söz konusu, ama paçalar yine dar. Yırtık jeanler o kadar çok kullanıldı ki esprisi kalmadı. Yeni moda, renkli jean.

İKİ DÜĞME TAKIM ELBİSE

Bir ofis klasiği olan iki düğmeli takımları babanız giye dursun, siz klasik ve demode kalmamak adına kruvaze ceketlere geçin. Kruvaze takımların yeni yorumu, altı yerine dört düğmeli olmaları. Pileli pantolonları ve dört düğme tek kruvaze ceketleri mendille kullanın.

İNCE SİYAH KRAVAT-BEYAZ GÖMLEK KOMBİNİ

O kadar çok gördük ki, sıkıldık. Mavi gömleğin kollarını dirseklerin üzerine kıvırın, gri ince kareli bir kravat takın.

TAKIM ELBİSE, ALTI SPOR AYAKKABI

Amaç modayı takip etmek ve farklı olmaksa bu kombinle artık sıradan olursunuz, özellikle bez spor ayakkabılarla. Onun yerine takım elbiseyle iki renkli deri mokasen ve kösele giymek çok daha yeni ve moda.

HER KOMBİNE KAŞKOL DOLAMAK

Popçusundan arabeskçisine kadar herkesin bir kaşkolu, fuları var. Ama artık out. Kışın palto üstüne takılan çember şeklinde, yünlü ve kalın olanlar dışında, her yaptığınız kombine kaşkol dolamayın.

GRİ-KAHVE UYUMU

İki kış, her üründe beraber kullanılan gri ve kahverengi ikilisinden, ayrılıyoruz. Bu yıl, lacivert-devetüyü, asker yeşili-fümeyi birlikte kullanıyoruz.

FERMUAR, ZIMBA, METAL ÇIT-ÇIT DETAYI

Asi rock temasını kadın-erkek pek sevdik ve delice kullandık. Ama bu sezon yeni bir şey alırken eliniz zımbalara, metallere gitmesin. Bu kış da eskilerle idare ediverin.

KASKET

Yazın panama modeli, hasır şapkalar ani bir patlama yaptı. Bu kış da yün, kaşe ya da keçe fötr şapkaları kullanmaya devam edeceğiz. Fransız köylüsü kasketinden uzak durun.

ARMALI CEKETLER

Kolej trendi oldukça eskidi. Artık yerli yabancı tüm erkek koleksiyonlarının yaptığı ve kendi büyük logosunu işlediği armalı ceketleri almıyoruz. Elimizdekileri de giymiyoruz.

Erkekler İçin Giyim Tarzları

erkek giyim tarzları 2011
erkekler için giyim önerileri
erkeklerin giyim tarzı

Erkeklere Özel Giyim Tarzları, 2011 Erkek modası

Erkek modası ne olursa olsun ne giyeceğini bilen erkek her zaman şıktır. Küçük detaylarla kendi tarzınızı yaratmamanız, farkınızı ortaya koymamanız için hiçbir sebep yoktur.

Erkekler moda konusunda bayanlar kadar detaycı değildir. Fakat son dönemlerde metroseksüel erkek kavramı ile birlikte erkeklerde bu konularda kadınlar kadar kendilerine dikkat etmektedirler. Erkek modası olarak erkek dergilerini takip edebilir yada kiğılı, sarar, damat, vakko gibi markaların son çıkan ürünlerini takip edebilir.

Karizma kıyafetler kıyafeti taşıyanın becerisine göre kendini gösterir. Bu nedenle fizik yapınıza ve ruh halinize uygun kıyafetler seçmek sizin karşı taraf bakımından doğru anlışılmanızı sağlayacağı gibi sizin de toplum içerisinde kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Erkek giyimi konusunda her bütçeye uygun kıyafetler bulmak mümkündür. Tepeden tırnağa spor bir kıyafet sportif bir erkeği çok iyi bir görünüme sokabilir. Ruh hali olarak kendini daha ağır hissedenler için ise klasik takımlar giyilebilir. Sportifliğin şıklığını görmek için spor gömlek ve ceket kombinasyonları ve spor ayakkabı ile kıyafetler tamamlanabilir.


Erkek modası

Mavi Jeans Erkek Kot Pantolon Modelleri 2011

Mavi Jeans Erkek Kot Pantolon Modelleri 2011
Erkek Kot Pantolon Modelleri 2011 – mavi jeans kot pantolon modelleri – kot pantolon modelleri

Aldatan Erkekler Nasıl Haraket Eder ?


İhanete uğrayıp uğramadığınızı saptamak aslında zordur. Öncelikle kesinlikle bir şeylerden emin olmanız gerekir. Eşinizi suçlamadan önce bir takım delillere ulaşmanız ve emin olmanız gerekir. Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız o güne kadar ki bütün davranışlarını gözden geçirmeniz gerekir. Aldatan kocalar bir anda değişir ve bambaşka bir erkeğe dönüşebilir.
Telefonuyla Hiç İlgilenmez !
İhanet eden erkekler eskiden ortalık yere koydukları cep telefonunu, eve geldiklerinde göz önünden kaldırır ve evde mümkün olduğunca az kullanır. Telefonunda artık tuş kilidi vardır. Zil sesi kapatılmış olabilir. Telefonunu kurcalamanıza müsade etmez. Olur da telefon eğer elinize geçerse diye, sürekli mesaj kutusunu boş tutabilir. Son aramalar da genellikle temizdir.

Bir Anda Gençleşir !
Aldatan erkek, ihanete başladığı günden itibaren kendine bakmaya başlar. Seks hayatınız kötü gittiği halde onun bu bakımlı halleri sizin de dikkatinizi çekebilir. Parfüm kullanmaya başlayabilir. Giyim tarzı değişir. Eve yeni kıyafetlerle gelebilir. Eğer orta yaş üzeriyse genç görünme çabalarına da girişebilir. Ve tabi ki bu konuda sizin fikrinizi alma gereği bile duymaz ! Çünkü ona fikir veren bir kadın zaten vardır..
Sevişmekten Kaçar !
Eskiden sizinle sevişmek için her fırsatı değerlendiren kocanız artık eskisi gibi ateşli değildir ya da enerjik.. Ne de olsa artık enerjisini harcayacağı başka bir kadın vardır hayatında. Sizinle sadece sevişmiş olmak adına sevişir. Bunu fark etmemeniz imkansız hanımlar. Hızlıdır ve olsun da nasıl olursa olsun havasındadır. Sevişmek sadece sizin şüphelenmemeniz için olan bir eylemdir. Sevişir ve böylece size kocalık görevini yaptığını düşünüp, alal acele olayı bitirip, duşunu alıp gidebilir.
Kocanızın öpmelerine ve dokunmalarına dikkat edin. Başkasına aşık erkek size istekli dokunmayacak ve sizi ateşli bir şekilde öpmeyecektir..
Telefonlarınıza Cevap Vermez !

Aradığınızda hemen bulamazsınız. Ya geç açar ya da açmaz ve size daha sonra isteksiz bir biçimde döner. Bu durum sık sık tekrarlanmaya başlar.
Oldukça Asabidir !

Eskiden kızmadığı şeylere kızmaya başlayan aldatan erkek, son derece huzursuz bir profil çizer. Sık sık olmadık konulardan tartışma çıkarır ve sizi bastırır. Bu onun psikolojik olarak rahat olmadığının da bir göstergesidir. Eğer sizi aldatıyorsa, genellikle vicdan yapar ve hemen sonra size aşırı ilgi gösterebilir. Bu durumda sizi aldattığını sakladığını sanar. Sizinle ilgilenerek hiçbir şey yokmuş havası yaratmak isteyebilir.
Aslında bütün bu belirtiler ayrılmak isteyen erkeklere de uymaktadır. Eşiniz ya da sevgiliniz size böyle davranıyorsa üzgünüm ama yolun sonuna gelmiş gibi görünüyorsunuz..

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek Spor Ceket İçin Yorum Yap