Ev Camlarını Hızlı Pratik Ve Kolay Temizleme Silme Yolları Nelerdir

 cam Silmenin Pratik Yolları ve  cam Silmenin Kolay Yolları ile ilgili bu yazıda Ev Camlarını Hızlı Pratik Ve Kolay Temizleme Silme Yolları Nelerdir hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. notusta.com’dan kategorisi için güzel bir yazı…

Ev Camlarını Hızlı Pratik Ve Kolay Temizleme Silme Yolları Nelerdir

Ev Camlarını Hızlı Pratik ve Kolay Temizleme Silme Yolları Nelerdir  sorusunun ve Ev camını silmek için pratik ipuçları var mı sorusunun yanıtını sizlere özet ve kısa bir biçimde vermek istiyoruz.


Eskiler ve hatta bazı hamarat beyler işyerlerinde cam silerken gazete kağıdı kullanırlar ama bu bence büyük bir yanlıştır çünkü zamanla cam yüzeyindeçizikler oluşmaktadır. Ayrıca çoktaparlak olduğu söylenemez gazete ile silinen camların.

Zamanımızda o kadar çok aparat vedeterjan çıktı ki cam silmek için. Bana kalırsa hepsini bir kenara bırakın… Bir kovaya sıcak çeşme suyu doldurun, sıcak olması işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Eğer deterjansız olmaz diyorsanız ön temizlik açısından başka bir kovaya sıvı deterjan döktüğünüz bir su hazırlayabilirsiniz. Ancak son olarak mutlaka saf su ile silin. Kurulama bezi olarak mikrofiber bezler tercih edilirse hem cam yüzeyinde pamukçuklar kalmayacak hemde sonuç mükemmel olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Camlarını Hızlı Pratik Ve Kolay Temizleme Silme Yolları Nelerdir İçin Yorum Yap