Ev Dekorlari

Ev Dekorlari Ev Dekorasyonu - Bu makaledeki notlar: ev dekorları ev dekorlari ev dekorasyonu..

Dekorasyonda Sadelik 2011 Ev Dekorları

Dekorasyonda Sadelik 2011 Ev Dekorları
2011 ev dekorasyon trendleri – 2011 koltuk takımları – 2011 yılı dekorasyon modası renkleri – dekorasyon aksesuarları – dekorasyon modası – minimalist dekorasyon – mobilya aksesuar

Ev dekorasyonu’nda dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de abartıya kaçmamaktır.

Çok sade tasarlanmış ve uygulanmış dekorasyon bile çok ince ayrıntılarla hareketli bir hale gelir. Eğer ki, mekanınızda bu tür sade bir dekorasyon modeli düşünüyorsanız renkleri doğru kullanmanız gerekmektedir.

Odamda sade bir dekorasyon istiyorum ama sadeliğin yanında enerjikte bir ortam oluşsun diyenlerden misiniz? O zaman siyah ve beyaz renklerinin yanında sarı ve sarı tonlarını kullanabilirsiniz. Limon yeşili ve sarı tonları size bu hissi verecektir. Ayrıca bej ve gri tonları da sade bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Minimalist Dekorasyon

Tabi bütün iş renklerde bitmiyor. Renkleri tamamlayıcı olarak bazı dekoratif ürünler de kullanabilirsiniz. Şuan moda olan koltuk takımları üzerinde bulunan büyük büyük yastıklar, vazolar, odanıza bahar gelmiş hissini verebilecek çeşit çeşit çiçekler. Bütün bunlar da odanızda sade ve enerjik bir ortam yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Bütün bunları yapmak için çok fazla bir bedel ödemenize de gerek kalmayacaktır. Çok para harcamadan sade aksesuarlar sayesinde evinizi huzurlu bir ortam haline getirebilirsiniz.

Japonların Ev DekoruBeyaz Döşenmiş Ev Dekorasyonu

Beyaz Döşenmiş Ev Dekorasyonu
2011 ev dekorasyon – banyo dekorasyonu – beyaz döşenmiş ev dekorasyonu – villalar – yatak odası

Rengarenk Ev Dekorasyonu

Rengarenk Ev Dekorasyonu
Rengarenk Ev Dekorasyonları

2011 Mutfak Dekorları

2011 Mutfak Dekorları
mutfak dekorasyon modlleri – 2011 ev dekorları – mutfak dekor trendleri 2011


Sponsorlu Bağlantılar

Ev Dekorlari İçin Yorum Yap