Ev Resimleri Manzaralı

Ev Resimleri Manzaralı Türkiyedeki Malikaneler - Bu makaledeki notlar: san francisco ev fiyatları ev resimleri..

Abd’nin En Pahalı Evleri..

Donald Trump’ın sahip olduğu Palm Beach’teki 125 milyon dolarlık malikane.

California eyaletinde Corona Del Mar’daki 75 milyon dolarlık ev. 2002 yılında inşa edilen 3 katlı evde tam 8 banyo var.

İkinciliği paylaşan New York Bridgehampton’daki ev. Geniş bir arazinin içine yapılan bu malikane etrafında 3 adet doğal göl bulunuyor.

Sıralamada 4’üncü sırada ise New York şehrinde bulunan klasik mimarisi ön plana çıkan bir ev yer alıyor. Evin satış bedeli ise 70 milyon dolar.

California eyaletinin Belvedere yöresinde yer alan evin fiyatı 65 milyon dolar. 6 yatak odası bulunan ev San Fransisco manzaralı. Evden ünlü Golden Gate köprüsü ile Angel Adasını da görmek mümkün.

Sıralamada 65 milyon dolarlık fiyatı ile 6’ncı sırada yer alan ev California eyaletinin Malibu şehrinde bulunuyor. Okyanus manzaralı evin yüzme havuzu, tenis kortu ve özel plaj girişi bulunuyor. 7 yatak odası bulunan evin geniş pencerelerinde 360 derecelik bir açıyla manzara seyretmek mümkün

California eyaletinin güzel şehirlerinden San Francisco ’da bulunan Fransa’dan getirilen özel mermerlerden imal edilmiş. 65 milyon dolar fiyatı ile 19’uncu yüzyıl Avrupa mimarisinden esimlenerek yapılmış.

60 milyon değerindeki California eyaletinin Brentwood bölgesinde bulunan ev Monica Dağları’na hakim manzarası ile emlakçıların gözdesi.

Ev New York eyaletinin Lloyd Neck bölgesinde. Çalışanlar için 11 yatak odası bulunan evde 6 da misafir odası bulunuyor. Fiyatı ise 60 milyon dolar.

Sponsorlu Bağlantılar

Ev Resimleri Manzaralı İçin Yorum Yap