Facebook Doğum Tarihimi Değiştiremiyorum

Facebook Doğum Tarihimi Değiştiremiyorum Facebookta Doğum Tarihimi Değiştiremiyorum - Bu makaledeki notlar: facebook doğum tarihini değiştirme facebook doğum..

Facebook’ta Kaydolurken Girdiğim Doğum Tarihini Değiştiremiyorum?

Facebook’ta kaydolurken girdiğim doğum tarihini değiştiremiyorum?

XXX:Merhaba, ben Facebook’a üye olurken pek önemsemediğim için doğum günümü rasgele yazmıştım. Şimdi profilimde oldukça yaşlı gözüküyorum. Kişisel bilgilerimin olduğu bölümden denediğimde sonuç vermedi. Facebook’ta doğum tarihini değiştirme gibi bir izin/özellik yok mu?

Cevap:Facebook’un tamamen kişisel bilgilerle oluşturulması amaçlandığı için, bu tip profil değiştirmelerin yapılma izni kısıtlanmış durumdadır. Fakat facebook yardım ekibine mesaj yolla***** bu tip yanlışlıkları düzelttirmeniz mümkün. Facebook’a giriş yaptıktan sonra Name error | Facebook linkine tıklayın. “Help / Account Settings Help” kısmına girip en aşağıdaki “Write us a message” bağlantısına tıklayın. “Subject” kısmına Birthday change yazın. “Your message” kısmına “Hi. I entered my birthday wrong. My Birthday is 01.01.82 (day/month/year) Please change my Birthday” şeklinde bir mesaj yazıp gönderin. Mesajınız incelendikten sonra doğum gününüz facebook görevlileri tarafından düzenlenecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Doğum Tarihimi Değiştiremiyorum İçin Yorum Yap