Fantezi Yöntemleri

Fantezi Yöntemleri Cinsel Fantazi Yöntemleri - Bu makaledeki notlar: fantazi yöntemleri fantezi yöntemleri cinsel fantazi..

Cinsel Fantezi Yöntemleri

İster tavan sarmaşıkların veya pansuman yukarıya ve aşağıya almanın fikri bir sinir yeni gelen çarpmalarına çalışan bir uzman konum, cinsel fantezi rol oynamaya cinsel olanakları yeni bir dünya açılır.
Gerekli Zaman: Plan birkaç gün, hafta veya ay üzerinde fantezi cinsel rol
Burada nasıl’s:

1. Fantezi cinsel rol ve kirli konuşmak arasındaki fark.
Kirli konuşma birkaç dakika olması sadece başlamadan önce cinsel bir fantezi cinsel rol sahne belirleyen aynı değildir sahip. Fantezi cinsel rol başka bir karakter sizi daha derin alabilir ve kendiniz hakkında günlük yaşamda koymak kısıtlamalar sizi bırakın. Bu ve daha fazla risk, ama fark aşikar olduğunu ve daha fazla hazırlık anlamına gelir worth it!

2. Büyük cinsel fantezi rol biraz sağduyu gerektirir.
Çoğu kişi başka biri olarak pansuman yukarıya ve oynama fikri biraz utangaç ve sinir başlayın. Bu kadar suskunluk hazırlanması eksikliği geliyor. Hazır olsun rahat cinsel rolü ile almak için en iyi yoldur. Bu harekete sıçrama (ve bir bel kumaş) eğer nasıl Tarzan veya ses olabilir diye Jane ne yapmak isteyebilirsiniz, ve tüm bu üzüm düşündüm hiç zor.

3. Fantezi cinsel rolü hakkında beyin fırtınası: yaratıcı suları akan olsun.
Herhangi bir cinsiyet rolü senaryo şu unsurları göz önünde bulundurun:
1. Kim olmak istersiniz?
2. Ne senaryo?
3. Nasıl giyinmek olabilir?
4. Ne motivasyon nedir?
5. Ne (ve burada) sınırları ve toprak kuralları nelerdir?

4. Kim olmak istersiniz? Doğru düşünen fantastik cinsel rolünü seçin.
Polis, hemşire, BT uzmanı … bazı ödevlerini yapmak ve sizinle resonates bir karakter seçin. Bu bir klişe olduğu, bu nedenle bulmak hiçbir kişisel anlamı yoktur oynamak için zor bir uyuyor. Bu fantezi ve siz bazı biçimde bağlamak bir karakter bulmakta size sınırlarını zorlayabilir.
Okumak bir fantezi cinsel rol seçmek konusunda daha fazla

5. Ne senaryo? Your Fantasy cinsel rol sahne ayarlama.
Detaylar bir cinsel rol senaryoda sizi daha derin alabilir. İlk kez, ama ana noktaları oluyor size almak için yeterli olabilir bir cinsel sahne hayal size fantezi için daha o olur hayatta daha fazla detay ekleyebilirsiniz. Detayları da zor anlar için zaman ne yapması gerektiğini bilmiyorum büyük olabilir.
Okuyun fantezi cinsel rol sahne ayarlama hakkında daha fazla

6. Nasıl giyinmek olabilir? Kostüm ve sahne seçilmesi, cinsel fantezi rol uzatmak.
Belki hazırlık en eğlenceli kostüm parçası olduğunu. Biz neredeyse yeterli oynamak ve cinsel fantezi rol yetişkin alamadım mükemmel bir fırsat giyinmek ve eğlenceli olması. Bir kez sizi olmak, düşünmek istediğinize karar verdik karakterinizin ve giyim ve sahne ile rol eklemek yollarını.
Okumak kadar soyunma ve cinsel fantezi rol için sahne bulma konusunda daha fazla

7. Ne motivasyon nedir? Your Fantasy cinsel rol karakteri analiz edin.
Artık sen, kim olduğunu biliyorum nereye, ve sen, o zaman senin rol psikolojisi dikkate ne giyiyorlar. Karakterinizi analiz edin. Ne motivasyon nedir? Ne, ne onları kapatır Karakterinizin döner, ne onların düğmelerini iter veya vahşi onları sürücüleri? Sen hakim misin? Submissive? Ileri geri geçiş musunuz?
Delving sizin cinsel fantezi rol daha derin bir karakter hakkında daha fazla bilgi

8. Ne sınırları nedir? Fantezi cinsel rol oynaması için yer ayarlama kuralları.
Temel kural ve sınırları kişi ya da bir fantezi cinsel rol oynamak için dışarı gidiyoruz insanlarla ayarlanması önemlidir. Bazı kurallar duygusu ve ortak nezaket, hayır gülme gibi birisi de, ve ortak olmalıdır hayır her an diğer yargılama. Diğer kurallar bazı düşünce ve iyi iletişim alacaktır.
Read fantezi cinsel rol ayarı zemin kuralları hakkında daha fazla bilgi

9. Alıştırma yapar. Kullanmak mastürbasyon cinsel fantezi rol keşfetmek için.
Zaman cinsel fantezi rol genellikle hayal oynamayı düşünüyorum en az iki kişi gerektirir. Ama mastürbasyon cinsel fantezi sahneler geliştirmek için bazı en verimli zemin sunmaktadır. Zaman biz daha az bizim duygu ve düşüncelerini sansür muhtemeldir Mastürbasyon konum.

Cinsellikte Heyecan Duymanın Yöntemleri

Zamanla kaybolan heyecanlarınızı yeniden kazanarak hayatınızı renklendirebilirsiniz. Evlilik uzmanları, uzun süredir aynı evde yaşayan çiftlerin en fazla cinsel hayatlarındaki monotonluktan şikayetçi olduğunu ifade ediyor. Aynı yatağı, aynı bütçeyi, aynı aile çevresini paylaşan eşler, bir süre sonra birbirlerini sadece “hayat arkadaşı” olarak görüyorlar. Dolayısıyla ateşli aşk geceleri, tutkulu öpüşler geride kalıyor. Oysa bazı ipuçları sayesinde cicim aylarını yeniden yaşamanız mümkün. Sadece kendinize, eşinize ve cinselliğe daha fazla zaman ayırıp özen göstermeniz gerekiyor. Eğer nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız aşağıdakilere kulak verin.

Fantezileri paylaşın
Öncelikle fantezilerinizi utanmadan eşinizle paylaşın. Hem erkekler, hem de kadınlar eşlerini rahatsız edeceklerinden korktukları için isteklerini açıklamaktan kaçınıyorlar. Çekiniyorsanız ilk olarak eşinizin fantezilerini dinlemekle işe başlayın. Ondan cesaret alarak kendinizinkileri de daha kolay anlatırsınız. O zamana kadar çiğnemekten çekindiğiniz kuralları yeniden gözden geçirin. Bunları çiğnemek heyecanınızı arttırabilir. Örneğin ışık açıkken sevişmek, birlikte banyo yapmak gibi. Ya da aşk yaptığınız mekanı değiştirmek.

Cinsel oyunlar
Kendinize baştan çıkarıcı iç çamaşırları, parfümler alın. Cinsellikte kokunun ve görsel unsurun önemli olduğunu göz ardı edemezsiniz. Daha sonra ikinci aşamaya geçin yani eşinizin önünde striptiz yapmak gibi cinsel oyunlar deneyin. Bu hem sizi, hem de eşinizi heyecanlandıracaktır. Eşiniz ve kendiniz arasında geçen erotik bir aşk hikayesi yazın. Daha sonra bunu onun okuyabileceği bir yere bırakın. Eşiniz hikayede geçenleri gerçekleştirmek isteyebilir.

Romantik bir ortam
Yalnız kaldığınızda heyecanlanmanızı sağlayacak mum ışığında yemek yemek, romantik müzikler dinlemek, erotik film seyretmek gibi yöntemleri deneyin. Baş başa kalma fırsatı yakaladıysanız bu süreyi okul aile birliğinin faaliyetlerini konuşmak yerine birbirinize iltifat ederek geçirin.

Farklı bir mekan
Kenara biraz para ayıkarak bir otel odası kiralayın. Cinsellikte mekan değişimi de oldukça önemlidir. Değişik bir gece geçirmeniz, farklı bir yatak ikinizi de heyecanlandırabilir. Eğer bunu yapamıyorsanız yatak odanızdaki eşyaların yerini değiştirin.

Öpüşmenin önemi
Ön sevişmeyi uzatın. Eşinizi daha önce hiç öpmediğiniz şekillerde öpmeye çalışın. Dudaklarının çevresinde, ağzında ve dilinde en fazla zevk aldığı noktayı keşfetmeye çalışın. Evli çiftler genellikle öpüşmenin önemini kavrayamıyorlar. Öpüşmenin olmadığı bir ön sevişme düşünülemez. Ön sevişmenin olmadığı ya da kısa tutulduğu bir cinsellik de oldukça kurudur.

Birkaç küçük detay
Hayal gücünüzü kullanın. Cinsel hayatınıza krema, saten yastık, kadife ip gibi oyuncaklar katmanız ikinizi de hiç beklemediğiniz şekilde heyecanlandırabilir.

Kategoriden Daha Fazla

Esed’in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18)
İnanın Esed'in Askerinin Dehşete Düşüren İşkencesi (+18) isimli bu haber okumaya değer. Lütfen zamanınızı ayırıp okuyun. Ortadoğu haberleri ilginizi ç...
Komik Okul Resimleri
Wh Okulda:)zerdeçaltemizlik kolu başkanı oluncababayagmurlu993'ün eleştirisine mahrus kalıo:) Pratik arkadaşımız nrhnhocasımert41994'den joker hakkı...
Korkunç Efsaneler
Efsane Mi Yoksa Gercek Mi ?Efsane mi Yoksa Gercek mi ?Şehir efsaneleri, ne zaman, nerede, kim tarafından, ne amaçla, nasıl çıkarıldığını kimsenin bi...
Rüyada Cinli Ev Görmek
Rüyada Cin, Peri GörmekCinCin görmek, dünya ve onun gurur vesilesi olan şeyleri uğruna hile yapmaktan sakınmayan kimseye; Görülen cin alim, doktor,...
Dünyanın En Vahşi Yaratığı
Dünyanın En Vahşi Deniz Canlısı: Dunkleosteus10 metre boyu, 4 ton ağırlığı ve tüm deniz yaratıklarından güçlü ısırma kuvvetiyle Dunkleosteus, 400 mily...

Fantezi Yöntemleri İçin Yorum Yap