Fıfa 2005 Hileleri

Fıfa 2005 Hileleri - Bu makaledeki notlar: fifa 2005 hileleri fıfa 2005 hileleri..

Fifa 2005 Hileleri

Arkadaşlar buyrun lütfen emeği karşılıksız bırakmayalım……..

İlhan mansız hareketi

İlhan ın arkadan topukla kaldırma hareketi ise şöyle.

Öncelikle Topu E ile sürüyorsun top önünde boşta iken Shift e basılı tutun daha sonra yön tuşlarıyla ileri geri ileri geri yapın ama seri bi şekilde hareket bu şekilde yapılıyor.

Pc tuş kombinasyonları

C+D Fake shot atar. Z ye bastıktan sonra Shifte basıp adamın koşacağı yönü belirleyin sonra A ya basın adam o yöne doğru depar atıyor.
Kaleye doğru koşarken Sol+Sağ(Beraber)+Shift Topu ayağının üzerinde sektirip geriye önüne düşürüyor. Ayrıca tam top sekerken şut çekince mükemmel goller oluyor.

q+d aşırtma şut
q+s pasın hızını ayarlayabiliyorsunuz
q+a havadan arapası
q+w koşuyoluna pas
c+d fake şut (yani vuruyormuş gibi yapıp vurmama)

Z'ye basınca ardından A'ya basarsan havadan adamın ayağına top atmış olur. z+shift+yön+a ya basarsan oyuncuyu koşturur ve pas atar.

shift+c yapıp sağa sola çektiğinizde sağa gider gibi yapıp sola çekiyor buda demek oluyorki ronaldinho'nun o gözle göremediğimiz insanı maymun edecek hareketi

ve birde Penaltılar Rakip penaltı kullanırken hiçbir yere bakmıyorsun sadece ve sadece penaltıyı kullanacak olan rakibin kafasına bakıyorsun tam topa vurmadan önce eğer kafasını sola çeviriyorsa yani sola bakıyorsa sağa atacaktır sağa bakıyorsa sola atacaktır ikiside değilse ortaya bu kadar ve kaleciniz artık bir kahraman..

Fifa 2005 Hileleri Nasıl Uygulanır?

bende bir ara oluyordu hileler şimdi olmuyor

Fıfa ’97 Hileleri

FIFA ’97 Hileleri

Hile kodu
Hilelerin çalışması için bilgisayarınızın saatini 28 Şubat 1997’ye ayarlayın. Oyuna girince Singapur takımını seçin. Maç sırasında aşağıdaki hile kodlarını girin:

KELONG – Gizli oyuncuları açar
LAOCHIAO – Gizli oyuncuları açar
KAYU – Hakemi kilotla bırakır
CANTONA – Topu seyircilere kadar gönderebilmeyi sağlar

Gizli takımı açma:
Ac Milan’ı seçin. Maç sırasında “WORLDWIDE” yazın. Ekran bir süreliğine kararacak, tekrar açıldığında takımınızın formaları değişecek, takımın adı scoreboard’da görünmeyecektir. Bu takım, oyundaki en iyi oyunculardan oluşan gizli takımdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Fıfa 2005 Hileleri İçin Yorum Yap