Fil Hastalığı

Fil Hastalığı Canavar Adam - Bu makaledeki notlar: fil adam fil hastalığı canavar adam..

Fil Adamın Dramı!!

Fil adamın dramı

Çaresiz bir hastalığın pençesine düşen adam, bir de insanların acımasızlığıyla karşı karşıya.

FİL ADAMIN DRAMI

Ünlü film yönetmeni David Lynch “Fil Adam” filmini 19 yüzyılda yaşamış bir adamın gerçek hikayesinden uyarlamıştı. Hormon bozukluğundan dolayı kemikleri sürekli büyüyen adam “Canavar” olarak nitelendirilmiş ve satılarak panayırlarda sergilenmişti. Adam daha 26 yaşına gelmeden yaşamını yitirmişti.

Bugün buna benzer bir dram Pakistan’ın Lahor kentinde yaşanıyor. Çaresi olmayan bir hastalığın pençesine düşen adam 200 yıl sonra benzer bir muamele görüyor.

FİL ADAMIN DRAMI

Sokakta yaşamak zorunda kalan adam, karnını doyurmak için otobanda gelip geçen araçların içinde bulunan insanları, görünüşüyle korkutarak geçinmeye çalışıyor. İnsanlar bazen korku, bazen ise acıma duygusuyla eline bir kaç kuruş sıkıştırıyor

"fil Adam"diye Anılıyor!


Hintli bir çifçinin oğlu olan Lalit Ram’in tek hayali, yüzündeki tümörden kurtulup evlenmek…
Hindistan’da çiftçi bir babanın oğlu yakalandığı genetik hastalık olan nörofibromatozis yüzünden köy halkı ona fil adam demeye başladı.

Yüzünde oluşan ve zamanla sarkan ur yüzünden kimseyle evlenemeyen Lalit’in tek hayali ise yüzünde oluşan tümörden kurtulmak ve sevdiği kızla dünya evine girmek.

Maddi durum yetersizliği yüzünden ameliyat olamadığını söyleyen 26 yaşındaki Ram, doktorların kendisine yardım etmesi için çağrıda bulunuyor.

En iyi arkadaşının ise bir boğa olduğunu söyleyen Ram evlenmek istediği kızların ailelerinin kendisini hep geri çevirdiğini dile getiriyor.

‘fil Adam’ Gerçek Mi Oluyor?

Çindeki Kafasında 10 Kilo Urla Dolaşan Adam

Bir fil adam dramı daha

Sinir sistemindeki genetik rahatsızlık nedeniyle yüzünde oluşan tümör 23 kg çıkan Çinli Huang Chuncai bir dram yaşıyor.

Geçen yıl yüzünü kaplayan tümör 23 kilograma çıkınca ameliyat masasına yatan Chuncai’nin yüzündeki tümörün 13 kilogramı alındı. Şu anda yüzünde 10 kilogram tümörle yaşamak zorunda olan Çinli Chuncai ikinci kez ameliyat olacak.
Operasyon öncesi göz yaşlarını tutamayan 32 yaşındaki hasta adamın yüzünde bu ameliyatla 4 kilogram tümör alınacak. Daha sonra yüzündeki tümör aşamalı olarak düşürülecek.


ADAMIN GÖZÜNDEKİ YAŞ YÜREKLERİ DAĞLIYOR..

_______________

verildiyse özür dilerim verrilmediyse + rep isterim!

Sponsorlu Bağlantılar

Fil Hastalığı İçin Yorum Yap