Film Hazırlama – Windows Movie Maker İndir

[box type=”info” align=”aligncenter” ]Film hazırlama programı arayanlar için…[/box]

Movie Maker kendinize ait filmler hazırlamak için akıllara gelen ilk yazılımlardan. Microsoft tarafından üretilen Movie Maker ile video ve fotoğraflarınızdan çok özel filmler oluşturabilirsiniz.

Filmlere geçiş efektleri, yazılar eklemek gibi düzenlemeler ise programın kullanışlı araçlarıyla çok kolay. Film ve videolardan istediğiniz bölümleri kesmek veya video ve resimleri tek bir filmde birleştirmek için programı biraz karıştırmanız yeterli.

Dilerseniz Windows Live Movie Maker içerisinde bulunan temalardan seçim yaparak filminizi yapabilirsiniz. Filme özel sesler ve müzik ekleme veya varolan sesleri silme işlemi yine programla yapılabilir.

Hazırladığınız filmi YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive gibi paylaşım sitelerine doğrudan yükleyebilir, DVD’ye veya masaüstüne kaydedebilir, mobil cihazlara gönderebilirsiniz.

[button color=”green” size=”big” link=”http://download.microsoft.com/download/2/e/3/2e33cda0-9eea-4308-b5a6-2e31abad6523/MM26_TR.msi” target=”blank” ]Movie Maker İndir[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Film Hazırlama – Windows Movie Maker İndir İçin Yorum Yap