Flaş Animasyon

Flaş Animasyon Kendi Resmini Anime Yap - Bu makaledeki notlar: animasyonlar flaş animasyon kendi resmini anime..

Pivot Türkçe (animasyon Hazırlama Programı

…… Açıklama ……
Bir çöp adam çizme programı olan Pivot ile çok kısa sürede eğlenceli animasyonlar hazırlayabilirsiniz. Üstelik kullanımı çok basit.

Boyut : 911 KB
Dil : Türkçe
Kullanım : Ücretsiz..

…resimlerini Flash Animasyon Yap Sevgiline Yolla…

Freeware yani bedava olan bu program sayesinde resimlerinizi koyarak kendi animasyonunuzu yapabilirsiniz.Resimlere kalp,yaprak vs. gibi göz alıcı görüntüler ekleyebilir ve kenar şekillerini dilediğinizce belirleyebilirsiniz.Üstelik fon müziğini kendiniz seçip ekleyebiliyorsunuz.Kayıtlı flash animasyonlar üzerinde oynayabiliyorsunuz.Resim büyüklüğünü seçebiliyorsunuz.Kullanımı ise gayet basit.Kurulumu yaptıktan sonra resmi ve sesleri seçip işleminizi yapıyorsunuz.çok kısa sürede üstelik.

sizlere 2 dakika içinde yaptığım bir flashı göndereyim.çok işinize yarayacak bu program eminim…uzun süre uğraşmayı gerektirmediği için uygun bir program…

>

yorumlarınızı Bekliyorum…Link aşağıda…2.4 mb dir.yap animasyonunu; ister imageshack a yükleyerek ister direk olarak sevgiline yolla, al kalbini denenmiştir.

Download—ANVSOFT Flash Slide Show Maker is a Flash album creator to make animated photo slide shows with SWF file as the output format.

◄۩█▀ ◄۩█▀ Düşündürücü Animasyonlar ◄۩█▀ ◄۩█▀

Komik Animasyonlar, İlginç Animasyonlar, Karasinekli Animasyonlar, Hareketli Karasine

En Komik Animasyonlar, İlginç Animasyonlar, Karasinekli Animasyonlar, Hareketli Karasinekli Animasyonlar, Çok Güzel ve Komik Animasyonlar, Yeni Güzel Animasyonları bul, Farklı Animasyonlar bul, Değişik Animasyonlar Bul, En Güzel Animasyonu Bul, Komik-alıntı-

Komik Animasyonlar!

Teşekkür için bir ++rep…

Sponsorlu Bağlantılar

Flaş Animasyon İçin Yorum Yap