Flv Uzantılı Dosyaları Açma

Flv Uzantılı Dosyaları Açma Flv Dosyasını Media Playerda Açma - Bu makaledeki notlar: windows media player flv açmıyor flv..

Flv Uzantılı Dosyaları Windows Media Playerda Bilgisayarı Kasmadan Çalıştırma

rkadaşlar bildiğimiz gibi youtube video ve google video gibi yerlerden indirdiğimiz dosyalar flv uzantılı oluyor.Bu nedenle bizde vlc player,flv player,.. gibi abuk subuk programları bilgisayarımıza yüklüyoruz. Artık buna gerek yok.Söyleyeceğim program sayesinde bu dosyalarıda windows media player da sorunsuzca çalıştırabileceksiniz(Not: bu program yalnızca windows media player 9,10 ve 11 için geçerlidir!!)

şimdi öncelikle çeşitli yerler aracılığıyla bir youtube videosu veya google video videosunu bilgisayarımıza indiriyoruz. Daha sonra http://playflv.com/PlayFLV.exe den programı indiriyoruz.Merak etmeyin kota dostu programdır.Yalnızca 300 kb boyutundadır.Program indikten sonra bilgisayarımıza kuruyoruz.Yalnız bilgisayara kurulum esnasında fdd shows diye bir şey daha yüklemeye kalkışacaktır,izin verin onsuz olmuyor. Kurulum bittikten sonra indirdiğimiz videoya tıklıyoruz windows media player dosyayı açmadan önce uyarı verecektir. bi daha sorma deyip evete tıklıyoruz ve video yu izliyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Flv Uzantılı Dosyaları Açma İçin Yorum Yap